Yasak Elma Cansu Kimdir? Amacı ne? Nilperi Şahinkaya

Sevilen oyuncu Nilperi Şahinkaya Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma’nın oyuncu kadrosuna Cansu karakteri ile dahil oldu. Son olarak Yeni Hayat dizisinde Nevin karakteri ile yer alan Nilperi Şahinkaya Yasak Elma’nın kadrosuna Hasan Ali cephesinden girecek.

Yasak Elma Cansu Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Cansu Hasan Ali’nin eşi Filiz’in yeğenidir. Hasan Ali Filiz için  yuvasını bile yıkmış ancak sonradan Filiz ile çok mutlu olmuştur. 30’lu yaşlarda olan Cansu şimdilerde pavyondadır; anca Şahika ve Ender onu pavyondan bulur ve ona hayır diyemeyeceği kadar güzel bir teklif sunar. Cansu şimdi hayatının fırsatını yakalamıştır.  Güzel ve çekici bir kadın olan Cansu Hasan Ali’nin başına bela olacak.

Hasan Ali çapkın bir adamdır; Cansu da Hasan Ali’nin ağına takılan son kadın mı olacaktır?  Yasak Elma dizisinde Şahika Yıldız ve Ender hapse düşmüşleri üçlü çok yakında hapisten de çıkacak ve Yasak Elma dizisinde Cansu’nun da dahil olması ile entrikanın dozu artacak. Yasak Elma dizisinde Cansu karakterine nilperi şahinkaya hayat verecek

Nilperi Şahinkaya Kimdir?

Nilperi Şahinkaya 1988 Senegal doğumludur. Dakar da hayata gözlerini açan Nilperi Şahinkaya 33 yaşının içindedir. Kiraz Mevsimi dizisi ile sevilen Nilperi Şahinkaya aslen tiyatrocudur. İlk olarak Deniz Yıldızı isimli günlük dizisi ile tanınan Nilperi Şahinkaya Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümü mezunudur. Son dönemde Kuzgun ve Aynen Aynen gibi dizilerde yer alan Nilperi Şahinkaya Yaşamayanlar iismli internet dizisinde de Melisa karakterine hayat vermiştir.

Nilperi Şahinkaya Boyu Kilosu

Nilperi Şahinkaya 1.67 metre boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır.

Nilperi Şahinkaya Sevgilisi

Nilperi Şahinkaya Emre Yusufi ile sevgilidir.