Masum 483. Bölüm Özeti 18 Temmuz Kim Kazanacak

Masum 483. Bölüm Özeti 18 Temmuz‘da Samira Jagi’nin odasına gider ve eşyalarını dışarı atmaya başlar. Gopi ve Kokila buna nasıl cesaret ettiğini sorgularken Samira Jagi’nin yeri karısının odası diyerek depoda kalmayacağını, Jagi’nin odasında kalacağını belirtir. Jagi haklı olduğunu söyler ve kendisinin depoda kalacağını söyler. Samira ona teşekkür ederek kapıyı kapatır. Gopi Jagi’nin depoda kalmasına izin vermeyeceğini söyler.

Daima Jagi’ye tarifi kendisinde olan ayak kremi hazırlayacağını söyler. Jagi Daima’dan şüphelendiği için onu izler. Daima izlendiğini fark edince karışıma ilaç katmaz. Ancak Jagi yine de temkinli davranmayı düşünüyor. Vidya ve Mira Bavani’nin biriyle konuştuğunu duyar ve resimlerin peşine düşerler. Mira Bavani’nin odasına girer ve resimleri ele geçirir. Mira resimleri Daram’a gösterip Bavani’nin kendi kocasını nasıl öldürdüğünü ispat edeceğini düşünür.

Bu sırada Bavani eve gelir. Vidya şimdi ne yapacağım diye düşünürken Bavani’ye çay teklif eder. Mira Bavani’nin sesini duyunca paniğe kapılır ve resimleri yatağın altına sürer. Bavani odasıan geldiğinde Mira ile karşılaşır ve burada ne yapıyorsun diye sorar. Mira bu oda aynı zaman da benim de odam diyerek istediği zaman girebileceğini söyler. Gopi Jagi’nin eşyalarını getirir ve birlikte kalabileceklerini söyler.

Mira resimleri Daram’a zarf içinde verir. Daram evlilik resimlerini görür ve Mira’yı azarlar. Kokila Riki’nin odasına gider ve yarın ilk pojaları olacağı için erken saatte tapınakta olmalarını ister. Sabah Samira açık bir kıyafetle gelir. Kokila üstünü değiştirmesini ister. Samira Sita’nın elinden aarti tabağını alır ve pojayı tamamlar. Modi ailesi endişeli ve gergindir. Gopi aslında her şey kıyafet değil, önemli olan kalp güzelliği diyerek ortamı yumuşatmaya çalışır. Ardından Samira’nın odasına gider ve ona iyi bir başlangıç yapmak istediğini söyler ve yarın ki törende birlikte hareket etmeyi önerir. Gopi odadan ayrılırken Daima Gopi’nin neden bu kadar değiştiğini merak eder.

Kokila Samira’ya sari verir ve törende bunları giyeceğini söyler. Pinku sarinin çok ağır olduğunu söylerken Kokila Samira’nın tüm elbiselerini bahçeye çıkarır. Riki’nin biralarını da üzerine döküp elbiseleri ateşe verir. Samira buna nasıl cüret edersin diye bağırırken Kokila her zaman ki üslubuyla bu evde kalmak istiyorsa kendisine itaat edeceğini bağırır. Tören başladığında komşular Modi evine gelirler ve Samira’yı çok merak ettiklerini söylerler.blank

Samira Koki’nin verdiği sari ile gelir. Komşular onun çok güzel olduğunu konuşurlar. Riki büyük bir mutlulukla onun eşi olduğunu söyler. Samira mini etekli kız arkadaşlarını görünce çok sevinir. Elektrikler kesilince Pinku dans şova başlar. Ardından Samira üzerindeki kıyafetleri çıkarır ve Pinku ile dansa başlar. Herkes şoktadır. Samira arkadaşlarından hediyesini ister.blank

Arkadaşları şampanya çıkarır. Samira şampanyayı patlatır ve herkese ikram eder. Komşular bu ne terbiyesizlik derken Samira Koki’nin verdiği sariye şampanya döker ve elbiseyi yakar. Kokila ile şimdi eşit olduğunu söyler. Masum 483. Bölüm Özeti 18 Temmuz sona erdi.

 

Tavsiye

Hakime Hanım Oyuncuları