Yargı Ceylin Kimdir? Pınar Deniz Kim?

Yargı dizisi 2021 2022 sezonunda farklı hikayesi ile izleyiciyi büyülemeye geliyor. Yargı dizisinde en çok dikkat çekici karakterlerden biri de Ceylin karakteri olacak. İzleyici Yargı Ceylin kim olacak sorularını sormaya başladı. Yargı dizinin hem kadın başrolü olan hem de en kilit karakteri olan Ceylin karakterine güzel oyuncu Pınar Deniz hayat verecek.

Yargı Ceylin Kimdir?

Yargı dizisinde Ceylin ERGUVAN güzeller güzeli bir kızdır. Avukatlık becerileri oldukça gelişmiş olan Ceylin insanları ikna etmek konusunda da yeteneklidir. Güzelliğini ve çekiciliğini yeri geldiğinde oldukça iyi kullanan Ceylin yalanı asla sevmez yalan söyleyenle de işi olmaz.

Bir davada karşısına çıkan ve laftan sözden anlamayan bir savcı olan Ilgaz Kaya’ya aşık olan Ceylin böylelikle başına büyük belalar almış olacak.

Pınar Deniz Kimdir?

Yargı oyuncuları arasında yer alacak Pınar Deniz 2020’ye Kırmızı Oda dizisi ile damga vurmuş ve bölüm başı istediği ücreti iki katına çıkarmayı başarmıştı. 10 Kasım 1994 de Adana da dünyaya gelen Pınar Deniz  Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunudur. Sil Baştan dizisi ile oyunculuğa giriş yapan Pınar Deniz’in yükselişi Vatanım Sensin ve Bir Deli Rüzgar dizileri ile olmuştur. İlk başrol deneyimi olan Bir Deli Rüzgar dizisinde başarısız olan Pınar Deniz Aşk 101 isimli internet dizisindeki başarılı oyunculuğu ile renk katmıştı oyuncu Berk Cankat ile sevgili olan Pınar Deniz 168 boylarında 55 kg ağırlığındadır.Yargi Ceylin ERGUVAN

Pınar Deniz’in Boyu Kilosu

Pınar Deniz 1.68 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır.