Adını Sen Koy 273. Bölüm Özeti 31 Ocak Fragmanı Bahşende Mahallede

Adını Sen Koy 273. Bölüm Özeti

Ömer ve Zehra evlilik danışmanı ile görüşmeye başlar. Ömer evlilik danışmanın ikisi içinde iyi geleceğini ve Zehra’nın boşanma işinden vaz geçeceğini düşünmekteydi; ancak Zehra kolay kolay boşanmaktan vaz geçecek gibi değil.

Terapist Ömer’in ciddi bir terk edilme korkusu yaşadığını açıklamıştır. Zehra bunu duyar duymaz Ömer’in annesi tarafından terk edilmiş olabileceğini düşünür zira Ömer’in geçmişinde bir kız tarafından terk edilmesi gibi bir durum yoktur. Terapist Ömer ve Zehra’ya uzun uzun bir birlerine mektuplar yazmalarını ister. Terapistin amacı Ömer ve Zehra’nın bir birlerinin duygularını anlamalarına yardımcı olmaktır. Zira terapist Ömer ve Zehra’nın konuşarak anlaşamadıklarını fark etmiştir.

Adını Sen Koy 273. Bölüm 1

Ömer Zehra’nın sayıkladığını fark eder ve boşanma meselesini sorar. Zehra kendinde olmadan Ömer’e ondan boşanmayı istemediğini söyler. Ömer bunu duyunca çok mutlu olur. Ömer ise Zehra’nın kendisinden ayrılmak istemediğinden artık emindir.

Diğer taraftan Bahşende Zehra’nın ailesinin yanına yani mahalleye gider. Salim’in evine giden Bahşende Zehra’nın ailesinin açığını aramaya gitmiştir. Bahşeden Zehra’nın ailesini araştırtacaktır. Peki Bahşende Zehra’nın gerçek ailesinin Salim ve Sevim olmadığını öğrenebilecek midir? Diğer taraftan Zehra’nın annesinin kaçtığını öğrenen Bahşende bunu nasıl kullanacaktır.

Adını Sen Koy 273. Bölüm 274. bölüm 275. Bölüm Fragman

Adını Sen Koy Gelecek Hafta Tüyoları

Adını Sen Koy’da Ömer Zehra’ya kendini affettirmenin kolay yolunu buldu.  Bahşende Ömer ve Zehra’nın sözleşmeli evlilik yaptığını öğrenince planını hemen devreye soktu. Bahşende’nin amacı Ömer’in gözünü güzel bir kızla boyamak ve Zehra’dan kurtulmaktı. Bahşende bir taraftan Ömer’i kendi getirdiği kızla bir araya getirmeye çalışırken bir taratan da Zehra’nın kıskançlık damarları kabartacak.

Adını Sen Koy’da Ayşe için boşanma kararını erteleyen Zehra boşanmayı unutacak ve kocasını elinde tutmaya çalışacak. Zehra’nın telaşını gören Ömer ise bu kıskançlık olayını kendi lehine kullanacak.

Adını Sen Koy 272. Bölüm 1

 

Bahşende’nin bu hain planı farkında olmasa da Ömer ve Zehra’yı yeniden bir araya getirecek ve Ömer’in yapamadığı yapacak. Zehra Ömer’i affedecek ve Zehra ile Ömer’in 2 hafta sonra izleyeceğimiz Adını Sen Koy  295. bölümde yan yana çok güzel sahnelerini izleyeceğiz. İzleyicilerin unutamayacağı güzel sahneler geliyor diyelim. Zehra’nın inadını Ömer kıramayacak ama kıskançlık kıracak.

 

Adını Sen Koy’da Sabah ve Kerem arasında esen soğuk rüzgarlar da yerini melteme bırakacak. Kerem mahallede kalacak ve sonunda Sabah’a olan aşkını itiraf etmek için harekete geçecek. Kerem’i yüreklendirecek Koray olurken Sabah’ı Kerem’in aşkına ise Canan hazırlayacak.

Ömer ve Zehra kaçmaya çalışsalar da evlilik terapisti ile görüşmek zorunda kalacaklar. Ömer her ne kadar Ayşe’ye düğünden sonra yaşananları anlatmak istese de Zehra buna karşı çıkar. Bu nedenle de evlilik terapisti ile görüşmek zorunda kalırlar.Adını Sen Koy 30 ocak

Her ne kadar Cevriye konağa dönse de aklı hep Salim’de kalacak. Salim Cevriye’nin yaşlanmak istediği insan olacak. Koray ve Özge arasında ise hoş bir yakınlaşma olacak.

 

Adını Sen Koy 273. Bölüm Özeti 31 Ocak Fragmanı Bahşende Mahallede (3 Yorum)

  1. Bu dizide guzel gundiye bishey yok hep husran hep husran ben umudumu bugu gercekten kestim sizde kisseniz mantikli bi ish yaparsiniz hep ayni terane bikti herkes usandi artik bunlar bide kari koca olucaklar hala bi giram ilerleme yok elde var sifi yine ayni sheyler

  2. İnşallah bekliyoruz artık güzel günler görsün çocuklar da biz de onları mutlu görelim…