Tutunamayanlar Dizisi Oyuncuları Karakterleri ve Kadrosu (Trt1)

Tutunamayanlar dizisi çekimleri 9 aralık pazartesi günü İstanbul’da başladı. 

Türkiye’nin kanalı Trt 1 yeni dizileri ile de ne kadar iddialı olduğunu ortaya koyuyor. Yeni yönetimi ile bir çok ciddi dizi projesini izleyici ile buluşturan Trt 1 şimdi de ekonomik dar boğaz ile daralan izleyicisini komedi dizisi ile rahatlatmak için kolları sıvadı. Türkiye’de son dönemde tutmayan kategori olan komedi türünde izleyicisi karşısına çıkarılacak olan Tutunamayanlar dizisi ocak ayından itibaren Trt 1 ekranlarında olacak.

Tutunamayanlar Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film’in ortaklığında çekilecek olan Tutunamayanlar  dizisinin yapımcıları ise Ogün Şanlıer ve Ahmet Tarık Güven olacak. Son olarak Dengi Dengine filmini yöneten Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu’nun yöneteceği Tutunamayanlar dizisinin senaryosunu ise diziyi aynı zamanda yönetecek Osman Nail Doğan ile senarist Mustafa Karataş üstlenecek. Tutunamayanlar dizisinin başrollerini ise Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Şinasi Yurtsever ve Zafer Algöz paylaşacak.

Tutunamayanlar Dizisi Konusu

Tutunamayanlar dizisinde hayata dört elle sarılan gençlerin bir türlü rast gitmeyen işleri anlatılacak.

Tutunamayanlar Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Tutunamayanlar Dizisi çekimlerine aralık 2019 da başlanması ve dizinin ocak 2020 de izleyicisi karşısında olması bekleniyor.

Tutunamayanlar Oyuncuları

Ece Çeşmioğlu (Eylem)

Ece Çeşmioğlu son olarak Söz dizisinde hayat verdiği Melisa karakteri ile dünyanın bir çok ülkesinde tanınan bir isim olmayı başarmıştır. 26 Kasım 1990 da İstanbul’da doğan güzel oyuncu Ece Çeşmioğlu daha çocuk yaşta Çocuklar Duymasın dizisinde yer almış ve kariyerini çocukluktan itibaren oyunculuk üzerine kurgulamıştır.  Ece Çeşmioğlu’nun asıl çıkışı ise Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile olmuştur. Daha sonra Yaz’ın Öyküsü dizisinde Yaz karakteri ile ilk başrol deneyimini yaşamış ama dizisi tutmamıştır. Son dönemde Kalbim Yangın Yeri ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde yer alan Ece Çeşmioğlu 2018 de Yuvamdaki Düşman dizisinde yine Ceren karakteri ile başrolde yer alsa da dizisi tutmamıştır. Bakalım Ece Çeşmioğlu’nun 2020 de ekranlara gelecek ve başrolünde yer alacağı Tutunamayanlar dizisi tutacak mı bekleyip göreceğiz.  Ece Çeşmioğlu 2020 de vizyona girecek Türkler Geliyor Filmi kadrosunda da yer almıştır. Ünlü oyuncu Taner Ölmez ile bir ilişkisi vardır.

Şinasi Yurtsever

Şinasi Yurtsever 2019’da Efsane Aile ve İlk Buluşma programlarını Sinan Çalışkanoğlu ile sunmuş ve bir kez daha izleyicinin gönülünü kazanmayı başarmıştır. 1973  de Erzincan da doğan Şinasi Yurtsever şuanda 46 yaşındadır. İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunu olan Şinasi Yurtsever  daha önce Yılan Hikayesi, Kınalı Kar ve Avrupa Yakası gibi çok önemli dizilerde yer almıştır. Son dönemde dizilerde yer almayan Şinasi Yurtsever Ahmet Kural ile bir çok önemli sinema filminde yer almıştır. Özellikle Düğün Dernek ve Çalgı Çengi gibi filmlerde çok beğenilmiş ve taktir toplamıştır. Bir çok eleştirmen tarafından Türkiye’nin en komik adamları arasında gösterilen Şinasi Yurtsever 2019 da yine Trt 1’in Dengi Dengi dizisinde de yer almıştır.

Zafer Algöz

2019 da Muhteşen İkili dizisinde Yüksel Adıgüzel karakteri ile yer alan Zafer Algöz şimdi de Tutunamayanlar dizisi kadrosunda kendine yer bulmuştur. Aslında Zafer Algöz uzun yıllar özellikle Cem Yılmaz ile sinema filmlerinde yer almış ve yer aldığı  Ali Baba ve 7 Cüceler  ve Arif v 216 gibi filmler beyaz perdede izlenme rekorları kırmıştır. Yıllarını tiyatroya vermiş Zafer Algöz özellikle 2007 de Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Yalçın Yıldız karakteri ile büyük çıkış yakalamıştı. 30 Ağustos 1961 de Kars da hayata gözlerini açan Zafer Algöz 58 yaşındadır. Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde eğitim alan Zafer Algöz Bursa Devlet Tiyatrosunda oyunculuğa başladı.  Zafer Algöz son olarak yine Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler serisinde yer almış ama filmler hüsrana uğramıştır gişede.

Doğu Demirkol

Doğu Demirkol’un tam adı Aydın Doğu Demirkol’dur. 6 Eylül 1985 de İstanbul da dünyaya gelmiştir. Son olarak İbrahim Büyükak’ın filmi Bayi Toplantısında yer alan Doğu Demirkol Türkiye’nin komedide yeni yüzü olmaya aday isimlerinden biridir. Daha önce ödüllü Ahlat Ağacı filminde Sinan Karasu olarak yer almış ve oyunculuk yetenekleri ile büyük beğeni toplamıştır.

Bülent Çolak

Bülent Çolak 1977 İstanbul doğumlu sinema ve dizi oyuncusudur. Geniş Aile dizisindeki oynadığı Ulvi karakteri ile tanınan ve komedi yeteneğini ispat eden Bülent Çolak Kartal Sanat Tiyatrosunda oyuncu olarak hem eğitim aldı hemde oyunlarda yer aldı. Bülent Çolak son olarak Hayati  ve Diğerleri dizisi kadrosunda yer almış ama dizisi tutmamıştır.

Bora Akkaş

Bora Akkaş son yıllarda diziye sinemaya doymuyor. 2019 da üç farklı dizi de yer alma başarısı gösterdi. Önce Trt 1’in Dengi Dengi dizisinde sonra Fox TV’nin Kurşun dizisinde şimdi de yine Trt 1’in Tutunamayanlar dizisi kadrosunda kendisine yer buldu. Kötü olan ise yer aldığı dizilerin he erken final yapması. 1990’lı olan Bora Akkaş İstanbul doğumludur. Bora Akkaş oyuncu ve şarkıcı olan Bora Akkaş oyunculuk eğitimini şehir tiyatrolarında almıştır. Hakunamatata grubunda 6 yıl gitarist olarak çalışan Bora Akkaş Rap’den sonra oyunculuğa merak salmış ve ilk olarak Avrupa Yakası dizinde çaycı çırağı olarak yer almıştır. Bora Akkaş asıl çıkışını Geniş Aile dizisinde hayat verdiği Zekai karakteriyle yaşamıştır. Bora Akkaş son olarak Hürkuş: Göklerdeki Kahraman sinema filminde Kurşun dizisinde Rıfat Ayaz olarak yer almıştır.

Hande Katipoğlu

1982 doğumlu olan Hande Kâtipoğlu 37 yaşının içindedir. Hande Kâtipoğlu Yahşi Cazibe dizisinde hayat verdiği Simge karakteri ile ünlenmiştir. Süleyman Demirel Üniversitesinde sosyoloji eğitimi alan Hande Katipoğlu daha sonra Pis Yedili dizisinde de Nevriye karakteri ile beğenilmiştir. Alemin Kıralı dizisinde de yer alma başarısı gösteren Hande Katipoğlu Çakallarla Dans serisinden sonra 2018 de Benden Bu Kadar Filminde yer almıştır.

Özlem Tokaslan

Özlem Tokaslan deyince eskiden No:309 dizisinde hayat verdiği  Yıldız karakteri gelmekteydi daha sonra Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde avukat olarak karşımıza çıkan Özlem Tokaslan son olarak Erkenci Kuş dizisinde Mevkıbe karakteri ile çok sevilmiştir. 13 Kasım 1973 doğumludur ve 46 yaşındadır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Aslen İzmirlidir.

Dilek Çelebi Tunç

Dilek Çelebi Tunç son olarak Darısı Başımıza dizisinde yer almıştır. 1980 Ankara doğumludur ve 39 yaşındadır. Dilek Çelebi Tunç Mahşeri Cümbüş tiyatro grubunu kurucularındandır. Son olarak Darısı Başımıza dizisinde yer almıştır.

Uğur Serhan

1973 yılında Malatya da doğan Uğur Serhan bir çok dizi ve filmde yer almasına rağmen Aramızda Kalsın dizisi ile tanınmıştır. Son olarak Trt 1’in Dengi engine dizisinde yer almıştır.

Sahra Kübra Gümüş

Sahra Kübra Gümüş başarılı bir tiyatro oyuncusu ve eğitmenidir. Gaziantep’te görev yapmaktadır.

Dilhan Naz Özgülüş (İrem)

Dilhan Naz Özgülüş 1990 doğumludur ve 29 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Aşk-ı Memnu dizisi ile oyunculuğa başlayan Dilhan Naz Özgülüş daha sonra Deli Gönül ve Şehrin Melekleri gibi dizilerde yer almıştır.

Yeliz Kuvancı

Son olarak Keşke Hiç Büyümeseydik Ayşe karakteri ile yer alan Yeliz Kuvancı daha önce de Hangimiz Sevmedik dizisinde Itır karakteri ile yer almıştır. Kocamaın Aile dizisi ile tanınan ve sevilen Yeliz Kuvancı 30 yaşında ve Ankara doğumludur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Barış Yıldız

Barış Yıldız son olarak Her Yerde Sen dizisi kadrosunda yer almıştır. 1982 doğumlu olan Barış Yıldız Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Düğün Dernek ve Çalgı Çengi serisinde oynamış ve çok sevilmiştir. Özellikle Kardeş Payı dizisinde Reis karakteri ile büyük çıkış yakalamıştır. Düğün Dernek serisinde Muallim Saffet olarak tanınır.

Tutunamayanlar Dizisi Nerede Çekiliyor?

Tutunamayanlar Dizisi İstanbul’da çekilecek.

 

Tutunamayanlar Dizisi Oyuncuları Karakterleri ve Kadrosu (Trt1) (1 Yorum)