Ufak Tefek Cinayetler 17 Nisan Yetmiyor Sevişmeler Yetmiyor Şarkısı Tamamı (Gökçe Bahadıroğlu)

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 17 nisan salı akşamı ekranlara gelecek 25. bölümünde Oya ve Serhan aşkı dillere destan şekilde izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve Oya ve Serhan aşkını öğrendi ve Oya’yı öldürme planları yapıyor ama Oya ve Serhan aşkı dolu dizgin devam ediyor. Oya ise Serhan’a Medcezir isimli şarkıyı seslendiriyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 25. bölüm 2. fragmanında Gökçe Bahadıroğlu’nun kendi sesinden Levent Yüksel – Med Cezir şarkısını dinleyeceğiz. Gökçe Bahadıroğlu’nun sesini duyan herkes bu sesin sahibini aradı ama biz açıklayalım Gökçe Bahadıroğlu’nun kendi sesi.

Gökçe Bahadıroğlu dizi oyucusu olmasına rağmen daha önce de bir çok şarkıyı seslendirmişti. Özellikle Gökçe Bahadıroğlu Tuna Kiremitçi ile Bu Kaçıncı Sonbahar şarkısını söylediğinde yer yerinden oynamış ve şarkı Youtube de 1.5 milyondan fazla izlenmişti. Benim şahsi düşüncem Gökçe Bahadıroğlu Med Cezir  şarkısını Levent Yüksel’den kat be kat güzel söylemiş. Ufak Tefek Cinayetler dizisi Gökçe Bahadıroğlu’nun sesindne MedCezir  şarkısı ile izleyiciyi ekrana kitleyeceğe benziyor. Ufak Tefek Cinayetler gökçe bahadıroğlu medcezir şarkısı

Ufak Tefek Cinayetler 17 Nisan Yetmiyor Sevişmeler Yetmiyor Şarkısı Sözleri

Dökülür yedi verenler
Teninden Rengarenk
Açarsın mevsimli mevsimsiz birtanem
Değişir kokun,ısınır kanın beni yakarsın
Vazgeçilir gibi değil bu med cezirler…

Fırtınam felaketim hasretim
Yetmiyor sevişmeler yetmiyor
Şiddetin ne hoş ne güzel şefkatin
Sevdikçe sevesim geliyor
Ölene kadar peşindeyim bırakmam

Ufak Tefek Cinayetler 17 Nisan Yetmiyor Sevişmeler Yetmiyor Şarkısı Videosu

Ufak Tefek Cinayetler gökçe bahadıroğlu medcezir şarkısı