Yalan Oyuncuları 2024 (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

27 Mayıs 2024 Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Yalan Oyuncuları 2024 netleşti. Yalan Oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, Emir Benderlioğlu, Feyyaz Duman, Özge Borak, Atakan Hoşgören, Yeşim Ceren Bozoğlu başrol olarak yer alacak.

Murat Boyacıoğlu ve Cem Akyoldaş tarafından senaryo ve konusu netleşen Yalancı dizisinde güçlü bir kadının çarpıcı hikayesi konu olarak ele alınacak. 20yıl boyunca kızı için cezaevinde kalan Melike’nin tahliyesinden sonra büyük bir yalanın içine düşmesi ve bu yalandan kurtulma hikayesi konu olarak işlenecek.

Yalan Oyuncuları 2024

Aslıhan Güner (Melike)

Yalan Oyuncuları 2024 kadrosunda kadın başrol olarak yer alan Aslıhan Güner 17 Aralık 1987 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 36 yaşının içinde olan güzel oyuncu 170cm boyunda ve 54kg’dır. Barış Manço Kültür Merkezinde bir dönem oyunculuk eğitimleri almış ve 2002 yılında profesyonel oyunculuk kariyerine başlamıştır. Son dönemde yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Yıldız karakterine hayat vererek popüler bir isim haline gelmiştir. Şefkat Tepe dizisindeki rol arkadaşı Mert Kılıç ile 2013 yılında evlenen Aslıhan Güner daha önce Uzak Şehrin Masalı, Diriliş Ertuğrul, Kızıl Elma, Kehribar, Moskova’nın Şifresi, Sümela’nın Şifresi gibi yapımlarda rol almıştır.

Melike 20 yıl boyunca hapiste kızı uğruna ayakta kalan güçlü bir kadındır. Melike’nin tahliye olduktan sonra büyük bir yalanın ortasına düşecek ve büyük bir dram yaşayacaktır. Melike hapisteyken önce liseyi bitirmiş sonra da İstanbul Üniversitesi Hukuk fakültesini okumuştur. Şimdi İstanbul Hukuk 4. sınıf öğrencisidir ve Hazal’ın kendi kızı olmadığını kısa sürede anlayacaktır.

Yalan Oyuncuları Melike

Emir Benderlioğlu (Cengiz)

Tam adı Atıf Emir Benderlioğlu olan oyuncu 28 Ekim 1979 Ankara doğumludur. 2024 yılı itibari ile 45 yaşının içinde olan Emir Benderlioğlu Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olmuştur. Oyunculuğun yanı sıra Seslendirmen ve fotoğrafçılık da yapan karizmatik oyuncu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı Behzat Façalı karakteri ile tanınmıştır. daha önce Teşkilat, Tuzak, Börü gibi yapımlarda rol almıştır.

Yalan oyuncu kadrosunda Cengiz; Melike’nin ablası Hülya’nın eşidir. Melike’nin kızı Hazal’ı zengin bir aileye satmıştır. Kendi kızını ise Melike’ye Hazal olarak göstermişlerdir. 

Emir Benderlioğlu Yalan oyuncu kadrosunda Cengiz karakteri ile yer alacaktır. Hülya'nın kocası

Yeşim Ceren Bozoğlu (Hülya)

Daha önce Yaz Şarkısı, Kuruluş Osman, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Kalbimdeki Deniz gibi yapımlarda rol alan Yeşim Ceren Bozoğlu’da Yalan dizisinde rol alacak. 29 Temmuz 1974 Ankara doğumlu oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur.

Hülya Cengiz’in eşi Melike’nin de ablasıdır. Kocası Cengiz ile birlikte Melike’nin öz kızı Hazal’a Duru ismini koyarak Berrin’e satmışlardır. Hülya kocasına çok aşıktır; aslında Hülya tüm bu hataları kocasına olan aşkı yüzünden yapmıştır yoksa Hülya iyi kalpli bir kadındır.

Yeşim Ceren Bozoğlu Yalan oyuncu kadrosunda Hülya karakteri ile yer alacaktır. Hülya Melike'nin ablasıdır.

Serra Pirinç (Hazal)

19 Haziran 1997 İstanbul doğumlu güzel oyuncu Serra Pirinç Yalan Oyuncuları arasında yerini aldı. Dizide Hazal karakterine hayat verecek Serra Pirinç son olarak Tozluyaka dizisinde Zeyno karakterine hayat veriyordu. Tiyatro Terasta oyunculuk dersleri aldıktan sonra 2017 yılında Bizim Hikaye dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Hazal aslen Cengiz ve Hülya’nın öz kızıdır; ancak Cengiz ve Hülya gerçek Hazal’ı ev karşılığında satınca kendi çocuklarını Melike’ye Hazal olarak göstermiştir. Hazal zeki bir kızdır. Hazal suça eğilimli bir kızdır.  Volkan ile sevgilidir. 

Serra Pirinç yalan dizisinde hazal karakteri ile yer alacak ve Yılmaz'ın kızı olacak

Ozan Yiğit (Volkan)

Son olarak Çok Güzel Hareketler 2 programı ile izleyici ile buluşan Ozan Yiğit 28 Aralık 1993 Ankara doğumludur. Yalan dizisinde Volkan karakterine hayat verecek Karizmatik oyuncu 179cm boyunda ve 76kg’dır. Daha önce Organize İşler, İçimizden Biri gibi yapımlarda rol almıştır.

Volkan Hazal’a aşık bir gençtir. Hazal Volkan’a aşıkken Volkan’ın kendisini aldattığını öğrenir ve Volkan’ı terk eder. 

Yalan Oyuncuları Volkan

Feyyaz Duman (Kadir)

Daha önce Adım Farah, Baraj, Kadın, İçerde gibi yapımlarda rol alan Feyyaz Duman 15 Haziran 1982 Mardin doğumludur. 2024 yılı itibari ile 42 yaşının içinde olan oyuncu Yalan dizisinde başrol olarak yer alacak.

 Kadir Melike’nin öldürdüğü iddia edilen kocası Kenan’ın abisidir. Yıllarca Melike’den kardeşinin intikamını almak için beklemiştir. Kadir ünlü bir mücevher ustasıdır. Kadir Melike’yi tanıdıktan sonra ona aşık olur. Kadir cesur bir adamdır.

blank

Eylül Tumbar (Duru)

Son olarak Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Alize Soner karakteri ile izleyici ile buluşan Eylül Tumbar 2002 yılında İzmir’de doğmuştur. 2024 yılı itibari ile 22 yaşının içinde olan oyuncu İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema Bölümünden mezun olmuştur. Daha önce Biz Kimden Kaçıyorduk Anne, Kendi Düşen Ağlamaz gibi yapımlarda rol almıştır.

Duru Melike’nin öz kızıdır. Daha bebekken annesi hapse girince teyzesi Duru’yu ünlü modacı Berrin Aksoy’a evlatlık verilmiştir. Duru şimdilerde zengin bir hayat yaşasa da hiç bir zaman zengin çocuğu olmamıştır. Duru lüks yaşamak yerine hayata değer katmak için savaşmaktadır.

blank

Özge Borak (Berrin Aksoy)

Yalan Oyuncuları arasında yer alan Özge Borak 14 Şubat 1982 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 42 yaşının içinde olan oyuncu 2012-2014 yılları arasında Ata Demirer ile evli kalmıştır. Güldür Güldür Show programında 2013-2016 yılları arasında rol alan güzel oyuncu daha önce Menajerimi Ara, İstanbullu Gelin, Dedemin Fişi gibi yapımlarda rol almıştır.

Berrin Aksoy ünlü bir modacıdır. Melike’nin kızı Duru’yu zamanında satın almış büyütmüştür. Şimdilerde psikolojik sorunları vardır; öfke patlamaları yaşamaktadır. Haluk da eşinin psikolojik tedavi almasını istemektedir. Hazal’ın hayatına girmesinden sonra iyice Berrin kontrolden çıkar. 

Yalan Oyuncuları Berrin

Kubilay Tuncer (Haluk Aksoy)

12 Haziran 1969 Balıkesir doğumlu Kubilay Tuncer de Yalan Oyuncuları arasında yerini aldı. Dizide Haluk Aksoy karakterine hayat verecek oyuncu 2024 yılı itibari ile 54 yaşının içindedir. Daha önce Sıcak Kafa, Yasak Elma, Kız Kardeşler gibi yapımlarda rol almıştır.

Haluk Berrin’in eşidir; kendisini Duru’nun gerçek babası sanmaktadır; Berrin’in kendisine oynadığı oyunun farkında değildir. Öfkeli ve tehlikeli bir adamdır.  

Yalan Oyuncuları Haluk Aksoy

Atakan Hoşgören (Kerim)

Son olarak Dönence dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Atakan Hoşgören 5 Ağustos 1999 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 25 yaşının içinde olan Hoşgören 184cm boyunda ve 81kg’dır. Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Belirli bir dönem Beşiktaş Altyapısında profesyonel basketbol oynayan yakışıklı oyuncu daha önce Ateş, Sana Söz, 4N1K gibi yapımlarda başrol olarak yer almıştır.

Kerim yurt dışında eğitim görmüş yakışıklı ve zengin bir gençtir. Kerim zengin bir adam olan Emin beyin oğludur. Emin Bey ile de Duru’nun üvey babası Haluk eski dosttur. 

Atakan Hoşgören Yalan dizisinde Kerim karakteri ile yer alacak ve dizi de duru'nun eşi olarak yer alacak

Renan Bilek (Emin)

Renan Bilek 1968 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 56 yaşının içinde olan oyuncu Galatasaray Lisesinden mezun olmuştur. Oyunculuğun yanı sıra müzisyenlik de yapan Renan Bilek, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde canlandırdığı Süleyman karakteri ile tanınmaktadır. Başarılı oyuncu daha önce Doksanlar, Ramo, Baba gibi yapımlarda rol almıştır.

Emin Kerim’in babasıdır. Zengin bir adamdır. Kumaş işi ile ilgilenmektedir; fakir fukara ve yolda kalmışların yarımcısı olan iyi kalpli bir adamdır. Hapisten çıkanlara da iş verir. 

Renan Bilek Yalan dizisinde Emin karakteri ile yer alacak ve zengin bir kumaşçı olacak kerimin de babası

Sabriye Kara (Şefika)

18 Eylül 1954 Rize doğumlu olan Sabriye Kara 70 yaşındadır. Usta oyuncu Sabriye Kara son olarak Baraj dizisinde Tülay karakteri ile yer almıştır. Sabriye Kara Yalan oyuncu kadrosunda Şefika karakteri ile yer alacaktır.

Şefika Melike’nin annesidir. Melike’nin başına gelenlerden sonra yatalak kalmıştır. 

yalan dizisinde şefika Melike'nin annesidir. yatalak bir kadındır

Zeynep Eronat (Zehra Karaca)

Usta oyuncu Zeynep Eronat Yalan dizisinin kadrosuna son dahil olan oyuncu olacak.

Zehra Karaca Kenan ve Kadir’in annesidir. Melike’nin oğlu Kenan’ı öldürdüğünden emin olunca onun hapse girmesi için elinden geleni yapmıştır; ancak içi hala evlat acısı ile yanmaktadır. 

Zeynep Eronat Yalan dizisinde Zehra karakteri ile yer alacak

Metehan Dilaver (Kenan)

Metehan Dilaver Yalan dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. 6 bölüm ilk sezonu çekilecek dizi de yakışıklı oyuncu fark yaratacak.

Kenan Melike’nin eşidir. Herkes Kenan’ı Melike’nin öldürdüğünü düşünse de aslında kızları doğduktan sonra katledilmiştir.

blank

Nevcan Su ÖZEL

1991 doğumlu olan Nevcan Su Mimar Sinan Üniversitesinde piano eğitimi almıştır. 1.60 m boyunda ki güzel oyuncu Adı Sevgi ve Kalp Yarası dizilerinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Berrin Aksoy’ın ofisinde çalışan ofisboydur. 

nevcan su özel black list ajansın oyuncusudur.

Aylin Kılınçarslan (Rabia)

Gazanfer Özcan Tiyatrosunda oyunculuk dersleri alan Aylin Kılınçarslan Yalan oyuncu kadrosunda dini değerlere sahip çıkan bir anne olarak yer alacak.

Rabia Emin beyin yanında çalışan usta başıdır. 

blank

Beste Bereket Önal

blank

Noyan Uzer

Yakışıklı oyuncu Noyan Uzer Yalan oyuncuları arasında yerini aldı.

blank

Gökhan Yavuz

gökhan yavuz yalan oyuncusu olarak dizi de yer alacak bir babaya hayat verecek

Değerli Takipçilerimiz, Yalan Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz.

Yalan Oyuncuları 2024 (Tam Liste Oyuncu Kadrosu) (2 Yorum)

  1. yalan dizisi oyuncu kadrosu mükemmel.Feyyazı uzun süre göremiyorduk bekliyorduk dizilerde başarılı bir oyuncu. serra desen önü çok açık,özgenin başarılarından bahsetmeye gerek yok zaten,diğer oyuncularda gerçekten başarılı.
    Dizi takdire şayan tüm ekibiyle.Başarıların devamını diliyorum.