Masum 484. Bölüm Özeti 19 Temmuz Tehlikeli Oyun

Masum 484. Bölüm Özeti 19 Temmuz‘da Samira Kokila’ya karşı büyük bir zafer kazanmıştır. Herkesin önünde onu rezil etmiştir. Aile fotoğrafına bakan Samira anesinin hayatını mahveden Kokila ve Gopi’nin öleceğini ve sonra da diğer aile üyelerinin öleceğini söyler. Mira ve Vidya Bavani’nin cep telefonunu alırlar ve Bavani’ye şantaj yapan adama gece yarısı buluşacaklarını mesaj atarlar.

Bavani telefonunu alır ve şantajcının geleceğim mesajını okur. Bavani  o kadar para verdiği halde adamın neden geri geldiğini düşünerek tedirgin olur. Jagi Gopi’ye doktorun ilaçlarını kullandıktan sonra ayaklarının hareket ettiğini ancak Daima’nın masajından sonra hareket edemediğini söyler. Daima karışım için mutfağa gider ve zararlı tozu atmak üzereyken Gopi elini tutar ve Modi ailesini çağırır. Daima sıkışınca tozu Samira’nın emriyle attığını söyler. Kokila Samira’yı çağırır. Samira ilaçtan haberi olmadığını ve kanıt göstermeleri gerektiğini söyler.

Kokila Daima’yı bundan sonra hareketlerine dikkat etmesi konusunda uyarır. Samira ve üvey kardeşi Pinku Daima’nın yanına giderler. Samira ona elini uzatır ve düşman için birleşme önerisinde bulunur. Daima elini uzatarak teklifi kabul eder. Bavani şantajcı ile buluşurken Mira onları gözetliyor. Vidya, Şaravan ve Daram’I buluşma yerine götürürken elektrikler kesilir. Bir kişi Mira’nın başına vurup etkisiz hale getirir. Vidya buluşma yerine geldiğinde elektrik yeniden gelir.

Mira yarı çıplak halde bir adamla yatmaktadır. Daram ve diğerleri şok olur. Mira kendine geldiğinde adama bağırır. Adam Daram’dan ayrılmazsa evlenemeyeceklerini söyler. Mira neden yalan söylüyorsun diye söylenirken Daram ne halin varsa gör diyerek uzaklaşır. Mira arkasından koşar ancak Daram ondan iyice soğumuştur. Daima, Samira’nın odasına girer ve onu tokatlar. Biraz sonra Modi evine sivil toplumdan bir kadın gelir ve tapınak için yardım topladıklarını söyler.

Samira sari giyerek aşağıya iner. Yüzündeki kızarıklığı gören kadın Kokila’ya bakar. Pinku Samira’nın şiddete maruz kaldığını söylerken Samira yine de onları sevdiğini söyler. Bu plan işe yaramıştır. STK kadını sizden bağış alınmaz diyerek ayrılır. Modi ailesi büyük poja için tapınağa giderler. Samira yine devreye girer ve bahusuna eziyet çektiren kadın olarak Gopi ve Koki’yi hedef gösterir. Kadınlar Koki ve Gopi’yi dışarı çıkarır.

Vidya Mira’nın ortada görünmediğini fark eder ve Daram’a sorar. Daram umrunda olmadığını belirtirken Mira’nın erkek arkadaşı Jayes ile gittiğini yazan bilgi notunu görürler. Vidya yazı Mira’ya ait değil derken Bavani, onu erkek arkadaşına yazdırmış olabileceğini söyler. Koki komşusunda telefon alır ve hastaneye koşar. Doktor Samira’nın morarmış yüzüne pansuman yaparken kadınlar Koki’ye bu kadar zalim olduğu için polise haber vermeyi düşündüklerini ancak komşularının onları durdurduğunu söylerler.blank

Koki eve paramparça şekilde gelir ve Samira’nın yaptıklarını anlatır. Masum 484. Bölüm Özeti 19 Temmuz sona erdi.