Uzak Ara Eğlence Neden Yok? Neden Final Yaptı?

26 temmuz akşamı yayın hayatına başlayan Uzak Ara Eğlence programında ne yazık ki işler istendiği gibi gitmedi. Gülben Ergen, Reha Özcan, Can Bonomo, Alper Kul ve Belçim Bilgin’in Jüri üyesi olarak yer aldığı  Uzak Ara Eğlence  programı gerçekten de eğlenceli bir program olsa da ne yazık ki beklenen reytinglere ulaşılamadı.

Güzel oyuncu ve sunucu Pelin Akil’in sunuculuğunu üstlendiği Uzak Ara Eğlence  programına Hazal Kaya ve Deniz Baysal gibi isimlerde konuk olmuş ve yarışmanın tadına tat katmıştı; ancak yarışmada her ne kadar sunucu ve jüri üyeleri ellerinden geleni yapsalar da ne yazık ki Uzak Ara Eğlence  programının konsepti eğlenceli değildi. Özellikle yarışma da ki tekerleme ve jüriye güvenip güvenmeme gibi bölümler ne yazık ki izleyicinin hoşuna gitmedi.

Uzak Ara Eğlence Neden Final Yaptı?

Uzak Ara Eğlence programında jüriler ile 6 bölümlük sözleşme  yapılmıştı zaten bir çok yöneticinin de Uzak Ara Eğlence programının geleceği ile ilgili korkuları vardı. Bu korkular gerçek oldu ve Uzak Ara Eğlence programı ne yazık ki Kanal D’nin genel reytinglerinin bile altında kaldı. Kanal D yönetimi bu reytingler ile

Uzak Ara Eğlence programına devam etmek istemedi. Böylece Uzak Ara Eğlence programı da final yaparak ekranlara veda etmiş oldu.

Uzak Ara Eğlence Neden Yok?

Uzak Ara Eğlence programı 6 eylül pazar akşamı ne yazık ki final yaptığı için ekranlarda olamayacak. Uzak Ara Eğlence programı bitmeseydi zaten Maria İle Mustafa dizisinin başladığı akşamda çok daha kötü reytingler alıp iyice rezil olacaktı. Ayrıca Uzak Ara Eğlence de jüri olarak yer alan Alper Kul, Reha Özcan ve Belçim Bilgin’in de yoğun bir dizi çekim programları var; Uzak Ara Eğlence programının çekimleri bu iç isminde boş olduğu zamana denk getirmek oldukça zor olacaktı.Uzak Ara Eglence final resimleri

Yorum yaz