Ufak Tefek Cinayetler Pelin Öldü Mü? Bade İşçil Ufak Tefek Cinayetler’den Neden Ayrıldı?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde sanki cinayet olayı belli oldu gibi. Son dönemlerde kulağımıza bol bol Ufak Tefek Cinayetler dizisi setinde yaşanan kapris olayları geliyordu. Bizde dizinin 4 kadın başrol oyuncusu olursa bu kadar kapris trip olur demiştik ama işin biraz daha ciddi boyutlarda olduğu ile ilgili tüyolar var.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Pelin karakterine hayat veren Bade İşçil’in çok fazla kaprisli bir oyuncu olduğu bir çok set çalışanı ile kavga ettiği bu nedenle de eğer devam ederse Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 2. sezonunda Pelin karkaterinin olmayacağı ile ilgili tüyolar var.

Bade İşçil Kimdir resimleri

 

Dizi sektöründe kesinlik yoktur; bizde bu aldığımız tüyolara kesin demiyoruz; hatta o kadar garip bir sektördür ki bir gün önce oyuncu ayrılmadım diye açıklama yapar bir gün sonra ayrıldığı açıklanır; veya bir gün önce final yok diye resmi açıklama gelir bir gün sonra fragmanda final yazar. Dizi sektörü böyle değişken bir sektördür.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin Öldü?

Bilindiği üzere Ufak Tefek Cinayetler  dizisinde Pelin’in önce çıktığı son haftalarda görülüyordu; özellikle Merve ile savaşı ve sonrasında Oya ile verdiği savaş ile bir çok düşman elde etmişti. Hatta en son Burcu karakteri ile yakınlaşması sonrası Arzı ile yaşadığı kavga ile bence birisi sezon finalinde Pelin’i öldürecek ama hangisi? Benim tahminim Ufak Tefek Cinayetler dizisinde katil olacak birisi varsa o da Merve’dir.

 

Zaten bence Ufak Tefek Cinayetler dizisinde katil olabilecek iki isim Merve ve Pelin’dir. Pelin ölecekse Merve’de katil olmaya tek aday kalıyor zaten. Bade İşçil ve Mert Fırat

Bade İşçil Ufak Tefek Cinayetler’den Neden Ayrıldı?

Bade İşçil’in Ufak Tefek Cinayetler’den ayrılacağı yönünde bilgiler gelmesine rağmen şuanda Bade İşçil Ufak Tefek Cinayetler’den kesin ayrılacak diyemeyiz; bu karar değişebilir; ancak ayrılırsa bu senaryodan değil muhtemelen Bade İşçil’in set çalışanları ve yönetimi ile yaşadığı sıkıntıdan olacaktır. Bize gelen tüyoya göre Bade İşçil İlllah ettirmiş.

Bade İşçil Kimdir?

1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bade İşçil 35 yaşındadır. Son olarak 2011 de Ezel 2013 de Kuzey Güney 2017’de de Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yer almıştır.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin Öldü Mü?