Tozkoparan Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri(Tüm Oyuncular)

Tozkoparan” ilk bölümüyle 11 Kasım Pazar günü 18.00’de TRT1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Tozkoparan dizisinin bir sosyal sorumluluk projesi olması bekleniyor ve bir çocuk dizisi olacağı açıklandı.

Tozkoparan dizisi çocuklara yönelik bir aksiyon macera dizisi olarak hata sonu Trt 1 ekranlarında gündüz kuşağı dizisi olarak izleyicisi ile buluşacak. Tozkoparan dizisinin başrolünde ise Burcu Altın  ve Bukra Kut yer alacak. Tozkoparan dizisi yönetmeni Şevki Es olur iken yapımcı ise Elif HAMAMCI olacak. Tozkoparan dizisi Veya Medya’nın dizisidir. Tozkoparan dizisinin Cast Ajansı ise Yirmidokuzbir Ajanstır.

Tozkoparan Dizisi Konusu

10 yaşında hayatının bir çok alanında problemler yaşayan bir çocuğun okçulukla tanıştıktan sonra arkadaşlar kazanmasını ve bütün hayatının değişmesini konu alacak

Tozkoparan Dizisi Oyuncuları

Özgür Ege Nalcı (Tozkoparan Mete)

Özgür Ege Nalcı 2006 doğumludur ve 12 yaşındadır. Dizi film ve reklam oyuncusudur. Özgür Ege Nalcı Gebze doğumludur. Muhteşem Yüzyıl, Kaçak ve Tatar Ramazan gibi dizilerde küçük roller yer almıştır. Denizbank reklamında da Cuma’nın oğlu Cumartesi karakterinde de yer almıştır.

Mete yeni taşınmış akciğer hastası bir oğlandır.

Burak Kut(Cihan)

Burak Kut 1973 İstanbul doğumludur ve 45 yaşındadır. Pop müzik ve opera sanatçısı olarak tanınmıştır. Son dönemdeler de ise bit çok projede oyuncu olarak yer almıştır. Sadece oyuncu ve şarkıcı değil aynı zamanda Söz yazarıdır. Kabataş Erkek Lisesi mezunudur. 2016 yılında O Ses Çocuklar programında jüri olarak yer aldı. Son olarak Günebakan Buyur Burdan Bak ve Adı Mutluluk dizilerinde yer aldı.

Mete’nin babası.  Yeni taşındıkları yerde okul müdürüdür. Mete’nin rahat bırakılması için elinden geleni yapan rahat bir babadır. 

Burcu Altın(Sedef)

Burcu Altın 13 Eylül 1984 de İstanbul’da doğmuştur ve 34 yaşındadır. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Sahne ve Görüntü Sanatları (Oyunculuk) bölümü mezunudur.  Son olarak Kaçır Kurası dizisinde yer almıştır. Beni Böyle Sev dizisi ile başarılı bir oyuncu olduğunu ispat etmiştir. Burcu Altın ilk ciddi oyunculuk deneyimini Öğretmen Kemal dizisi ile yaşadı. Burcu Altın’un asıl yükselişi ise Beni Böyle Sev dizisinde hayat verdiği Reyhan karakteri ile oldu. Star TV ekranlarında yayınlanan Eğlendirme Dairesi programında oyuncu olarak yer aldı ve bir kez daha ne kadar yetenekli bir komedyan olduğunu ispat etti. 2016 yılında Kaçın Kurası isimli dizide önemli bir rol olan Sibel karakterine hayat verdi ancak dizi tutmayınca Burcu Altın hayal kırıklığına uğradı.

Mete’nin annesi. Sedef öğretmen bir anne ve Mete’nin başına bir şey gelmesinden çok korkuyor.

Helin Melike Çal(Tozkopran Yasemin)

Helin Melike Çal son olarak Adı Zehra dizisinde Hande’nin küçüklüğünü canlandırmıştır. Daha önce de Küçük Gelin dizisinde Elif karkterine 3 sezon hayat vermiştir.

Mete’nin ablasıdır Yasemin; sınava çalışan bir abladır yeni evlerinden memnun olmaz. 

Yusuf Gökhan Atalay (Salih)

Gökhan Atalay 23 Mayıs 1974 Ankara doğumludur ve 44 yaaşındadır. Konya Selçuk Üniversitesi konservatuvar mezunudur. Son olarak İsimsizler dizisinde, Lise Devriyesi dizisinde ve Yunus Emre Aşkın Yolculuğu ve Diriliş Ertuğrul dizisinde yer almıştır. Yusuf Gökhan Atalay Diriliş Ertuğrul dizisinde Şahabettin rolü ile tanınmıştır.

Salih geleneksel anlamda okçuluk ile uğraşmış ama sonradan bu işi bırakmış insanlardan kaçmış ormana gizlenmiş  bir adamdır. Salih eski bir kemankeştir.

Fatih Yılmaz(Can)

Fatih Yılmaz bir çocuk oyuncudur. İlk dizi deneyimini ise Tozkoparan dizisinde yaşayacaktır. 

Can Sinan’ın sağ koludur. Çok konuşmayı çok sevmeyen bir kızdır.

Deniz Erayvaz(Arda)

Ailecek Şaşkınız ve Düğün Dernek filminde yer almıştır. 

Arda hırsa değil zekaya önem veren bir çocuktur. Kazanmanın akıllıların işi olduğunu bilir.

Alara Kardak(Merve)

Akbank 23 Nisan reklamında rol almıştır. 

Merve okulun en popüler kızıdır. 

Yağız Kılınç (Sinan)

Yağız Kılınç Leyla Şirin ajansın oyuncusudur. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde ye almıştır. Klavye Delikanlıları dizisinde yer almıştır. Yaktın Beni sinema filminde rol almıştır. 6 Mart doğumludur. 

Sinan Karayel takımının lideridir. Kötü kalpli ve çok hırslı bir çocuktur.

Leyla Kırşan(Elif)

Layla Şirin ajansın oyuncusudur. İlk olarak Adı Efsane dizisinde yer almıştır. Daha sonra Payitaht Abdulhamid kadrosunda yer almıştır. Dizide Şadiye Sultan olarak ekran karşısına çıkmıştır. 

Elif  bitkilere ve hayvanlara çok meraklı biz kızdır. Tatlı ve sevilen bir çocuktur.

Tuana Naz Tiryaki(Asya)

Asya teknoloji bağımlısı olmaya hazır bir kızdır bu  arada  da  tam bir hayal peresttir

Demir Saygı(Burak)

Doruk Kaan Aslan(Kerem)

Emre Şen(Sezgin Hoca)

Sezgin hoca okulun okçuluk takımı hocasıdır. Komik ve beceriksiz bir adamdır.

Emrah Ben

Dilara Akın Yazıcı(Mehpara)

Mehpara Sinan’ın bakıcısı; Nevzat beyin de ev hizmetini yapan kız.

Turan Günay (Nevzat)

Sinan’ın babasıdır.Nevzat hırslı ve zengin bir iş adamıdır.

Selina Gebeş

Leyla Şirin Ajansın Ankara şubesi oyuncusudur. Tozkoparan dizisi ilk dizisidir. Selina Gebeş daha önce Penti Çorap ambalaj fotoğraf çekiminde yer almıştır. 

Hira Mert Yüce(Destan)

Son olarak Cennet’in Gözyaşları dizisinde oyuncu olarak yer almış ve ilk deneyimini kazanmıştır. Leyla Şirin Ajansın Ankara şubesi oyuncusudur. Tozkoparan dizisi onun içinde önemli bir projedir.

Destan Mete’nin rakibi olacak turnuvada

Özüm Çakır (Ayla Arıkan)

Özüm Çakır son olarak Adını Sen Koy dizisi kadrosunda yer almıştır.

Ayla yetişkin ve güzel bir okçu kızdır.

İlker Coşkun

Seda ÇAVDAR

Ebubekir Öztürk (Berke)

Tozkoparan Yeni Gelen Oyuncular

Yasemin Balık

Yasemin Balık 1980 İstanbul doğumludur ve yaşındadır. Show Tv’de yayınlanan Pusat dizisi ile ünlenen oyuncu 2007 yapımı Fikrimin İnce Gülü dizisinde de yer almış ve çok sevilmiştir.

Ayşe Kökçü

Ayşe Kökçü son olarak Kardeş Payı ve Şevkat Yerimdar gibi dizilerde rol almış yılların deneyimli tiyatro oyuncusudur. 21 mayıs 1955 doğumlu olan deneyimli oyuncu İstanbul Kuzguncukludur. 2012 de yayınlanan Bizimkiler dizisi ile efsane olmayı başarmıştır.

Cemal Hünal

Cemal Hünal 2 ekim 1976 doğumludur ve 43 yaşındadır. Lisans eğitimini yu

rt dışında tamamlayan Cemal Hünal oyunculuk eğitimini Amerika’da almış ve Amerika’da kısa filmlerde yer almıştır. Çağan Irmak’ın Issız Adam filmi ile çok tanınan Cemal Hünal son olara 2018 de Diriliş Ertuğtul dizisinde yer almıştır.  

Mert Kabaca

Mert Kabaca aslında Selimiye sporr bir futbol oyuncusudur. Aynı zamanda çocuk modellik ve dizi oyunculuğu da yapmaktadır.

Tozkoparan 2. Tanıtım Fragmanı

Trt 1 parayı nereye harcayacağını şaşırdı. 2018 2019 yeni sezonunda neredeyse her gün bir dizi ile ekranlara gelecek olan Trt 1 şimdi de hafta sonlarının gündüz kuşağına dizi hazırlıklarına başladı.

Tozkoparan Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri(Tüm Oyuncular) (36 Yorum)

  1. tozkoparan diziye bayila bayila izleyorum pazartesi gunune dort gozle bekliyorum buragi yani demir saygiyi coooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum ben onun buyuk hayraniyim dunyanin en yakisikli cocuksun ya asyaya bayiliyorum mavi ay sizi coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum ben demir saygi ve arkadaslari ve burak kut icin izliyorum ama tabiki herkeside cooooooooooooook seviyorum yapimciya ve yonetmene cook tesekkur ederim bizim karsimiza bukadar cooooooook guzel diziyi cikardiniz herkese tesekkurler

  2. Merhaba arkadaslar benim adim Leyla benim en sewdigim dizi Tozkoparan dizide en cokda mucit buragi cok sewiyorum.Demir Saygi seni cok ama coooook sewiyorum.

  3. Merhaba benim adim Leyla benim en sewdigim dizi Tozkoparan en cokda mujit Buragi cok sewiyorum.Demir Saygi seni. cok ama coook sewiyorum

  4. Tozkoparan dizi getcekten eylenceli bi dizi. Benim oradan sevdiğim Asya Sinan ve mete.boyle bir eylenceli diziyi kuran Şevki Es abiye cok teşekkur ederim .

  5. bu film gercekten cok etkıleyici.hayat zaten bir oktan ibarettir.eger hedefi tam ortadan isabet etmişsen o okta hayatın gibi tam isabet ettiğin sekılde yaşarsın. bilmem anlatabildimmi

  6. gayet kaliteli yapımlar ne oldu zorunuza mı gitti trt parayı nereye harcayacağını size mi soracaktı…ama siz şimdi yayınlamazsınız bunu maçanız yemez…

    • Demir saygı yı çok seviyorum çok yakışıklı dünyanın en yakışıklı erkeği demir saygı çükü bede demir saygı gibi gözlerim çekik bikere siz demir saygı yı semiyosunuzya demir saygı yı elinizden kaçırmak üzeresiniz haberiniz olsun dünyanın en yakışıklı erkeği demir saygı seni çok seviyorum demir saygı yı semeyenler utansın be malar ya