Tehlikeli Karım Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Güncelleme: Tehlikeli Karım 25 mart pazar akşamı ilk bölümü ile Show Tv ekranlarında olacak. 

Show Tv ekranlarında yeni bir komedi dizisi Tehlikeli Karın ilk bölümü ile 25 mart pazar akşamı izleyicisi karşısında olacak. Başrollerinde Gonca Vuslateri  ve Mustafa Üstündağ’ın yer alacağı Japon Uyarlaması olacak Tehlikeli Karım dizisi için hazırlıklar tamamlandı. Japonya da My Dangerous Wife ismi ile Nisan 2016’da başlayan dizi Japonya’da çok iyi reytingler almasına rağmen 9 bölüm yayınlanarak haziran ayında final yaparak ekranlara veda etmiştir.

Tehlikeli Karım Dizisi Konusu

My Dangerous Wife  isimli dizinin konusun ise evli olan bir adamın başka bir kadınla yasak aşkı vardır. Yasak aşkı adamın gerçek karısını öldürmeyi ve ondan kurtularak adamla evlenmeyi planlar. Adam bir gün eve gelir ve karısı yoktur ortalarda ise kan lekeleri vardır. Karısının öldürüldüğünü düşünen adam karışık duygular içindedir. Karısının sağlıklı bir şekilde tekrar evine dönmesi için dua eden adam gerçekte karısının çok farklı ve tehlikeli bir karakteri olduğunu öğrenir.tehlikeli karım dizisi resimleri 1

Tabi ki Tehlikeli Karım  dizisi My Dangerous Wife dizisi ile aynı senaryoya sahip olamayacak; zira Japanyo’da 9 bölüm yayınlanırken bizde uzatılarak 90 bölüm bile yayınlanabilir.

Tehlikeli Karım Dizisi Yönetmeni Yapımcısı Senaristi.

Tehlikeli Karım  dizisinin yapımcılığını Mf Yapım yaperken Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar ise uyarlama senaryosunu yazacak. Tehlikeli Karım dizisinin  reji koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturacak.

Tehlikeli Karım Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Mf yapımın yeni dizisi Tehlikeli Karım’ın mart ayında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olması bekleniyor.

Tehlikeli Karım Oyuncuları

Gonca Vuslateri(DERİN GÜNDAY BOZTEPE)

1986 tarihinde Bursa‘da dünyaya gelen Gonca Vuslateri 32 yaşındadır. Son olarak Anne dizisinde rol almıştır ve dillere destan performansı ile dünya yıldızı olmuştur. Yalan Dünya dizisinde gösterdiği performans ile yıldızı parlayan Gonca Vuslateri garip rollerin kadınıdır. O yüzden de Tehlikeli Karım dizisi onun bu yönü üzerine kurulmuştur. İlk olarak 1997 yılında Ruhsar dizisi ile izleyicisi karşısına çıkmıştır.

Derin genç, güzel ve zeki bir kandır. Zengin bir ailenin kızı olan Derin kuru temizlemeci Alper’e vurulmuştur. Alper ile evlendikten sonra hayatını sevdiği adama ve evime adayan Derin kocasını kaybetme tehlikesi ile karşılaşınca tehlikeli biri olmaya başlar. 

gonca vuslateri 1

Seçkin ÖZDEMİR(ALPER BOZTEPE)

1981 yılında Sinop’ta dünyaya gelen Seçkin ÖZDEMİR 37 yaşındadır. Son olarak  Kiralık Aşk dizisinde Pamir karakterine hayat vermiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır. Yakışıklılığı ile herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. 2008 yılında yayınlanan Yaban Gülü dizisi ilk dizisidir. Son olarak 2017’e Ateşböceği dizisinde yer almıştır.

Alper annesi ve ablası tarafından büyütülmüştür. He ihtiyacı kadınlar tarafından karşılanan Alper hayatı boyunca kadınlardan destek almaya alıştığı için kendi ayakları üzerinde durmakta zorlanır. Alper Derin ile evlendikten sonra Derin’in kontrol düşkünü bir insan olduğunu fark eder. Sonradan kendisine Seda adında bir sevgili bulan Alper’ Seda bir çok hatalara sürükler. Alper karısı Derin ve sevgilisi Seda arasında kalır. Ortahalli bir mahallede kuru temizlemeci olarak çalışır çok yakışıklı ve merttir.seçkin özdemir 2018 1

Mustafa Üstündağ(FIRAT ENGİN)

1977 yılında Mersin’de dünyaya gelen Mustafa Üstündağ 41 yaşındadır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi Muro karakteri ile tanınsa da Bana Sevmeyi Anlat, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Merhamet dizilerinde de başarılı oyuncu performansı ile oyunculu kalitesini ispatlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tiyatro eğitimi almıştır ve Kocaeli Bölge Tiyatrosunda görev almıştır. Aslen tiyatrocudur.
Fırat İstanbul’da Başkomiserdir. Kendisi gibi polis olan İpek’le nişanlıdır. Derin’in kaçırılma olayıyla ilgili soruşturma Fırat’a verilir. Fırat İşinde titizi hırslı ve zeki bir polistir. Fırat olayları araştırmaya başlayınca Derin, Alper ve Seda ile karşı karşıya kalır.

mustafa üstündağ 1

Nilay Dönmez(İpek Yılıdırım)

Nilay Dönmez 1986 yılında İstanbul doğmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu olan Nilay Dönmez son olarak İstanbullu Gelin’in  dizisinde yer almıştır.  Nilay Dönmez ismini Sevdaluk isimli Karadeniz dizisi ile duyurmuştur.

İpek başarılı, güzel ve çalışkan bir komiserdir; Derin’in kaçırılma dosyasında nişanlısı Fırat’la birlikte çalışır. Fırat kuralları çiğnemek için can atarken İpek daha çok sağ duyuludur. Nilay Dönmez tehlikeli karım ipek

 

Bige ÖNAL(Seda Çelik)

1990  yılında İstanbul’da doğdu ve güzelliği ile dikkat çekti. Başarılı oyunculuğu ile ön plana çıkan Bige Önal Bodrum Masalı dizisi final yaptıktan sona ekranlarda görünmemişti ama Tehlikeli Karım dizisi ile tekrar ekranlarda olacak.

Seda Alper’in karısını aldattığı sevgilisidir. Alper ile iş ortaklarıdır. Hırsı ve cesareti Seda’yı Alper’in karısını öldürme girişimine kadar sürükler. Evlatlık olan Seda artık insanların acılarına duyarsızlaşmıştır; çünkü o acıların en dibini görmmüştür

bige önal 1

Hakan Atalay(Şahin EGE)

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Artvinlidir. Son olarak Sevda’nın Bahçesi dizisinde rol almıştır.

Şahin; Derin’in akıl hocasıdır.Gizemli bir adam alan Şahin SESSİZ KADIN isimli barın işletmecisidir. Derin’le gençlik yıllarından tanışan Şahin’in derin için yapamayacağı şey yoktur. Şahin tehlikeli bir adamdır.

hakan atalay 1

MERT AYDIN (ÇINAR KAYA)

Derin’e saplantılı derece de aşık ve tutkun bir genç. Aslen ressam. Derin’in üniversiteden tanıdığı. Zayıf bir karakteri vardır. Baskın kişiler hemen onun fikirlerini değiştirebilir. Resme çok yetenekli ama bir türlü bunu gösterememiş  

mert aydın Tehlikeli karım Çınar 1

Elif Sönmez(Yasemin Kaya)

1978 İstanbul doğumludur. Son olarak Dayan Yüreğim ve Karadayı dizilerinde rol almıştır. Milano Güzel Sanatlar Akademisi Heykel Bölümü mezunudur.

Yasemin Kaya Çınar Kaya’nın kardeşidir. elif sönmez 1

Erdem Akakçe(YAMAN ÇALIŞKAN)

1975 Konya doğumludur Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak Çoban Yıldızı dizisinde Erdal karakterine hayat vermiştir. Babam ve ailesi dizisinde Fazıl karakterine hayat vermiştir.

Yaman eski bir polistir Polisliğe yakışmayan alışkanlıkları olan Alper teşkilattan atılmıştır. Alper’in ablası ile evlenmiştir Alkol bağımlılığı ve kontrolsüz davranışları yüzünden ancak boşanmaları uzun sürmemiştir.  Yaman’ın tek isteği vardır; karısı ve kızını geri kazanmak.

erdem akakçe 1

Bihter Özdemir Dinçel(Hande BOZTEPE)

Geniş Aile’nin Nazan’ı olarak tanır herkes onu;sonrasında Galip Derviş ve Kertenkele dizilerinde de rol almıştır. 35 yaşındadır.

Hande Alper’in ablasıdır. Hande ve annesi  babadan kalma kuru temizleme dükkânı çalıştırır. Kocası Yaman’dan boşanan İpek  eski eşinden yardım almadan ayakta durmayı ve kızını hem anne hem baba olamayı öğrenmiştir kızını büyütür; aslında Yaman ve Hande aşkı çocukluk döneminden itibaren devam etmiştir. Hande Derin’le iyi anlaşır. Kardeşi Alper’i hem sever hem kollar
bihter dinçel özdemir 1

Emine Şans Umar(LÜTFİYE BOZTEPE)

Lütfiye Alper’in annesidir. vefakar bir annedir. Oğlunu çok büyük zorluklarla okutmuştur. Kızı Hande’yle birlikte kocasından kalan kuru temizleme dükkanını işletir, dükkanın geliri yetmeyince bir yandan terzilik yapar. Gelini Derin’i kızı gibi sever. Alper ise Lütfiye’nin istediği gibi bir oğlan olamamıştır.Emine Şans Umar tehlikeli karım lütfiye 1

Ceren SOYLU(Ferda AYDIN)

Hayat Bilgisi dizisinde Ürperi  karakteri ile tanınmıştır.  İşler Güçler dizisinde Murat’ın halası olarak izleyicisi karşısında yer almıştır. Pis Yedili dizisinde de Oya karkaterine hayat vermiştir 48 yaşındadır.

Derin ve Alper’in karşı komşusu olan Ferda; ev hanımıdır. Dışarından bakıldığında kendisinden 5-6 yaş küçük Kıvanç  ile mutlu bir evliliği varmış gibi görünse de Ferda hala Dünyanın en yalnız kadınıdır. Ferda da bunu değiştirmek için her şeyi göze alacaktır.

ceren soylu tehlikeli karım dizisi 1

Fatih Dönmez(Kıvanç Yılmaz)

Ferda’nın genç ve yakışıklı kocasıdır. Bakımlı bir adam olan Kıvanç çok sevdiği için değil rahat bir yaşam sürebilmek için Ferda ile evlenmiştir. Kıvanç Ferda’ya karşı kibar ve aşk dolu olmak zorundadır.fatih Dönmez tehlikeli karım Kıvanç

 

 

GÖRKEM KASAL (İBRAHİM ASLAN)

Fırat yardımcısı. İbrahim genç ve temiz bir komiser yardımcısıdır . Kurallara uyan, okulda öğrendiklerini hayatta uygulamaya çalışan temiz bir gençtir. Amir’i Fırat’a zor alışmış olsa da onunla çalışmayı sever.  Çınar’ın kız kardeşi Yasemin’e aşık olması hayatının gidişatını değiştirir.GÖRKEM KASAl Tehlikeli karım İbrahim

BURAK AKYOL (KADİR ŞEKERCİ)

Kadir Kafe’de servis elemanı; Seda’ya platonik bir aşk besler.

BURAK AKYOL tehlikeli karım KADİR 1

Melisa Darıcı(TÜLİN TAŞÇI)

Tülin’de kafede servis elemanıdır ancak her olayda kendini ve çıkarlarını gözeten, patavatsız, neşeli bir genç kızdır. Melisa Darıcıtehlikeli karım TÜLİN 1

ERDAL BARAN ŞAHİN (DOĞU)

Kadir’in tersine O, aşk üçgeninde Derin’i haklı bulur. Doğrucu ve eğlenceli bir tiptir.ERDAL BARAN ŞAHİN DOĞU

Tehlikeli Karım 2. Tanıtım fragmanı

Tehlikeli Karım 1. Tanıtım fragmanı