Tozkoparan 56. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 4. Sezon

Türkiye’nin tek çocuk dizisi olan Tozkoparan  dizisi erken sezon finali yapıyor. Türkiye de ve dünya da devam devam eden Korona Virüs pandemisi nedeniyle Tozkoparan dizisi çekimleri de iptal oldu. Tozkoparan dizisi set ekibi ve oyuncuları ara verdikleri set çalışmalarına tekrar başlamayı planlıyorlardı; ancak Türkiye de gün geçtikçe ağırlaşan tablo sonucunda 20 yaş altına da sokağa çıkma yasağı gelince Tozkoparan dizisinin tekrar sete çıkma ihtimali kalmadı. Her ne kadar Korona Virüs çocukları çok etkilemese de çocukların ailelerine taşıma ihtimali Tozkoparan dizisinin setine ara verilmesine neden olmuştu.

Tozkoparan 55. bölümü ile 19 nisan 2020 de Sezon Finali Yapacak

11 Kasım 2018 Pazar günü yayın hayatına başlayan Tozkoparan dizisi 9 Eylül 2019 Pazartesi günü okulların başlaması ile 2. sezon finalini yaparak ekranlara veda etmiş 1 Aralık 2019 Pazar günü de 3. sezonuna merhaba demişti. Böylelikle Tozkoparan  dizisi 1 Aralık 2019 Pazar günü başladığı 3. sezonuna 19 nisan 2020 de sezon finali yaparak nokta koymuş olacak.

Tozkoparan Yeni Sezon Onayını Aldı

19 nisan 2020 pazar günü 55. bölümü ile sezon finali yapacak olan Tozkoparan dizisi Trt 1 tarafından 4. sezon onayını aldı. Her bölümü ortalama 1 milyon çocuk tarafından ilgi ile takip edilen Tozkoparan dizisi 4. sezonu ile tahminimizce eylül 2020 de tekrar ekranlarda olacak. Aslında Tozkoparan dizisi için yaz ayları tam da çekim ayları; çünkü Tozkoparan oyuncularının geneli ortaokul öğrencisi olduğu için hem okulu hemde seti bir arada götürmek zorunda kalıyorlar genel olarak okulun olmadığı saatlerde çekimler yapılıyor bu da işi oldukça zora sokuyor. 2020 yaz aylarında ise ne yazık ki Korona Virüs’ün etkisini arttıracağı düşüncesi ile Tozkoparan dizisi sete çıkamayacak gibi ancak 2020 yazına da daha vakit çok belki de virüsün ilacı bulunur.

Tozkoparan 56. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Tozkoparan 56. Bölüm bizim tahminlerimize göre diğer diziler gibi eylül 2020 de başlar diye tahmin ediyoruz; özellikle ağustos ayında etkisini azaltacağı düşünülen Korona Virüs sonrası Tozkoparan dizi set ekibi ve oyunuları sete çıkar ve 56. bölümü eylül ayı başına yetiştirir diye tahmin ediyoruz.

Tozkoparan 4. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tozkoparan dizisi diğer diziler gibi haziran ayında sezon finali yapıp eylül ayında sezonu açan dizilerden değil; ancak bu sezon korona virüs nedeniyle diğer dizilerin tarihine uyacak gibi.