Uzak Şehrin Masalı Melik Kim? Baran Deniz Yüksel Kimdir?

Uzak Şehrin Masalı dizisinde Melik karakteri ile karşımıza Baran Deniz Yüksel çıkacak. Çocuk oyuncu Baran Deniz Yüksel daha önce de Menajerimi Ara’da yer almış ve çok sevilmişti. Peki Uzak Şehrin Masalı Melik Kimdir?

Uzak Şehrin Masalı Melik Kimdir?

Uzak Şehrin Masalı diziUzak Şehrin Masalı Melik kimdir sorusunu cevaplayalım 6 yaşında oyuncudursinde Melik Umay’ın oğludur. Daha 6 yaşında olan Melik Williams sendromu ile dünyaya gelmiştir. Yaşıtlarından çok daha zayıf ve çok daha geri olan Melik babasının önce veliahttı olarak doğmuş sonrasında hasta olduğunun ortaya çıkması ile yok sayılmıştır. Desteği her zaman annesinden gören Melik annesini her zaman güvenli bir liman olarak görür ve zorluklar karşısında her zaman annesine sığınır. Babasını hiç bir zaman sevemeyen Melik annesini dövdüğü için ondan nefret eder

Williams sendromu Nedir?

nörolojik bir bozukluk olan Williams sendromunda hastalar genelde peri yüzlüdür ve her zaman dostça davranışlar sergiler.

Baran Deniz Yuksel resimleri

Baran Deniz Yüksel Kimdir?

7 yaşında ki çocuk oyuncu Baran Deniz Yüksel bir çok dizi de konuk oyuncu olarak yer almıştır. İlk olarak Afili Aşk ve Kırmızı Oda dizilerinde yer alan ve oyunculuk becerileri ile dikkat çeken Baran Deniz Yüksel ilk kez Uzak Şehrin Masalı dizisinde çocuk başrol oyuncusu olarak yer alacak. Bkm Mutfak’ta yer alan ve Güldüy Güldüy Show Çocuk’ta da yer alan Baran Deniz Yüksel  geleceğin yıldız çocuk oyuncu adayları arasındadır.

Baran Deniz Yüksel Kaç Yaşında?

Baran Deniz Yüksel’in yaşı kesin olarak bilinmese de 2015 – 2016 doğumlu olduğu tahmin edilmektedir. Tahminlerimize göre Baran Deniz Yüksel 5, 6 yaşları arasındadır.

Uzak Şehrin Masalı dizisinde yer alan tüm oyuncuların listesini görmek için tıklayınız Uzak Şehrin Masalı Oyuncuları