Yaparsın Aşkım’dan Final Kararı Gelebilir? Yaparsın Aşkım Ne Zaman Final Yapacak?

Güncelleme: Pervasız Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, başarılı sunucu İlker Ayrık’ın sunuculuğunu yaptığı Yaparsın Aşkım programına 2 hafta ara verilmesine karar verildi. Yaparsın Aşkım 2 haftalık aranın ardından yeni gününde 4 Mayıs Cuma 20.00’de yeni bölümü ile ekranlarda olacak.  Yaparsın Aşkım 25 nisan çarşamba akşamı 2 mayıs çarşamba akşamında gün değişikliği nedeni ile izleyicisi karşısında olamayacak. 

Yaparsın Aşkım programı reytingleri son iki haftada yükselişe geçmişken Kanal D yaz sezonunda devam  ettirmeyi düşündüğü Yaparsın Aşkım’ın yerini ayarladı. Yaparsın Aşkım final 1

İlker Ayrık’ın sunumu ile ekranlarımızı süsleyen Yaparsın Aşkım program için tehlike çanları çalmaya başladı. Çarşamba akşamları Fox Tv ekranlarını dolduran Yaparsın Aşkım programı özellikle Atv’nin yeni fenomen dizisi Sen anlat Karadeniz’in yayına girmesinden sonra sıkıntılı günler yaşamaya başladı. Örnek verecek olursak Yaparsın Aşkım programı 5. Bölümü ile 10 Ocak 2018 Çarşamba günü 4.12  Reyting almıştı; ancak son hatalarda Yaparsın Aşkım’da çok büyük düşüş yaşandı ve yarı yarıya reyting kaybı yaşandı.

Yaparsın Aşkım Reytingleri

Yaparsın Aşkım 13. Bölüm 7 Mart 2018 Çarşamba 2.24 Reyting ile 24. sırada
Yaparsın Aşkım 12. Bölüm 28 Şubat 2018 Çarşamba 2.24 Reyting ile 19 sırada
Yaparsın Aşkım 11. Bölüm 28 Şubat 2018 Çarşamba 1.87 Reyting ile 36 sırada

Yaparsın Aşkım Neden Final Yapıyor?

Yaparsın Aşkım dizisi reytinglerine bakıldığında 5. bölümden 11. bölüme düşüş %60’ın da üstünde. Bu durumda Fox Tv başarılı bir dizisini Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Dizileri karşısında ezdirmemek için Yaparsın Aşkım’a sabrediyor. Yaparsın Aşkım programı Fox Tv’de final kararı alınıp yayın akışından çıkarılacak ilk yapım diyebiliriz; zira Fox Tv’nin günlük izlenme ortalamasını düşürüyor.

Yaparsın Aşkım final

Yaparsın Aşkım Ne Zaman Final Yapacak?

Fox Tv sezonun ikinci yarısı için bir çok dizi hazırladı. Özellikle güçlü dizilerin karşısına çıkabilecek önemli bir yapım olduğunda Fox tv Yaparsın Aşkım için final kararı alacaktır. Fox Tv çarşamba akşamlarına yeni dizileri hazır olduğunda Yaparsın Aşkım’ı yayından kaldırır.  Yaparsın Aşkım muhtemelen Nisan ayı içerisinde final yaparak ekranlardan kalkar. Yaparsın Aşkım resimleri

Yaparsın Aşkım Final Fragmanı

Yaparsın Aşkım final fragmanı şuanda yayınlanmdı.