The Taste Türkiye’yi Kim Kazanacak? (29 Temmuz 2019) İşte Şampiyonun Büyük Ödülü

The Taste Türkiye’yi Kim Kazandı?

The Taste Türkiye 29 temmuz pazartesi günü sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Bilindiği üzere The Taste Türkiye’nin 22 temmuz pazartesi günü ekranlara gelen 11. bölümünde düello etabından kurtulan Selin ve Hümeyra finale son anda kalan iki yarışmacı olmuştu. The Taste Türkiye’de büyük final ise 12. bölümde izleyicisi karşısına çıktı ve The Taste Türkiye’nin ilk sezonunun kazananı Muhittin Fidan oldu. The Taste Türkiyeyi Muhittin Fidan Kazandı

The Taste Türkiye’yi Kim Kazanacak? İşte Tahmiler

The Taste Türkiye 15 Mayıs 2019 çarşamba günü ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkmıştı. 29 temmuz pazartesi gününe geldiğimizde geriye sadece 5 yarışmacı kaldı. Finale kalan en başarılı 5 yarışmacının takımlara göre dağılımı ise şöyle:

Ali Şef’in takımından 3 kişi geri kalmıştı. Bunlar da, Muhittin, ve Mustafa oldu. Muhittin ve Mustafa  yarı finalde elemeye kalmadan kendi hakları ile geçtiler

Rafet’in takımında ise geriye sadece Eren kaldı. 

 

Şemsa’nın takımınsa ise finale iki kadın yarışmacı kaldı: Hümeyra ve Selin. Hümeyra ve Selin’den birinin daha elenmesi gerekiyordu ama Şemsa Şef ikisini de koruma hakkını kullanarak finale taşıdı.

The Taste Türkiyeyi Kim Kazanacak

Peki The Taste Türkiye’nin Finalinde Büyük Ödülü Kim Kazanacak?

The Taste Türkiye’nin kazananı 29 temmuz pazartesi gecesi 23:30 da belli olacak. Şimdiden kazananı tahmin etmemiz zor olacak zira hem Ali Şef’i Muhittin’i hemde Rafet Şef’in Eren’i gerçekten yarışma boyunca istikrarlı olarak yüksek performans sergileyerek The Taste Türkiye’yi kazanmayı hak etti. Tabi ki finale kalan diğer üç yarışmacının da finalde çok daha yüksek performans gösterip kazanma şansı var; ancak bence şefler Eren’in gösterdiği istikrarlı iyi performansı göz ardı etmeyecektir.

The Taste Türkiye’de Kazananı Final Performansı Belirleyecek

Diğer taraftan The Taste Türkiye de izleyicinin kimin kazanmasını istemesi de çok önemli. The Taste Türkiye izleyicisini sosyal medyadan takip ettiğimizde en çok destekçisi olan yarışmacı yine de Eren oldu. Diğer taraftan yine sosyal medyada en çok desteklenen Ali Şef’in başarılı yarışmacısı Muhittin Fidan oldu. Muhittin de bence en az Eren kadar şampiyon olmayı hak etti.

Liseden itibaren aşçı olmayı kafaya koyan Eren Aşçılık lisesini başarı ile bitirmiş ve sonrasında üniversite eğitimini de mutfak ve yemek üzerinde tamamlanmış. Üniversite mezunu profesyonel bir aşçı olan Eren şuanda lüks oteller zincirlerinde aşçılık yapmakta.

Bolu Mengenli olan Muhittin Eren’in de çocukluktan beri en büyük hedefi başarılı ve ünlü bir aşçı olmak. Şuanda 30 yaşında olan Muhittin üniversite seviyesine kadar aşçılık eğitimi almış ve dünyanın en iyi restoranlarında çalışmış. Muhittin’in şampiyonluk için en önemli avantajı ise hem Eren’den daha yakışıklı olması hemde daha iyi sunum yapması. Bunlar neden önemli diyeceksiniz; çünkü kazanan isim Fox Tv de yemek programı yapma hakkı kazanacak. Bu nedenle de The Taste Türkiye’yi kazanacak isim tekniği yüksek, yakışıklı ve iyi bir sunucu olması lazım; sadece iyi yemek yapması yetmez.

The Taste Türkiyeyi eren kazanacak

The Taste Türkiye’de Büyük Ödül: Fox TV’de Yemek Programı Sunma Şansı

The Taste Türkiye de yarışmacıları en çok heyecanlandıran ödül ise ünlü olma isteği. Yarışmayı kazanacak isim Türkiye’nin en büyük kanallarından birinde yemek programı yapacak. Bu genç aşçılar için bulunmaz bir fırsat. Diğer taraftan The Taste Türkiye’yi kazanan yarışmacı büyük de bir para ödülünün sahibi olacak.

The Taste Türkiye’yi Eren yada Muhittin Kazanacak?

Muhittin bence The Taste Türkiye’yi kazanmak için daha avantajlı zira oldukça karizmatik. Bu Fox TV için çok önemli. Sosyal medyada da Muhittin Eren’den daha aktif. the taste türkiyeyi muhittin kazanacak

The Taste Türkiye’yi kazanan isim sayfamıza 29 temmuz pazartesi gecesi eklenecek ancak sizce The Taste Türkiye’yi kim kazanacak? Yorumlarınızı bekliyoruz

Etiketler

Yorum yaz

The Taste Türkiye’yi Kim Kazanacak? (29 Temmuz 2019) İşte Şampiyonun Büyük Ödülü (1 Yorum)