Masum 481. Bölüm Özeti 16 Temmuz Şimdi de Dayima İntikam Almak İstiyor

Masum 481. Bölüm Özeti 16 Temmuz‘da Samira ve kardeşi kuyumcuya girerler ve pahalı bir yüzük seçerler. Yüzüğü sahtesiyle değiştirip kuyumcudan tartmasını isterler. Kuyumcu elmas yüzüğü kontrol eder ve sahte olduğunu söyler. Güvenlik kapıları kapatır ve herkesin üstünü arar. Ancak yüzük bulunmaz. Samira ve abisi çıkınca Riki girer ve abinin sakladığı yüzüğü alıp çıkar. Samira bu iş için ona 2,5 lak para verir. Riki şimdi hayatın tadını çıkaracağını söyler.

Dayima, Gopi ile birlikte karışım hazırlar ve bunun Jagi’nin ayağı için çok iyi geleceğini söyler. Gopi arkasını döner dönmez karışıma bir şey ekler. Riki başının ağrıdığını söyler ve Dayima’dan masaj yapmasını ister. Daima ona karışım hazırlarken Gopi gelir ve Jagi’nin karışımını da hazır etmesini ister. Gopi Sona’dan hazırlanan karışımı getirmesini ister. Sona yanlışlıkla Riki için hazırlanan karışımı getirir. Dayima’da Riki’ye Jagi için hazırladığı karışımı sürer ve akşam yemeği için dışarı çıkar. Riki ise uykuya dalar.11 40

Dayima eve döndüğünde Riki’nin yemekleri övdüğünü görür. Riki Gopi’ye teşekkür ederken Sita’yı Samira olarak hayal eder ve onunla dans etmeye çalışır. Onu öpmek istemesi üzerine Sita ne yapıyorsun diyerek Riki’yi itekler. Herkes Riki’de ki bu değişikliği merak ediyor. Riki Sita’nın bağırması üzerine kendine gelir. Kokila Sita’nın neden bağırdığını sorar. Riki likör şişesini Koki’ye ikram etmek isterken Koki çok sinirlenir ve tokat için elini kaldırır. Daima onu tutar. Kokila torunu ile arasına girmemesini ister. Gopi gelir ve Koki’yi sakinleştirip çıkarır.

22 37

Riki yeniden ilacın etkisine girer ve tavuk var diyerek peşine takılır. Sonunda bir kapıya çarpıp başını yaralar. Daima ona ilk yardım uygular. Gopi Jagi’ye yardım için gittiğinde elektrikler kesilir. Gopi Jagi’nin kucağına düşer. Romantik anlar yaşanır. Gopi bir süre sonra gider. Jagi’yi ayakları üzerinde gören herkes çok sevinir. Daima Jagi’nin Riki’ye çok kötü davrandığını bu yüzden ayakta durmayı hak etmediğini düşünür ve Riki’ye verilen karışımın içine iki kat daha fazla ilaç katar.33 34

Riki parayı sayarken Sita içeri girer. Riki parayı saklarken Sita görüştüğü kızı sorar. Riki kıskanıyor musun diye sorar. Sita kıskanacak kadar iyi olmadığını söyler ve ayrılır. Riki Samira’yı arar ancak Samira açmaz. Samira annesi Antara Modi ailesi ve Riki yüzünden öldüğü için onlardan nefret ettiğini bağırır. Masum 481. Bölüm Özeti 16 Temmuz sona erdi.

Yorum yaz