Temizlik Benim İşim Kim Kazandı? İşte Gün Gün Sonuçlar

Temizlik Benim İşim de 3. haftayı da geri de bıraktık. Temizlik Benim İşim’de 6 eylül cuma günü 10.000 TL’lik büyük ödülün sahibi belli oluyor. İşte Temizlik Benim İşim de 2 6 eylül arasında yarışan yarışmacıların aldıkları puanlar.

Temizlik Benim İşim 3. Hafta Sonuçları 6 Eylül

Temizlik Benim İşim 2 Eylül Puanları

Temizlik Benim İşim de 3. hafta 2 eylül pazartesi günü yarışan 60 yaşında ki Niyazi beye Mertcan 2 puan verdi; Nilgün hanım ise 3 puan verdi. Halise hanım ilk gün olmasına rağmen Niyazi beyim temizliğini kaubl etmedi ve 2 puan verdi. Sevgi hanım ise bu yaşına rağmen bu emeği verdiği için Niyazi beye teşekkür etti ve 3 puan verdi.

Temizlik Benim İşim 6 Eylül resimleri

Temizlik Benim İşim  3 Eylül Puanları

Temizlik Benim İşim de 3 eylül salı günü güzel yarışmacı Halise hanım yarıştı. Halise hanım öğrenci evini temizlemek için tüm enerjisini kullandı. Çok konuşan Halise hanım ne yazık ki konuştuğu kadar temizleyemedi; aynı zamanda sunucu Kadir Ezildi’ye de iş yaptırmadı. Halise hanıma rakipleri: Mertcan 2 puan Niyazi 1 puan Sevgi 4 puan ve Nilgün de 4 puan verdi. Halise hanım 11 puan aldı

Temizlik Benim İşim  4 Eylül Puanları

Temizlik Benim İşim  de 4 eylül çarşamba akşamı Sevgi hanım yarıştı. Sevgi hanım zorlu bir evle karşı karşıya kaldı ve evini de 4 saatin içinde tamamladı ancak rakipleri ona beklediğinden çok daha düşük bir puan verdi. Sevgi Koç’a ; Mertcan 2 puan Nilgün 3 puan Halise 2 puan ve Niyazi 4 puan verdi ve Sevgi hanım toplamda 11 puan aldı.  Sevgi hanım ne yazık ki iyi bir temizlik yapamadı zaten oyuncu olmak için Temizlik Benim İşim’e çıktığı çok belli olan Sevgi koç kendini gösterdi ama temizliğini gösteremedi.Temizlik Benim İşim 6 Eylül Kim Kazandı mertcan kazandı

Temizlik Benim İşim  5 Eylül Puanları

Temizlik Benim İşim 5 Eylül perşembe günü Mertcan bey yarıştı. Mertcan beye rakipleri Sevgi hanım, Halise hanım, Niyazi bey ve Nilgün hanım 2 puan verdi. Böylece Mertcan’a toplamda rakipleri 8 puan verdi. Temizlik Benim İşim 5 Eylül Puanları mertcan

Temizlik Benim İşim 6 Eylül Puanları

Nilgün hanım 6 eylül cuma günü yarıştı. Nilgün hanıma: Sevgi hanım 4 puan Halise hanım 2 puan Niyazi bey 2 puan Mertcan 3 puan toplamda Sevgi hanım 11 puan adlı

Temizlik Benim İşim 6 Eylül Kim Kazandı?

Temizlik Benim İşim de 6 eylül cuma günü Halise hanım kazanan isim oldu. Sunucu Kadir Ezildi’nin verdiği puanlar ile

1- Halise hanım 19 puan 2- Nilgün hanım 18 puan 3- Sevgi 17 puan 4- Niyazi 15 puan 5- Mertcan 14 puan aldı ve birinci Halise hanım oldu.Temizlik Benim İşim 6 Eylül halise kazandı

 

Temizlik Benim İşim 2. Hafta Sonuçları 30 Ağustos

Temizlik Benim İşim  30 Ağustos Kim Kazandı?

Temizlik Benim İşim  de 30 Ağustos cuma günü 10.00 TL’lik ödülü kazanan Semra hanım oldu. Semra hanım toplamda Kadir Ezildi’nin verdiği puanla 17 aldı. Selin hanım ise 16 puan aldı. Semra hanıma rakipleri 11 puan verirken Kadir bey ise 6 puan verdi. Diğer taraftan Selin hanım rakiplerinden 9 puan alırken Kadir beyden 7 puan aldı. Temizlik Benim İşim 30 Ağustos kim kazandı

Temizlik Benim İşim  29 Ağustos Sonucu

Temizlik Benim İşim de 29 Ağustos perşembe günü Selin hanım yarıştı. Selin hanıma İgnacie: 2 puan İrem: 4 puan Nur: 1 puan Semra: 2 puan verdi ve Selin hanım toplamda 9 puan verdi.

Temizlik Benim İşim de İrem hanımda Selin hanımda rakiplerinden 9 puan aldı ve yarışmayı kazanmak için için hala şansı var ama en büyük rakibi ikinci gün yarışmacısı Semra hanım oldu. emizlik Benim İşim 29 Ağustos sonucu Selin hanım

Temizlik Benim İşim 28 Ağustos Sonucu

Temizlik Benim İşim yarışmasında  28 Ağustos salı günü İrem yarıştı. İrem’in yaptığı temizlik özellikle Nur hanımdan tepki aldı. İşte Temizlik Benim İşim 28 Ağustos sonuçları:  İgnacie: 2 puan Selma Hanım: 3 puan Selin Hanım: 3 puan Nur Hanım: 1 puan

Temizlik Benim İşim de 28 Ağustos salı günü 9 puan alan İrem hamım Temizlik Benim İşim’de çok önemli bir avantajı da yakaladı. Ayrıca sunucu Kadir Ezildi’de Nur hanımın temizliğine bayıldı.

Temizlik Benim İşim 27 Ağustos Sonucu

Temizlik Benim İşim yarışmasında 27 ağustos salı günü Semra hanım yarıştı. İrem hanım Semra hanıma 4 puan verince ortalık karıştı. Semra hanım İlyas beyi geçti ve toplamda 11 puan aldı. İlyas Semra’nın zaman yönetimi yapamadığını söyledi. Bir çok yerde kıl buldu. Semra hanım eleştirilere çok agresif cevap verdi.

Temizlik Benim İşim 27 Ağustos Sonucu Semra kaç puan aldı

Temizlik Benim İşim 26 Ağustos Sonucu

Temizlik Benim İşim de 26 ağustos pazartesi günü İgnace Topke yarıştı. İgnace Topke’ye herkes İlyas olarak sesleniyor. İlyas yeni haftanın ilk yarışmacısı oldu. Afrikalı olan İlyas ne yazık ki iyi temizlik yapamasa da haftanın ilk yarışmacısı olunca 10 puan aldı. Temizlik Benim İşim 26 Ağustos Sonucu

Temizlik Benim İşim 1. Hafta Sonuçları 23 Ağustos

Temizlik Benim İşim 19 Ağustos Sonucu

Temizlik Benim İşim’de 19 ağustos pazartesi günü Nuran hanım yarıştı. Nuran hanım koli bandı Nuran olarak tanınır. 1992 doğumlu olan Nuran Ayaz 27 yaşında. Çamaşır suyunu hayatının merkezine alan Nuran hanım ilk hafta bir öğrenci evini temizledi. Salon mutfak ve banyo olmak üzere üç aşamada temizlik yapan Nuran hanım özellikle banyo dolaplarını yıkaması ile çok tepki aldı. Camları da çok iyi temizlemediği için eleştiri alan Nuran hanım ilk haftada 12 puan aldı. Diğer taraftan sunucu Kadir Ezildi’de Nuran hanımın yaptığı temizliği çok beğendi ve puanını verdi.

Nuran hanım muhtemelen 23 ağustos cuma günü Temizlik Benim İşim’de ilk 10.000 TL’yi kazanan isim olacak zira Nuran hanım ilk yarışmacı olduğu için rakiplerinden çok iyi puan aldı. Özellikle kendini Con olarak tanıtan Amerikalı Çoşkun Bey Nuran Hanıma 4 puan vererek onun ödül kazanmasına büyük katkı sağlayacak gibi.

Nuran hanıma Mahsuni bey ve Seda hanım 3 er puan verirken Başak hanım sadece 2 puan verdi. Başak hanımın Temizlik Benim İşim’i kazanma şansı yok çünkü insanları çok gereksiz eleştiriyor.

Nuran Hanıma Kadir bey 6 puan verdi ve toplam puanı 18 oldu

Temizlik Benim İşim 23 ağustos kim kazandı

Bence Temizlik Benim İşim yarışmasında her zaman ilk yarışan yarışmacı yüksek puan alacaktır; zira ilk yarışan yarışmacı diğerlerine düşük puan vererek kendi puanını yüksek tutuyor. Diğer taraftan sunucu Kadir Ezildi’nin vereceği 10 puan çok önemli hale gelecek; ancak hakkaniyetli olmak gerekirse herkes çok iyi temizlik yapıyor ve çok farklı puan vermek zor.

Temizlik Benim İşim 20 Ağustos Sonucu

Temizlik Benim İşim yarışmasında 20 ağustos salı günü yarışan isim Mahsuni Baylan oldu. Mahsuni bey elinden geleni sonuna kadar yaptı ama temizlediği ev gerçekten çok kirletilmişti. Mahsuni beyin rakipleri ise Mahsuni beye hep 1 puan verdi. Temizlik Benim İşim sunucusu Kadir Ezildi ise Mahsuni beye verilen düşük puanları kabul etmedi; ama vereceği puanda da Mahsuni beye Temizlik Benim İşim’i kazandırmayacaktı.

Mahsuni bey toplamda rakiplerinden en düşük puan olan 4 puan alabildi ve Temizlik Benim İşimde sunucu Kadir Ezildi de 3 puan verdi ve toplamda 8 puan ile 4. oldu. 

Temizlik Benim İşim 20 Ağustos mahsuni kaç puan aldı

Temizlik Benim İşim 21 Ağustos Sonucu

Temizlik Benim İşimde 21 ağustos çarşamba günü Başak hanım yarıştı Diğer yarışmacıları çok ağır şekilde eleştiren ve temizlik anlayışlarının olmadığını söyleyen Başak hanım gerçekten devraldığı evi temizlemek için çok büyük çaba sarf etti. İşte Temizlik Benim İşim de 21 Ağustos çarşamba sonucu.

Başak hanım Kadir beyden 7 puan aldı ve toplamda 12 puan ile 3. oldu. Temizlik Benim İşim 21 Ağustos Sonucu başak hanım kaç puan aldı

Temizlik Benim İşim 22 Ağustos Sonucu

Temizlik Benim İşim yarışmasında 22 Ağustos perşembe günü Coşkun bey yarıştı. Coşkun bey herkesi eleştirdi perşembe gününe kadar ama ne yazık ki Coşkun bey çok detaya girince temizliği yetiştiremedi ve toplamda 5 puan aldı.

Con’a Kadir Ezildi ise 2 puan verdi ve 7 puan ile sonuncu oldu. Temizlik Benim İşim 22 Ağustos Sonucu con

Temizlik Benim İşim 23 Ağustos Sonucu

Temizlik Benim İşim de 23 ağustos cuma günü Seda hanım yarıştı. İyi bir temizlik yapan Seda hanım toplamda 16 puan aldı ve 2. oldu.

Temizlik Benim İşim 23 Ağustos  Kim Kazandı?

Temizlik Benim İşim yarışmasında 23 Ağustos cuma günü 10.000 TL’nin sahibi belli olacak. Temizlik Benim İşimde 23 ağustos cuma günü 10.000 TL’yi kazanacak isim ilk günün yarışmacısı Nuran hanım olacak gibi.

Tahmin ettiğimiz gibi de oldu. Nuran hanım hanım Kadir Ezildi’den 6 puan aldı ve toplamda 18 puan ile haftanın birincisi olarak 10.000 TL’nin sahibi oldu. Seda hanım ise ilk haftanın ikincisi oldu; Kadir Ezildi verdiği puanlar ile hafta içi gördüğü haksızlıkların önüne geçmeye çalıştığını açıkladı.

temizlik benim işim 23 ağustos nuran kazandı

Temizlik Benim İşim yarışması ilk bölümü ile 19 ağustos pazartesi günü Tv8 ekranlarında yayın hayatına başladı. Türkiye’nin temizlik ekranı olan TLC’den bu unvanını alan TV8 ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen Temizlik Benim İşim her hafta 10.000 TL ödül vereye hazırlanıyor.

İlk bölümü ile 19 ağustos pazartesi yayın hayatına başlayan Temizlik Benim İşim de her yarışmacı haftanın bir günü belirlenen bir evi sunucu Kadir Ezildi ile birlikte temizlemeye gidiyor. Yarışmacıların hangi gün yarışacağı haftanın ilk gününde çekilen kura ile belli oluyor. Yarışmacının 4 saatte yaptığı temizlik diğer dört yarışmacı tarafından titizlikle değerlendiriliyor.

Her yarışmacının 5 puan üzerinden verdiği puan ile sunucu Kadir Ezildi’nin 10 üzerinden her yarışmacı için vereceği puan yarışmacının toplam puanını belirleyecek. Rakiplerinden ve sunucudan en yüksek puanı alan yarışmacı 10.000 TL’lik büyük ödülün sahibi olacak.

 

Etiketler

Temizlik Benim İşim Kim Kazandı? İşte Gün Gün Sonuçlar (1 Yorum)

  1. Berbat demeyelim bence o sizin düşünceniz hem siz izlemiyorsunuz diye diğer insanlarda mı izlemiyor bence düşünerek yorum yapın