Masum 482. Bölüm Özeti 17 Temmuz Riki Samira İle Evlenir

Masum 482. Bölüm Özeti 17 Temmuz‘da Samira ve arkadaşları Modi evinin önünden geçerken Riki’yi çağırmak isterler. Riki bu sırada yaptığı pisliği temizlemekte. Samira kapıyı çalar ve Riki’yi sorar. Riki saklanırken Jagi bizim temizlikçi çocuk mu diye dalga geçer. Riki ortaya çıkınca Samira ve arkadaşları güler. Riki çok utanmıştır. Riki odasına gider ve sinirini eşyaları kırmakla almaya çalışır. Daima onu sakinleştirmeye çalışır. Sita Modi ailesini yakından tanıma fırsatı yakaladıkları için sevinir.

Jagi saçları dağılan Gopi’ye toka takar. Gopi odasına gider ve Ahem’in resmini görünce utanır. Kokila utanmasına gerek olmadığını, Jagi’nin onun üzerinde hakkı olduğunu, Ahem’in yerini kimsenin alamayacağını ancak şimdi Jagi’yi de oğlu gibi sevdiğini söyler. Gopi bacak masajı için karışımla Jagi’nin odasına yürürken kaykaya basar ve düşer. Ayağı burkulan Gopi’yi Sita ve Urmila kaldırmaya çalışır. Daima Gopi’ye sprey uygulamalarını isterken kendisi de karışımı alarak Jagi’nin odasına gider.

Samira’nın üvey kardeşi Pinku Riki’ye içki ısmarlarken onu ailesine karşı doldurur. Daima bir kadından ilaç alır ve tekerlekli sandalyede duran bir kişiyi sandalyeye mahkum etmek istediğini söyler. Kadın % 100 garanti verir. Kadın ayrılırken Daima arkasında Jagi’yi görür. Jagi kadının kim olduğunu sorar. Daima astımı olduğunu ve kadının aktar olduğu için ona karışım hazırladığını söyler. Daima ayrılınca Jagi Gopi’ye Daima’nın daha önce karışım hazırladığını ve Riki’nin ne hallere düştüğünü hatırlatır. Gopi düşünmeye başlar.

Sulardan gelen pis koku herkesi rahatsız ederken hep birlikte su deposuna giderler ve Riki’yi elinde biralarla su deposunun içinde bulurlar. Jagi çok sarhoş olduğu için uyandıramayacaklarını söyleyerek üzerine bir kova su atar. Riki ne oldu diye bağırarak uyanırken Urmi bira ile duş yaptığını ve sularını pislediğini söyler. Jagi su deposunu temizlemesi için Riki’yi uyarır. Riki mecburen su tankını temizlemeye başlar. Başında da Jagi vardır. Samira Riki’yi arar ve su tankını temizlediğini öğrenir.

Riki Jagi ile dalaşırken Samira bazı adamlarla gelir ve tankı temizleyip doldurmalarını ister. Gopi ondan aile işine karışmamasını isterken Samira Riki’nin arkadaşı olduğunu ve yardım etmenin onun görevi olduğunu söyler. Adamlar suyu doldurur. Samira paralarını ödemek ister ancak Gopi onu durdurur ve Sahir’den ödeme yapmasını ister. Samira ayrılırken Riki’yi de götürür. Kokila Samira’nın iyi bir kıza benzemediğini söylerken Sita onun bir adamın telefonunu dolandırırken gördüğünü söyler.blank

Gopi Jagi’nin odasıan gider ve onu yerde görür. Jagi düne kadar tepki veren bacaklarının bugün hiç tepki vermediğini söyler. Bavani Daram için tatlı hazırlarken bir zarf gelir. Zarfta eşinin öldürülmesi ile ilgili resimler vardır. Bunu kimin gönderdiğini düşünerek gerilir. Kokila masajlardan sonra Jagi’nin bacağı kötüye gittiği için onu değiştirmeleri gerektiğini söyler. Daima gerilir. Herkes Riki’nin nerede olduğunu merak ederken Riki Samira ile gelir ve evlendiklerini söyler.blank

Kokila her zaman ki üslubuyla bu evliliği kabul edemeyeceğini söyler. Ancak Jagi Riki’nin evliliğin ne demek olduğunu bilmesi için Koki’nin rehberliğine ihtiyacı olduğunu bu yüzden Modi evinde kalmaları gerektiğini söyler. Koki de aynı fikirde olunca ritüeller eşliğinde Samira gelin olarak kabul edilir. Jagi Gopi’nin ayağına dokunmalarını ister. Samira yere eğilir ve annesi ANtara’nın Gopi yüzünden Ahem’i alamadığını ve hayatının mahvolduğunu, şimdi mahvolma sırasının Gopi de olduğunu düşünür. Masum 482. Bölüm Özeti 17 Temmuz sona erdi.