Yasak Elma Hilmi Kimdir? (Leyla’nın Kocası) Cavit Çetin Güner Kimdir?

Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosu her geçen gün büyümeye devam ediyor. Yasak Elma dizisinin 3. sezonunda diziye katılan en önemli oyunculardan biri Tuvana Türkay’ın hayat verdiği Leyla karakteri oldu. Leyla karakterinin gelmesi ile Yasak Elma’ya masum bir aşk da dahil oldu. Kaya ve Leyla aşkı Yasak Elma severlerin en çok beğendiği bölümler oluyor.

Yasak Elma’da son dönemde diziye dahil olan Tuvana Türkay’ın yanı sıra Aylin Veziroğlu Selin karakteri ile Ahmet Kaynak Sabri karakteri ile diziye dahil olmuştu. Şimdi de Diriliş Ertuğrul dizisinde Doğan  bey olarak tanıdığımız Cavit Çetin Güner Yasak Elma kadrosuna Hilmi karakteri ile dahil olacak. Dedik ya Yasak Elma da saf ve temiz bir aşk vardı işte şimdi o saf ve temiz aşk da entrikaların döndüğü bir aşk haline gelecek zira Leyla yani gerçek adı ile Ayşe karakterinin belalısıdır Hilmi.

Bilindiği üzere daha önce Leyla karakterinin gerçek adının Ayşe olduğunu ve bir adamdan kaçtığını bunun sonucunda da sahte bir kimlik ile Ayşe’nin Leyla olduğunu izlemiştik. İşte Ayşe’nin zorla evlendirildiği adam Hilmi Ayşe’yi yani Leyla’yı artık bulacak.

Yasak Elma Hilmi Kimdir?

Hilmi Ayşe’yi delicesine seven gözü karar bir adamdır. Hilmi aslında özünde kötü bir adam olmasa da sevdiği kadın için dünyayı yakabilecek kadar da kötü olabilecek bir adam. Hilmi önce insan gibi Ayşe’ye hadi gidelim diyecek ama Ayşe artık Leyla’nın öldüğünü ve bu kızın Ayşe olduğunu söyleyecek ve Hilmi ile gitmeyecek. Hilmi ise Ayşe’sini tekrar yaşadıkları yere geri götürmek ister ama karşısında Kaya beyi bulur. Kaya ise Leyla’nın yani aşık olduğu kızın gerçek hayatını da öğrenmiş olur. Leyla’nın zor durumda kaldığı için kendisine yalan söylediğini fark eden Kaya ise Leyla’ya tam destek olacak. yasak elma hilmi

Yasak Elma Hilmi’nin Amacı ne?

Yasak Elma dizisinde Hilmi’nin amacı Ayşe’yi tekrar köyünü götürmek ve onunla mutlu olmak ama Ayşe eskiden de Hilmi istemiyordu. Şimdilerde bir de Kaya beye aşık oldu ve Kaya beyin desteğini arkasına aldı artık Hilmi’nin işi çok daha zor.

Cavit Çetin Güner Kimdir?

Vavit Çetin Güner’dir 21 Şubat 1986 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Ünüversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Cavit Çetin Diriliş: Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Doğan Bey karakteri ile büyük bir üne kavuşmuş ve oyunculuk becerilerini ispat etmiştir. Son olarak ise  2018 de Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde yer alan Cavit Çetin Güner ilk defa Yasak Elma gibi romantik komedi türünde ki bir dizi de kötü bir karaktere hayat verecektir.

Cavit Çetin Güner aslen Bursalıdır. 2010 da Reyhan Türkü Hazer ile evlenen Cavit Çetin Güner’in evliliği iki yıl sürmüştür; bu evlilikten bir oğlu vardır. Cavit Çetin Güner’in ilk tanınması ise Tek Türkiye ve LEyla İle Mecnun dizileri ile olmuştur. Özellikle Leyla İle Mecnun dizisinde hayat verdiği Anıl karakterinde ki başarısı ile Diriliş Ertuğrul’a seçilmiştir. Cavit Çetin Güner yasak e lma