Teşkilat Yağmur Kimdir? (Zehra’nın Kızı) Elisa Mürvet Ekmekçi Kimdir?

Teşkilat dizisinin en küçük oyuncusu Elisa Mürvet Ekmekçi’yi yakından tanıyacağız. Elisa Mürvet Ekmekçi Teşkilat  dizisinde Zehra’nın küçük kızı Yağmur’a hayat verecek. Bilindiği üzere Zehra öldürülen mühendislerin intikamını almak için kurulan özel birime başkanlık yapmayı kabul etmiş böylece de kızından ayrılmayı kabul etmişti.  Annesinin öldüğünü öğrenen Zehra babası ile kalacak. Annesini iş yoğunluğu nedeniyle göremeyen Yağmur şimdi tamamen annesinden ayrılmak zorunda kalacak.

Teşkilat Yağmur Kimdir?

Teşkilat dizisinde Yağmur Zehra ve Kemal’in kızlarıdır. Anne ve babası ayrılınca Yağmur’da zor günler geçirmiştir. Annesi ile birlikte kalan Yağmur annesinin yoğun iş temposu nedeniyle kendisi ile yeteri kadar ilgilenememesinden şikayetçiyken şimdilerde annesini tamamen kaybetmiştir.

teskilat dizisi Yagmur

Elisa Mürvet Ekmekçi Kimdir?

Elisa Mürvet Ekmekçi 2013 doğumludur ve 8 yaşının içindedir. 130 cm boyunda ve 24 kg ağırlığında olan Elisa Mürvet Ekmekçi ela gözlü ve kumral ten renklidir. Daha önce hiç bir dizi de yer almayan Elisa Mürvet Ekmekçi Teşkliat dizisi ile ilk kez kamera karşısına geçecektir. Sevinç Meltem ajansa kayıt olduktan sonra Teşkilat dizisi seçmelerine giren ve onlarca çocuk arasından Yağmur karakteri için seçilmiştir.

Elisa Murvet Ekmekci

Yorum yaz

Teşkilat Yağmur Kimdir? (Zehra’nın Kızı) Elisa Mürvet Ekmekçi Kimdir? (1 Yorum)