Vuslat Fırat Ölüyor! Baran Bölükbaşı Vuslat’tan Neden Ayrıldı?

Vuslat dizisi 37. bölümü ile 20 ocak pazartesi izleyicisi karşısına çıkacak. Düşük reytingler alsa hatta kanala zarar ettirse bile yine Trt 1’in gözde dizilerinden biri olmaya devam eden Vuslat dizisi sıkıcı senaryosundan kurtulmak ve biraz daha aksiyon içeren sahnelerin olduğu yeni bölümler ile izleyicisi karşısına çıkacak; ancak bu değişim Baran Bölükbaşı’na pahalıya patlayacak.

Baran Bölükbaşı değişen senaryo ile kurban edilen ilk oyuncu olacak. Vuslat dizisinde Fırat karakterine ilk sezondan beri hayat veren Baran Bölükbaşı Vuslat dizisinin 10 şubat 2020 pazartesi akşamı ekranlara gelecek 41. bölümünde tahminlerimize göre ölerek diziye veda edecek.

Baran Bölükbaşı’na kesinleşen Vuslat dizisi senaryosu ulaştırıldı ve Baran Bölükbaşı Vuslat dizisi ile şubat ayında bir bağının kalmayacağını anladıktan sonra menajeri aracılığı ile boşa çıktığını bizlere duyurdu. Tabi Baran Bölükbaşı da haklı zira o da martta başlayacak dizilerde kendisine yer bulmak ve 2020’nin ilk yarını boş geçirmek istemiyor.

Vuslat Fırat Öldü mü?

Baran Bölükbaşı’nın Vuslat dizisinden ayrılacağı kesin de ölerek mi ayrılacak yoksa bir yere giderek mi orası şimdilik senaristten başkasının bildiği bir durum değil; ancak bizim tahminlerimize göre Fırat bizzat Kerem tarafından öldürülecek; zira Fırat Fırat, Kerem’in peşinden intikam derdine düşmüştü. Bakalım bu intikam mı Fırat’ı ölüme sürükleyecek yoksa başka bir şey mi o Vuslat 40. bölümde belli olur. Vuslat Fırat Öldü

Baran Bölükbaşı Vuslat’tan Neden Ayrıldı?

Şuana kadar kesin bir açıklama olmadı Baran Bölükbaşı Vuslat’tan ayrılması ile ilgili ancak bölümlük sözleşme yapan ve para alan Baran Bölükbaşı Vuslat dizisinden toplamda 41 bölüm para alacak ve 42. bölümde ne yazık ki senaryo da Fırat karakteri için rol yazılmayınca diziden ayrılmış olacak. Bizim tahminimiz Vuslat dizisinin değişen ve farklılaşan senaryosu içinde senaristlerin Fırat karakterini feda etmesi gibi duruyor bu ayrılığın nedeni; zira Fırat’ın ölmesi ile hem Feride hemde Aziz cephesinde işler karışacak.

Baran Bölükbaşı Vuslat’tan Sonra Hangi Dizide Yer alacak? Baran Bölükbaşı’nın Yeni Dizisi 2020

Baran Bölükbaşı Vuslat’tan sonra yer alabilmek için yeni dizi arıyor. Tabi Baran Bölükbaşı’nın kafasına yatan bir rol veya dizi olmazsa bu durumda Baran Bölükbaşı 2020 yaz aylarına kadar dinlenmek zorunda kalacak belki de 2020 2021 sezonuna kadar Baran Bölükbaşı’yı yeni bir dizi de göremeyiz zira artık yeni dizilerde de cast çalışmaları tamamlanmak üzere. Baran Bölükbaşı’nın Vuslat’tan ayrılması kışın ortasında zorla çıkarılan kiracı gibi hoş bir durum olmamış; ancak dizi Trt 1 de olsa bile bu iş devlet memurluğu değil netice de. Baran Bölükbaşı Vuslat’tan sonra 2020 de yer alacağı dizi belli olduğunda sayfamıza eklenecektir. Baran Bölükbaşı Vuslattan Neden Ayrıldı

Yorum yaz

Vuslat Fırat Ölüyor! Baran Bölükbaşı Vuslat’tan Neden Ayrıldı? (4 Yorum)

  1. Aşkı, insanlığı, hak ve hakikate yer veren gizemli macera dolu bir dizi yapımcıları ve Vuslat ekibini tebrik ederim