Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli Kimdir? Amacı Ne?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezona farklı bir oyuncu kadrosu ve farkı bir hikaye ile girmeye hazırlanıyor. Yeni sezonunda kadrosuna Furkan Palalı ve Nazan Kesal’ı da dahil ederek kadrosunu güçlendiren dizi de Furkan Palalı’nın hayat vereceği karakter Kerem Alışık’ın hayat verdiği Ali Rahmet Fekeli’nin yeğeni olacak.

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli Kimdir?

Ali Rahmet Fekeli hapse girdikten sonra tüm ailesini kaybettiğini öğrenir ancak Fekeli’nin bir yeğeni hayattadır. Fikret Fekeli amcasının yaşadığını ve Çukurova’ya yeniden döndüğünü öğrenince Adana’ya çıkar gelir.

Ali Rahmet Fekeli ne kadar dürüst ve karakterli bir adamsa Fikret de o kadar karaktersiz ve korkak bir adamdır. Her ne kadar havalı bir görüntüsü olsa da Fikret Fekeli başa bela bir adamdır.

Bir Zamanlar Çukurova Fikret’in Amacı Ne?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fikret Fekeli’nin tek bir amacı vardır o da amcasının mirasıdır. Fikret amcası ile sırt sırta verip bu zenginliği daha da arttırmak yerine amcasının parasını çalmak ve yemek peşindedir.

Fikret gelir gelmez amcasının parasının Yılmaz tarafından çarçur edildiğini ve Yılmaz’ın amcasını kandırdığını düşünerek Yılmaz’a karşı çıkar. Yılmaz başlarda Fikret’i Ali Rahmet babası için görmezden gelse de Fikret’in hareketleri bir noktadan sonra Yılmaz’ı çileden çıkarır.

Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni sezonunda artık Yılmaz’ın iki düşmanı var; biri Fikret diğeri de Demir.Bir Zamanlar Cukurova Fikret fekeli resimleri

Furkan Palalı Kimdir?

27 Ekim 1986 da Konya’da dünyaya gelen Furkan Palalı Bir zamanlar Çukurova dizisinde oynadığı sırada 34 yaşındadır. 2011 de Türkiye’de ve dünya da en iyi model seçilen Furkan Palalı oyunculuktan önce modellik yapmıştır.

Tuncay Özinel’den tiyatro eğitimi alan Furkan Palalı lisans eğitimini ise Ankara Hacettepe Üniversitesi Jeoloji bölümünde almıştır. Başarılı oyuncu Furkan Palalı Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde yüksek lisans eğitimi almıştır.

Küçük Sırlar dizisi ile oyunculuk kariyerine 2010 da başlayan Furkan Palalı daha sonra Kızıl Ela dizisinde başrol de yer alarak büyük bir çıkış yakalamıştır. İlk romantik komedi dizisi No 309 ile ekranlada olan Furkan Palalı daha sonra romanti komediye devam etmiş ve Benim Tatlı Yalanım dizisi ile 2019’a damga vurmuştur. Bir Mucize Olsun dizisi Furkan Palaı’nın tutmayan tek dizisidir.Bir Zamanlar Cukurova furkan palali

Furkan Palalı Boyu Kilosu

Furkan Palalı 1.90 metre boyunda ve 82 kg ağırlığındadır.

Furkan Palalı’nın Sevgilisi

Furkan Palalı ile oyuncu Burcu Kıratlı uzun yıllardır aşk yaşamaktadır.

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli Videosu