Yaşım Kaç Yarışmacıları Kaç TL Kazandı? Yaşım Kaç Ne Kadar Kazandı? (Gün Gün Tam Liste)

Yaşım Kaç Yarışması ilk bölümü ile 22 temmuz pazar akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Yaşım Kaç  yarışması toplam 500.000 TL ödül ile göz dolduruyor ve para kazanması oldukça kolay bir yarışma gibi duruyor; zira size verilen tüyolar ile misfirin yaşını tahmin etmek çok kolay. Yaşım Kaç yarışmasında yarışmacılara 6 adet Joker hakkı tanınıyor zaten yarışmada da 6 soru var.

Yaşım Kaç Yarışmasının kurallarını, formatını ve nasıl başvurulduğunu öğrenmek için tıklayınız Yaşım Kaç

Yaşım Kaç Yarışmasında genelde bölüme iki yarışmacı yarışıyor biz size hafta hafta hangi yarışmacıların yarıştığını ve ne kadar kazandığını bu sayfadan sizlere bildireceğiz.

Yaşım Kaç 22 Temmuz Yarışmacıları ve Kazançları

Yaşım Kaç Yarışmacıları Noyan ve Victoria

1993 doğumlu olan Noyan 25 yaşındadır ve İtalya’da yemek ve aşçılık okumuştur. Şuanda yiyecek içecek danışmalığı vermektedir. Victoria ise 28 yaşındadır sanat galerisi işletmektedir ve psikoloji mezunudur.  Victoria normalde Rus’tur ama 6 yaşından beri Türkiye’de yaşamaktadır. Noyan ve Victoria  liseden beri arkadaştır.

Noyan ve Victoria Ne Kadar Kazandı?

Noyan ve Victoria Yaşım Kaç yarışmasından sadece 5.000 TL ödül kazandılar.

Noyan ve Victoria Yaşn Kaç Yarışmacıları

Yaşın Kaç Yarışmacıları Ebru ve Mustafa

Yaşın Kaç yarışmasında 22 temmuz pazar akşamı Ebru ve Mustafa çifti yarıştı. Ebru Kaya 23 yaşında Çocuk Gelişim mezunudur; ücretli öğretmenlik yapmaya çalışıyor. Mustafa Kaya 33 yaşındadır. Ebru ve Mustafa Yaşım Kaç’ta finale kadar geldi. Mustafa Kaya spor tesisi işletiyor.

Ebru ve Mustafa Ne Kadar Kazandı?

Yaşın Kaç yarışmasında Ebru ve Mustafa 7. soruda yani finalde ikinci demelerine misafirin yaşını buldular ve 170.000 TL ödül kazanmayı hak ettiler.

yaşın kaç mustafa ve Ebru

Etiketler

Yaşım Kaç Yarışmacıları Kaç TL Kazandı? Yaşım Kaç Ne Kadar Kazandı? (Gün Gün Tam Liste) (3 Yorum)

  1. TUNAYDIN arkadashim neden boyle bekletiyorsun beni nasilsin senin sohbetlerine alishmishim araara geliyorsun bende sonra goruyorum yorumlarini ay herneyse naber?