Teşkilat Zehra Neden Ayrıldı? Geri Dönecek Mi? Deniz Baysal

TRT 1 ekranlarında her pazar izleyicisi ile buluşan Teşkilat dizisinde flaş bir ayrılık yaşandı. Zehra karakterine hayat veren Deniz Baysal Yurtcu diziye veda etti. Teşkilat Zehra Neden Ayrıldı? Geri Dönecek Mi?

Teşkilat Zehra Neden Ayrıldı?

Teşkilat dizisi oyuncu kadrosunda Zeynep Tuğçe Bayat, Yunus Narin, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Murat Yıldırım, Atılay Uluışık, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say gibi isimler yer alıyordu. 3 Sezondur izleyicisi ile buluşan dizi 25 Haziran 2023 79.Bölümüyle beraber sezon finali yapmıştı.

Teşkilat dizisinin 1.sezonundan itibaren başrol olarak yer alan Deniz Baysal Yurtcu dizide Zehra karakterine hayat veriyordu. 1.sezonunda Serdar karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul’la yakaladığı uyum ile popüler bir karakter haline gelmiştir. Milli İstihbarat Teşkilatının en önemli ekiplerinden birine liderlik yapan Zehra’nın diziye veda ettiği öğrenildi. Yoğun çalışma temposu ve İş temposuna yetişememekten şikayetçi olan Deniz Baysal Yurtçu’nun diziden ayrıldığı öğrenildi.

Dizinin sezon finali yapmadan önceki bölümlerinde Zehra ve Ömer bildiğiniz üzere nişanlanmışlardı. Zehra karakterine hayat veren Deniz Baysal dizinin yeni sezon öncesinde setine katılacak ve ya görev kaynaklı ya da öldü süsü verilerek diziden ayrılması bekleniyor.

Deniz Baysal Yurtçu Geri Dönecek Mi?

3 Sezondur devam eden Teşkilat dizisinin ilk sezonundan itibaren başrol olarak yer alan Deniz Baysal Yurtcu’nun yeni sezon öncesinde Teşkilat Dizisinden ayrıldığı öğrenildi. Murat Yıldırım ile yakaladığı uyum ile izleyicilerin beğenisini kazanan Deniz Baysal’ın yoğun çalışma temposundan dolayı diziden ayrıldığı öğrenildi.blank

Ailesine zaman ayıramamaktan şikayetçi olan güzel oyuncunun bir süre setlere ara vermesi bekleniyor. Yeni sezon öncesinde Teşkilat dizisinden ayrılan ve geri dönmeyeceği kesinleşen Deniz Baysal Yurtçu’nun yerine yeni bir kadın başrol geleceği konuşuluyor. Şu an oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım tek başına başrol olarak yer alıyor.

Teşkilat Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular İçin Tıklayınız