Yalı Çapkını Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Star TV’nin yeni dizisi Yalı Çapkını oyuncuları belli oldu. Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Hülya Duyar, Cansu Fırıncı ve Doğukan Polat da yer alacak. Yalı Çapkını ilk bölümü ile 23 Eylül 2022 cuma akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilecek Yalı Çapkını dizisinin çekimleri Gaziantep ve İstanbul’da yapılacak.

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstleneceği ve Kemal Hamamcıoğlu’nun ise senaryosunu yazacağı Yalı Çapkını dizisinin yönetmeni ise Burcu Alptekin olacak. Geniş ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyicinin dikkatini çekecek Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda Çetin Tekindor, Hülya Duyar, Cansu Fırıncı, Doğukan Polat ve Yiğit Tuncay yer alacak.

Yalı Çapkını Konusu: Ferit zengin bir adam olan Halis ağanın torunudur. İstanbul’un zengin çapkınlarından biri olan Ferit çapkınlıkları ile başını belaya sokak ve dedesinin evine polis gelir. Bu olay Ferit’in sonu olur. Dedesi Ferit’i memleketten bir kızla evlendirmeye karar verir.

Yalı Çapkını Oyuncuları

Mert Ramazan Demir (Ferit)

Mert Ramazan Demir 1998 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir ve 24 yaşının içindedir. Mert Ramazan Demir 1,78 m boyunda 73 kg ağırlığındadır. Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda Ferit karakteri ile yer alacak olan Mert Ramazan Demir son dönemde Öğretmen dizisinde ve Ölüm Zamanı, Çıplak ve Ufo filmlerinde yer almıştır.

Ferit Halis Ağa’nın torunudur. Ferit tam bir yalı çapkınıdır. Halis Ağa Ferit’in çapkınlıklarından artık yılmıştır ve Ferit’in memleketten ahlaklı bir kızla evlenmesini ister.  Ferit ise Pelin ile sevgilidir fakat onunla bile evlenmek istemezken Gaziantepli tanımadığı bir kızla asla evlenmek istemez.

mert ramazan demir yalı çapkını dizisinde ferit karakteri ile yer alacak

Afra Saraçoğlu (Seyran)

Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda. 2 Aralık 1997 de Mersin de dünyaya gelen Afra Saraçoğlu 25 yaşının içindedir. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde oyunculuk eğitimi alan Afra Saraçoğlu Fazilet Hanım Ve Kızları dizisi ile dünyanın tanıdığı ve güzelliği ile dünyayı sallayan bir oyuncu olmuştur. Son dönemde Kötü Çocuk ve İyi Oyun gibi filmler çeken Afra Saraçoğlu Kardeş Çocukları ve Öğretmen dizileri ile ekranlarda tutunamayınca Yeşilçam isimli internet dizisinde yer almıştır. Oyuncu Mert YAZICIOĞLU ile sevgili olan Afra Saraçoğlu 1.70 cm boyunda ve 48 kilo ağırlığındadır.

Gaziantep’te doğan büyüyen Seyran güzel ve başarılı bir kızdır. Seyran babası ve halasının baskısından bıkmıştır. Seyran’ın tek hayali okumak ve bu evden kurtulmaktır. Babası ise Seyran’ı zengin bir ailenin oğlu ile evlendirmek ister. Seyran Ferit’in ablası Suna ile evleneceğini düşünür; ancak Ferit Suna ile değil kardeşi Seyran ile evlenmek ister. Seyran’ın babası Kazım Seyran’ı Halis Ağanın torunu Ferit’e verir. Seyran’ın ise  evlenmeye hiç niyeti yoktur çünkü Seyran okumak ve doktor olmak istemektedir. 

afra saraçoğlu yalı çapkını dizisi oyuncusu oldu dizi de seyran karakteri ile yer alacak

Beril Pozam (Suna)

Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda Seyran’ın ablası Suna karakteri ile yer alacak olan Beril Pozam son dönemde Akrep, Afilli Aşk ve Ada Masalı dizilerinde yer almıştır. Beril Pozam 1.70 m boyunda ve 57 kilo ağırlığındadır. Beril Pozam 1995 İstanbul doğumludur ve 27 yaşındadır.

Yalı Çapkını dizisinde Suna Seyran’ın ablasıdır. Suna Gaziantep’te yaşan Kazım ağanın güzel kızıdır. Suna’ın tek bir amacı vardır. Babasının da onay verdiği gerçekten zengin bir yakışıklı ile evlenmek. Suna’nın daha önce hiç erkek arkadaşı olmamıştır.  Suna halası ve annesi ne derse onu yapan uyumlu bir kızdır; sadece kardeşi Seyran’ı kıskanmaktadır.

Beril Pozam Yalı Çapkını oyuncusu oldu dizi de Suna karakteri ile yer alacak

Çetin Tekindor (Halis Ağa)

Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda Halis Ağa karakteri ile yer alacak olan Çetin Tekindor 16 Temmuz 1945 de Sivas da dünyaya gelmiştir. Oyuncu Zerrin Tekindor’dan bir kızı olan Çetin Tekindor Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Çetin Tekindor İçerde dizsinde hayat verdiği Celal Duman ve Karadayı dizisinde hayat verdiği Nafiz Kara karakterleri ile milyonlarca izleyicinin gönlünde taht kurmuştur.

Aslen Gaziantepli olan İstanbul’un en büyük iş adamlarından biridir. Korhan şirketler grubunun patronu olan Halis Ağa otoriter bir babadır. Yalıda sözü geçen tek kişidir. Ferit’e olan güveninin sarsılmasının ardından Ferit’e memleketlisi Seyran ile evlendirmeye karar verir. 

çetin tekindor yalı çapkını dizisinde Halis ağa karakteri ile fark yaratacak

Emre Altuğ (Orhan)

Sihirli Annem dizisi ile sevilen şarkıcı, sunucu ve oyuncu Emre Altu daha önce de Güldür Güldür Show’da oyunculuk yeteneklerini sergilemişti. Emre Altuğ 1970 İstanbul doğumludur ve 52 yaşındadır. Çağla Şikel ile evlenen Emre Altuğ iki çocuk babasıdır. İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro mezunu olan Emre Altuğ sektöre vokalist olarak girmiştir. Emre Altuğ Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda Orhan karakterine hayat verecektir.

Orhan Halis Ağanın büyük oğlu Ferit’in de babasıdır. Halis Ağa’nın memnun olduğu tek oğludur. Orhan babasının her isteğini yerine getiren asla babasına saygısızlık etmeyen bir adamdır. Orhan Halis Ağa’dan sonra Yalıda sözü geçen ikinci adamdır. Orhan’ın vefaat eden abisinin eşi İfakat ile yasak bir ilişkisi vardır. 

emre altuğ yalı çapkını dizisi oyuncu kadrosunda Orhan karakteri ile yer alacaktır

Gözde Kansu (Gülgün)

Gözde Kansu 23 Ağustos 1980 İzmir doğumludur ve 32 yaşındadır. Sen Anlat Karadeniz dizisi ile önemli çıkış yakalayan Gözde Kansu geçen sezon da Kuaförüm Sensin’de sunuculuk yapmıştır. Yalı Çapkını oyuncu kadrosu için aranan Gülgün karakteri için Gözde Kansu ile sözleşme imzalandı.

Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda Gülgün Orhan’ın eşidir. Gülgün saf bir kadındır. Orhan’a erkek bir evlat vererek görevini yerine getirmiştir. İfakat ile kocası arasında ki yasak aşkı bilse de görmezden gelir. Olaylara pek karışmaz. Tek amacı oğlu Ferit’i korumaktır. 

Sen anlat karadeniz ile sevilen gözde kansu yalı çapkını gülgün karkakteri ile yer alacak

Doğukan Polat (Fuat)

7. koğuşta ki Mucize, Söz ve Sefirin Kızı dizileri ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Doğukan Polat 1990 İstanbul doğumludur ve 32 yaşındadır. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünü tamamlayan Doğukan Polat Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda Fuat karakteri ile yer alacaktır.

Fuat Halis Ağa’nın küçük oğludur. Babası her zaman Orhan’ı Fuat’ın üzerinde tutmuştur. Fuat geri planda kaldığı için özgüvensiz yetişmiştir. Şirket işlerinde de hiç bir zaman ön planda olamamıştır. Fuat arık öne çıkmak ipleri abisinin elinden almak istemektedir. 

blank

Öznur Serçeler (Asuman)

Erkenci Kuş dizisinde hayat verdiği Lale karakteri ile çok sevilen Öznur Serçeler Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda Asuman karakteri ile yer alacak. Öznur Serçeler 1987 Kayseri doğumludur ve 35 yaşındadır. Öznur Serçeler Dolunay, Hayat Devam Ediyor ve  Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde yer almıştır. Bilkent Üniversitesi mezunu olan Öznur Serçeler 1.72 m boyunda ve 56 kg ağırlığındadır.

Asuman Fuat’ın eşidir.  Fuat’ın abisinin gölgesinde kalması Asuman’ın çok zoruna gider. Asuman’ın tek amacı Halis ağaya bir torun verebilmektir. 

öznur serçeler yalı çapkını dizisi oyuncusu oldu

Gülçin Santırcıoğlu (İfakat)

Gülçin Santırcıoğlu da Yalı Çapkını oyuncu kadrosuna dahil oldu. 25 Temmuz 1977 de İzmir de dünyaya gelen Gülçin Santırcıoğlu Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera Şan bölümü mezunudur. Kara Ekmek ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde de yer alan Gülçin Santırcıoğlu 45 yaşındadır. Gülçin Santırcıoğlu 170 metre boyunda, 63 kg ağırlığındadır. Gülçin Santırcıoğlu Utku Başyazıcı ile evlidir.

Gülçin Santırcıoğlu Yalı Çapkını dizisinde İfakat karakteri ile yer alacak. İfakat Halis Ağa’nın dul kalmış gelinidir. İfakat tehlikeli bir kadındır. İfakat’ın yalı da hem Halis Ağa ile hem de kayını Orhan ile yasak aşkı vardır. Gülçin Santırcıoğlu yalı çapkını oyuncusu oldu dizi de terzi yamağı olarak yer alacak

Şerif Sezer (Hatice)

Usta oyuncu Şerif Sezer 1943 Bursa doğumludur ve 79 yaşındadır. Son dönemde Benim Adım Melek dizisi ile ustalığını gösteren Şerif Sezer Dila Hanım, Yer Gök Aşk ve Karagül gibi dizilerde başarı ile yer almıştır. Yalı Çapkını oyuncuları arasında yer alması için çok zor ikna edilen Şerif Sezer’e dizi de Seyran’ın halası Hatice rolü verildi.

Yalı Çapkını dizisinde Hatice Seyran’ın halasıdır. Hattuç ile Kazım’ın kafası aynıdır. Hattuç zengin bir ağanın kızı olsa da artık o zenginliklerinin olmadığının farkındadır. Cimrilikte Hattuç çağ atlamıştır. Kazım sadece ablası Hattuç’un sözünü dinler. Hatice hala  yeğenleri Seyran ve Suna’nın kıyafetlerini bile karışır. Hattuç evde çok para harcanmaması için her şeye dikkat eder. Kızların neyden ne kadar yiyeceğine bile karışır. Gizlice yemesinler diye evdeki çikolatayı bile tartar.

blank

Diren Polatoğulları (Kazım)

Son dönemde Şevkat Yerimdar , Arıza ve Üç Kuruş gibi dizilerde başarı ile yer alan Diren Polatoğulları 12 Şubat 1980 İstanbul doğumludur ve 42 yaşındadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk derslerini tamamlamıştır.

Kazım Seyran ve Suna’nın babasıdır. Zengin bir toprak ağasıdır ancak parasına para katamadığı için toprak satarak ağalığını korumak ister. Kazım’ın çok parası olsa da ailesine hiç para harcatmaz. Kazım sadece misafirlerine para harcar. Kazım’ın tek amacı az para ile çok zengin görünmektir. O kadar paranın hesabını yapar ki milyonları olmasına rağmen eşine pazar parası olarak 200 lira verir onun da harcamadan geri gelmesini ister. Kazım’ın tek amacı kızlarını çok zengin biri ile evlenmektir.

Diren Polatoğulları yalı çapkını oyuncusu oldu dizinin kötü karakteri olacak

Sezin Bozacı (Esma)

Sezin Bozacı 5 Aralık 1977 de İstanbul da dünyaya gelmiştir ve 45 yaşındadır. İTÜ’de Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Sezin Bozacı yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesinde oyunculuk üzerine tamamlamıştır. 162 cm boyunda ve 51 kilo olan Sezin Bozacı son dönemde Aşk Ağlatır ve Kırmızı Oda dizilerinde yer almıştır.

Esma Kazım’ın eşidir. Kazım Esma’yı güzel diye almıştır ama Esma’nın kendini asla temsil etmediğini düşünür ve her zaman eşi Esma’yı hor görür. En önemli sebebi de ona bir erkek evlat verememesidir. Esma da artık zengin gibi görünmeye çalışmaktan bıkmıştır ama kocasının sözünden asla çıkamaz. 

Sezin Bozacı oyuncu olarak Yalı Çapkını dizisinde yer alacaktır.

Selen Özbayrak (Dicle)

Emre Ahlatlı ajansın oyuncusu olan Selen Özbayrak ilk olarak Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda yer alarak ilk oyunculuk deneyimini yaşayacak.

Yalı Çapkını dizisinde Dicle Seyran ile Suna’nın küçük kardeşleridir. Kazım ve Esma’nın üç kızından biridir. Lise öğrencisidir. 

selen özbayrak oyuncu olarak Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda yer alacak.

Buçe Buse Kahraman (Pelin)

Buçe Buse KAHRAMAN 1996 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Şuanda 26 yaşında olan güzel oyuncu Buçe Buse KAHRAMAN Dokuz Eylül Üniversitesinde tiyatro bölümü mezunudur. Özellikle Uyanış Büyük Selçuklu ve Yasak Elma dizileri ile ününe ün katan Buçe Buse KAHRAMAN 1,70 cm boyunda olan ve 54 kg ağırlığındadır.  Son dönemde Gri isimli dijital dizinin çekimlerine katılan Buçe Buse Kahraman Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda da Pelin karakteri ile yer alacak.

Yalı Çapkını dizisinde Pelin’in Ferit’in sevgilisidir. Pelin Ferit’in Seyranla dedesinin baskısından kurtulmak için yalandan bir evlilik yapacağını düşünerek bu evliliğe izin verir; ancak Pelin Ferit’in Seyran’a aşık olmaya başladığını görünce hemen bu aşkın önüne geçmeye çalışır. 

yalı çapkını dizisinde pelin karkaterne buçe buse kahraman hayat verecek

Umut Gezer (Yusuf)

Genç oyuncu Umut Gezer tiyatro sahnelerinden sonra ilk kez Yalı Çapkını dizisi ile oyunculuk deneyimi yaşayacaktır.

Yusuf Seyran’ın lise aşkı; ilk sevgilisidir. Seyran’ın ablası Suna’nın bir an önce evlenmesini; sıranın Seyran’a gelmesini bekler. 

Umut Gezer dizi oyuncusu yalı çapkını

Yiğit Tuncay (Latif)

1969 da doğumlu olan Yiğit Tuncay tiyatro yönetmeni, oyuncu ve yazardır.  53 yaşında ki Yiğit Tuncay İstanbul Şehir Tiyatrolarında uzun yıllar görev yapan usta tiyatrocu Yiğit Tuncay Canım Yalı Çapkını oyuncu listesine Latif karakteri ile dahil olmuştur.

Latif Halis Ağanın sağ koludur.  Latif yalının her şeyinden sorumludur. 40 yıldır Halis ağanın yanındadır. Halis ağanın her şeyini bilir. 

yiğit tuncay yalı çapkını dizisinde latif karakteri ile yer alacak

Hülya Duyar (Şefika)

Hülya Duyar 1970 yılında Sivas da dünyaya gelmiştir. 52 yaşında ki usta oyuncu kuaför ve makyaj sanatçısı olarak  girdiği dizi çekimlerinde şimdi yardımcı başrol olarak yer almaktadır. Evlat Kokusu, Karagül, Nefes Nefese ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilerde çok büyük bir oyunculuk örneği gösteren Hülya Duyar 1.60 metre boyunda ve 90 kilo ağırlığındadır. Hülya Duyar bekardır.

Şefika hanım yalının aşçısıdır. Yalıdaki yemek işleri ile ilgilenmektedir. Şefika işinden kovulmamak için yalıda ki lafa söze pek karışmayan bir kadındır. Şefika yalıdaki her şeyi bilse de hiç kimseye bahsetmez. 

blank

İrem Altuğ (Asuman)

Son olarak Kalp Yarası dizisinde izlediğimiz İrem Altuğ Yalı Çapkını oyuncusu olacak. İrem Altuğ, 15 Eylül 1980 de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 42 yaşında olan İrem Altuğ Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur.  İrem Altuğ Çukur dizisinin Ayşe’si olarak tanınmıştır.

Asuman konağın hizmetlilerinden biridir. 

irem altuğ oyuncu yalı çapkını dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak

Cansu Fırıncı (İbo)

Yalı Çapkını oyuncuları arasına Cansu Fırıncı İbo karakteri ile dahil oldu. Son olarak Mahkum dizisinde bir savcıya hayat veren Cansu Fırıncı ismini Kırgın Çiçekler dizisi ile duyurmuştu. Cansu Fırıncı  Mehmetcik Kut-ul Amare ve Payitaht Abdulhamid gibi tarihi projelerde yer almış ve bu yönü ile de çok başarılı bulunmuştur. Cansu Fırıncı mart 1982 de Ankara’da dünyaya gelmiştir ve 40 yaşındadır. Ege Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. 

cansu fırıncı yalı çapkını oyuncularından oldu dizi de ibo karakteri ile yer alacak

Ersin Arıcı (Abidin)

Yakamoz S245 dizisinde ki Altan karakteri ile çok sevilen Ersin Arıcı Yalı Çapkını oyuncuları arasında yer alacak.  Son dönemde Avlu, Kağıttan Hayatlar ve Keşke Hiç Büyümeseydik dizilerinde yer alan Ersin Arıcı 1991 Şanlıurfa doğumludur ve 31 yaşındadır. Ersin Arıcı Yasemin Özbuldun ajansın oyuncusudur.

Abidin Halis Ağa’nın çalışanıdır. Halis Ağanın torunu Ferit ile Abidin ilgilenir konakta. 

Ersin Arıcı yalı çapkını dizisi oyuncusu oldu dizi de Antepli bir adama hayat verecek

Menderes Samancılar (Necip Usta)

Son olarak Zümrüdüanka dizisinde Behram karakteri ile yer alan Menderes Samancılar Yalı Çapkını oyuncu kadrosuna kolsuz Necip karakteri ile yer alacak. Menderes Samancılar 1954 Adana doğumludur ve 68 yaşının içindedir. Asmalı Konak dizisi ile tiyatrodan oyunculuğa geçen Menderes Samancılar son olarak Asi, Sıla ve Güvercin gibi bir çok dizi de yer almıştır.

Kolsuz Necip İstanbul’un en ünlü değerli taş işlemecilerinden biridir. Yalı Çapkını dizisinde Menderes Samancılar necip usta karakteri ile yer alacaktır.

Mine Tugay (Defne)

Son dönemde Masum ve Güzel ve Merve Kült dizilerinde başarı ile yer alan Mine Tugay 28 Temmuz 1978 Konya doğumludur ve 45 yaşındadır. Medcezir dizisi ile tanınan son dönemde Çilek Kokusu, Paramparça ve Zalim İstanbul dizilerinde yer alan Mine Tugay 1.70 cm boyunda ve 57 kg ağırlığındadır. Mine Tugay Kanal D genel müdürü Murat Saygı ile sevgilidir.

Yalı Çapkını dizisinde Defne Orhan’ın ilk aşkıdır. Lise de Orhan ile aynı okulda olan Defne şimdilerde önemli bir derginin genel yayın yönetmenidir.  

Mine Tugay yalı çapkını oyuncusu oldu dizi de Defne karakterine hayat verecek

Fırat Çelik (Efe)

Fırat Çelik Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda dahil oldu. Son dönemde Saklı dizisinde yer alan Fırat Çelik  25 Mart 1981 de Almanya doğumludur ve 42 yaşının içindedir. Fatmagül’ün Suçu Ne?Gönül İşleri ve Poyraz Karayel  yer aldığı önemli dizilerdir. 1.75 cm boyunda olan Fırat Çelik dizi de 5 bölüm yer alacak. blank

Tufan Gökpınar (Serter)

Son olarak Bir Küçük Gün Işığı dizisinde yer alan Tufan Gökpınar Yalı Çapkını oyuncu kadrosuna Serter karakteri ile dahil olacak. Miss & Mr Model of Turkey 2021 2. si olan Tufan Gökpınar Yalı Çapkını dizisinde Ferit’in rakibi olacak.

Serter Pelin’in Ferit’ten sonra çıkmaya başladığı çocuktur. 

model tufan gökpınar yalı çapkını dizisinde serter karakteri ile yer alacak ve dizi de Pelin'e aşık olacak

Hakan Aydın (Serter’in Dayısı)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Maho karkateri ile yer alan Hakan Aydın Yalı Çapkını dizisine konuk oyuncu olarak dahil olacak

blank

Toprak Sağlam (Zerrin)

Yalı Çapkını dizisinde Zerrin karakterine hayat verecek Toprak Sağlam 9 Ekim 1985 doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 166cm boyunda ve 56kg olan oyuncu daha önce Elkızı, Şeref Sözü, Güvercin, Delibal  gibi yapımlarda yer almıştır.

Zerrin, Pelin’in annesidir.blank

Uğur Demirpehlivan

Usta oyuncu Uğur Demirpehlivan Yalı Çapkını oyuncularından biri olacak dizinin mart 2023 de ekranlara gelecek bölümlerinde.

blank

Cenan Çamyurdu

Cenan Çamyurdu  Yalı Çapkını oyuncu kadrosuna mart 2023 de dahil olacak.

blank

Ediz Akşehir (Saffet)

Saffet Suna’ya talip olan zengin bir ailenin oğludur.

Ediz Akşehir Yalı Çapkını dizisinde saffet karakteri ile yer alacak ve Suna'ya talip olacak

Baran Bölükbaşı (Tarık)

Yakışıklı oyuncu Baran Bölükbaşı 1 Mayıs 1994 İstanbul doğumludur ve 29 yaşındadır. 1,75 cm boyunda ve 71 kilo ağırlığında olan Baran Bölükbaşı Oyuncu Özgü Kaya ile evlidir. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunu olan Baran Bölükbaşı Adı Efsane, Sevdanın Bahçesi,  Servet, Son Nefesime Kadar, Kırmızı Oda, Bir Peri Masalı ve Vuslat dizilerinde yer almıştır.

Baran Bölükbaşı Yalı Çapkını dizisinde Tarık karakteri ile yer alacak ve dizi de Saffetin küçük kardeşi olarak yer alacak. Kızlar ile arası her zaman iyi olan ve yakışıklılığı ile dikkat çeken Tarık Seyran’ın güzelliğine vurulacak.  dahil olacak. blank

Gizem Yanık

Tiyatro oyuncusu Gizem Yanık Yalı Çapkını dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Gizem Yanık son olarak Çatı isimi tiyatro oyunu ile çok sevilmiştir.

Gizem Yanık Yalı Çapkını dizisinde Baran Bölükbaşı’nın hayat verdiği Tarık karakterinin sevgilisi olarak yer alacak. Tarık’ın evde tuttuğu genç kıza Gizem Yanık hayat verecek.

gizem yanık yalı çapkını oyuncu kadrosuna Tarık'ın sevgilisi olarak dahil olacak.

Cemre Gümeli (Fizyoterapist)

Yalı Çapkını dizisinde yeni sezonda rol alacak Cemre Gümeli 24 Eylül 1993 İstanbul doğumludur. Günümüz itibari ile 30 yaşının içinde olan oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. Lise döneminde başlayan Tiyatroya ilgisi ile New York’ta oyunculuk eğitimleri aldı. Güzel oyuncu Daha önce  Tatlı İntikam, Servet, Elimi Bırakma, Yüz Yıllık Mucize gibi dizilerde rol almıştır.

4

blank

Binnur Kaya (Nükhet)

Yalı Çapkını dizisinde Nükhet karakterine hayat veren Binnur Kaya 19 Nisan 1972 Ankara doğumludur. Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden aldı. 2023 yılı itibariyle 51 yaşında olan oyuncu Türk Malı, Avrupa Yakası Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Doğduğun Ev Kaderindir gibi yapımlarda rol almıştır.

Nükhet, Halis Ağa’nın Londra’da yaşayan kızıdır.Yalı Çapkını Yeni Gelen Oyuncular

Taro Emir Tekin (Kaya)

Kaya Nikhet’in oğludur. Ferit ile ciddi bir çekişme içine girecektir.

blank

Mehmet Bilge Aslan (Profesör Ahmet Güneyer)

10 Mart 1974 doğumlu boyu 1.82 olan Mehmet Bilge Kars’ta dünyaya gelmiştir. Eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden almıştır, 1998 yılında mezun olmuştur.  Son olarak  Cam Tavanlar dizisinde yer almıştır.

Profesör Ahmet Güneyer, Ferit’in hayatını kurtaracak.blank

Yalı Çapkını oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklenecektir. Afra Saraçoğlu’nun kadın başrol oyuncusu olarak yer alacağı Yalı Çapkını dizisi çok yakında Star TV ekranlarında olacak.

 

Yalı Çapkını Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu) (2 Yorum)

  1. Ahlaksızlığın zirve noktasındaki bir dizi ve herkese izlememesini öneririm berbat.