Yasak Elma Dila Kimdir? (Dündar’ın Kardeşi) Belinay Sandıkçı Kimdir?

Genç, güzel ve yetenekli oyuncu Belinay Sandıkçı  Yasak Elma dizisi kadrosuna dahil oldu. 25 şubat pazartesi günü 34. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan Yasak Elma dizisi kadrosuna takviyeler gelmeye devam ediyor.

Bilindiği üzere Yasak Elma dizisinde 2019 da Berna Kekliker’in Gülden Erdem Kaynarca’nın Dündar ve Zeynep Bastık’ın İrem karakteri ile dahil olduğu Yasak Elma kadrosuna girer girmez çok sevilen Dündar karakterinin kardeşi ve başının belası olarak Dila karakteri de dahil olacak.

Yasak Elma Dila Kimdir?

Dila Dündar’ın kardeşi olacak ve Dündar’ın evinde kalacaktır. Bilindiği üzere yalız yaşamayı seven Dündar kimsenin de sorumluluğunu almak sitemiyor hele genç bir kızın asla sorumluluğunu istemiyor. Dila güzelliği ile erkeklerin dikkatini çeken ama hala çocuk sayılabilecek yaşta bir kızdır. Belinay Sandıkçı fotoğrafları

Belinay Sandıkçı Kimdir?

Belinay Sandıkçı 17 yaşında yetenekli bir kamera önü oyuncusudur. Hasan Güngör menajerliğin yetiştirdiği ve Yasak Elma dizisi kadrosunda dahil ettiği Belinay Sandıkçı güzelliği ile Yasak Elma izleyicisini büyülemeye geliyor.  2002 yılında dünyaya gelen  Belinay Sandıkçı sosyal medyada yer alan fotorafları ile bir çok hayran toplayan bir sosyal medya fenomenidir.

Daha önce Vodafone hat reklamında başarı ile rol alan ve güzelliği ile dikkat çeken  Belinay Sandıkçı kariyerinin en önemli rolü ile Yasak Elma dizisinde yer alacak. No10Studios’d oyunculuk eğitimi alan güzel kızımız bir çok yeni projede de görmek istediğimiz bir isim.

Yasak Elma dizisinde yeni gelen ve diziden ayrılan tüm oyuncuların listesi için tıklayınız. Yeni Gelen OyuncularYasak Elma Dila resimleri

Yasak Elma’da Dündar ve Zeynep Aşkı mı Başlayacak?

Bilindiği üzere Zeynep ve Alihan’ın bir birlerine düşman oldukları dönemde Dündar ZEynep’in hayatına girmişti; Zeynep’e ilanı aşk eden Dündar’a ise Zeynep’ten ret geldi ve biz seninle iki iyi arkadaşız cevabını aldı. Zeynep bir ilişkiye hazır olmadığını söylese de kalbinden Alihan’ın aşkını asla söküp atamamıştı.

Alihan ise öfkesi ile yüzleşmeye başlayınca Halit ile aralarında ki savaşta bitme noktasına gelmişti. Alihan ve Halit’in barışması ise en çok Ender’i zora sokmuş; zaten Yıldız’dan bir darbe yiyen Ender zor günlerden çıkmak için karşı atağa çıkmak zorunda kalmıştı.

Zeynep’in karşısına çıkan Alihan özür dilemeyi adet haline getirmiş ve Ender ile hemen boşanacağını söylemişti. Peki Zeynep ve Alihan arasında yeninden bir ilişki yaşanacak mı?Yasak Elma Dila fotoğrafları