Ufak Tefek Cinayetler Tunç Öğretmen Öldü mü? İşte Detaylar

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yavaş yavaş cinayetler gün yüzüne çıkmaya başladı. İlk cinayet ise sanki beklendiği gibi Merve ve Pelin’den geldi.
Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Tunç Öğretmen karakterine Cihan Yenici hayat veriyordu. Daha önce Merve Pelin’e karşı bir oyununda Tunç’un Pelin’e karşı zafını kullanmış ve Pelin’den evini geri almıştı. Bu olayın sonucunda ise Merve ve Pelin Tunç öğretmenin tayinini çıkartmış ve başlarına bela olmasına engel olmuştu; ancak son bölümde Tunç’un intikam almak için geri döndüğünü görmüştük.Ufak Tefek Cinayetler Tunç Öldü mü resimleri

Merve ve Pelin’den intikam almak için Burcu’yu kullanan Tunç öğretmen Merve ve Pelin’e iyi bir ders vermek için onları ormana çağırır. Merve ve Pelin’i uçurumdan aşağı atmakla korkutmayı planlayan Tunç’un başına beklenmedik işler gelir. Merve ve Pelin Tunç’a baş gelir ve Tunç’un bir boşluğunu yakalayarak onu uçurumdan aşağı atarlar.

Tunç uçurumdan yuvarlanır. Uçurum çok dik olmasa da ağaçlara ve taşlara kafasını vuran Tunç için artık ölüm çok yakındır.

Ufak Tefek Cinayetler Tunç Öldü mü?

Başına gelenlerden sonra çok korkan Merve ve Pelin hemen Tunç’un düştüğü uçurumdan kaçarak ayrılık ancak bu cinayetin failleri er geç ortaya çıkacaktır. Merve yanlışlıkla da olsa işlediği cinayetin üzerini örtmek için Tunç’u gömmeye tekrar o uçuruma gider gece vakti ama Merve ve Pelin’in başına hiç beklemediği şeyler gelecektir.

Cihan Yenici Ufak Tefek Cinayetler  Dizisinden Ayrıldı mı?

Şuanda Ufak Tefek Cinayetler  dizisinden Cihan Yenici’nin ayrılması ile ilgili kesin bir bilgi yoktur; ancak ben Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yer alan Tunç karakterinin daha çok Pelin ve Merve Aksak’ın başına bela olacağını düşünüyorum. Bu nedenle ben Tunç’un ölmüş olabileceğine inanmıyorum; ancak Tunç’un ölmesi ile de bir cinayet ortaya çıkacaktır. Ufak Tefek Cinayetler Tunç

Ufak Tefek Cinayetler Tunç Yaşıyor mu?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin konusu zaten sıktı. Kızların mücadelesini 22 bölüm izledik artık izleyici gelelim cinayetlere demiş olabilir.Bu durumda da ilk cinayet Tunç cinayetidir. Dizinin adı Ufak Tefek Cinayetler olduğuna göre tek cinayet Tunç cinayeti olmasa gerek. Zira dizinin başında gösterildiği üzere Ufak Tefek Cinayetler  dizisinde son cinayet Merve ve Serhan Aksak’ın evinde pencereden atılarak yaşanacak.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 22. bölüm 2. fragmanı