Ufak Tefek Cinayetler Nilay Ölecek mi? Aslıhan Kapanşahin Diziden Ayrılacak mı? 6 Şubat

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 15. bölüm fragmanı yayınlandı. 6 şubat salı akşamı ekranlara gelecek olan 15. bölümünde Sarmaşık mahallesinin okulunda yangın çıkacak. Tunç Öğretmen Merve’nin gazına gelmiş ve okuldan ağlayarak ayrılmıştı. Sarmaşık sakinlerine Tunç öğretmenin ahı tuttu; ve okulda çok büyük bir yangın çıktı. Ufak Tefek Cinayetler Nilay 3

Bilindiği üzere Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 30 ocak salı günü ekranlara gelen 14. bölümünde Okul Müdürü hatasını en ağır ödeyecek olan Arzu olacak demişti. Arzu ve kocası Mehmet’te tekrar barışmak üzeydi; bu olaylarda en az suçlu Arzu ancak Arzu’nun başına çok kötü bir şey gelecek demişti. Bu olaydan biz Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Nilay’ın başına bir şey geleceğini tahmin ediyorum.

Ufak Tefek Cinayetler 15. bölüm fragmanında gördüğümüz üzere Arzu’nun oğlu dışarıda Arzu’nun kızı ve Serhan ile Merve’nin kızı ise patlamanın ve yangının ortasında kurtarılmayı bekliyor. Bizim tahminlerimiz Serhan ve Merve’nin kızı Lia yaralı olarak kurtulacak ancak Nilay için sonuç çok kötü olacak. Ufak Tefek Cinayetler Nilay 2

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin senaryosunu bilme şansımız tabi ki yok bizim ki sadece analiz bakalım analizimiz tutacak mı hep birlikte göreceğiz; eğer Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Nilay ölmezse Arzu bu olaydan da kurtulacaktır; ama sonunda Arzu’nun veya çocuklarının başına bir iş gelecek.

Diğer taraftan Mia’nın başına iş gelecek ve Serhan Oya’yı bırakarak Merve’ye geri dönecek diyenler de var benim şahsi görüşüm Ufak Tefek Cinayetler dizisinin standarta bağlamayacağı ve diğer dizilerden farklı olacak gibi.

Ufak Tefek Cinayetler Nilay 1