Yaralı Kalbim 11. Bölüm Özeti 13 Şubat Dev Kanada’dan Geri Geliyor

Yaralı Kalbim dizisinde heyecan devam ediyor. Man Get’in ofiste çalışmasını kabul eder. Get ofiste çalışırken başına gelmeyen kalmaz. Man sinirlense de Get’in yaptığı kurtarma operasyonları sayesinde rahat nefes alır. Yaralı Kalbim 13 Şubat Özeti başlıyor.

Yaralı Kalbim 11. Bölüm Özeti

Savitri Man’ın ofisine gelir. Get ile tanışan Savitri onun Get hakkında söylediklerini dinler. Ardından Man ile görüşür. Savitri torunların birleşmesinden memnun olduğunu söylerken Man Dev’in bu hafta Hindistan’a döneceğini söyler. Savitri neden konağa gelmediğini sorar. Man Dadi’nin onu kovduğunu bu yüzden oraya gelmeyeceğini söyler. Adi, elinde Dev, Pammi ve Kamya için vize belgeleri olan bir dosya ile gelir. Geet, Adi’yi fark eder ve Maan’ın onu kovmaktan söz edip etmediğini sorar. Adi dosyayı kapatır ve hayır der, ancak bundan sonra Geet herhangi bir hata yapmamalıdır.Get

Daha sonra bu dosyanın Maan’a gitmesi gerektiğini ve kardeşi hakkında önemli belgeler içerdiğinden onu düşürmemesi gerektiğini söylüyor. Geet dosyayı alır, dikkati dağılır ve sonra Adi’ye Kanada Büyükelçiliği’nden birini tanıyıp tanımadığını sorar. Adi evet demeye başlar, ancak sonra geri döner ve Geet’in Maan ile bunun hakkında konuşması gerektiğini söyler. Onun daha fazla insan tanıdığını belirtir. Ama önce Geet’in dosyayı dikkatlice alması gerekiyor.

maan

Kanada’da Dev, Pammi’ye bu hafta gerçekten Hindistan’a gidip gitmeyeceklerini sorduğunda bir dergi okuyor. Dev yukarı bakıyor ve Kamya, Pammi’nin havalimanına vardıklarında tutuklanacakmış gibi bundan bahsettiğini söylüyor. Dev ve Pammi endişeye kapılır. Ancak Kamya şaka yaptığını söyler. Pammi Hindistan’a gitmekten korkmadığını ancak Get ile karşılaşmaktan korktuğunu söyler.dev

Hindistan’da Naintara yatak odasında dikiliyor, Geet’le yattığı için Dev’e öfkelendiği zamanı ve verdiği cevabı düşünüyor. Dev’in sadece kendisine ait olduğunu Dev’in resmi karşısında söylüyor. Man önemli müşterileri olduğunu Geet’e hatırlatır ve hata yapmamasını ister. Geet sunum dosyasına yanlışlıkla başka kağıtlar koyar. Müşteriler geldiğinde Maan hayal kırıklığı yaşar. Ancak Geet onların kalbini kazanmayı başarır. Müşteriler ondan etkilenir. Ancak Maan ilk kez müşterilerinden böyle laflar işittiğini söyleyerek Geet’i azarlar. Yaralı Kalbim 13 Şubat Özeti sona erdi.