Yazgı Oyuncuları (Yeni Gelenler Dahil Yazgı Oyuncu Kadrosu)

Tv8’in yeni günlük dizisi yazgı oyuncuları belli oldu. Yazgı oyuncu kadrosunda Erkan Meriç ve Yağmur Öztürk yer alacak. Hakan Şahin yönetmen olarak yer alacağı Yazgı dizisinin senaristi ise Yaşar Aksu olacak. Dram türünde olacak Yazgı dizisinde Erkan Meriç Umut karakteri ile erkek başrol oyuncusu olurken Yağmur Öztürk’de Umut karakteri ile kadın başrol oyuncusu olacak.

Yazgı Oyuncuları

Erkan Meriç (Umut)

Erkan Meriç 25 Temmuz 1986 Adana doğumludur ve 36 yaşındadır. Meriç Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümü mezunu olan yakışıklı oyuncu aslen modeldir. Daha sonra profesyonel futbol takımlarında kaleci olarak yer alan Erkan Meri 2009 da Dünyanın en iyi erkek modeli seçilince oyunculuk eğitimleri alarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile oyunculuğa atılıştır. Erkan Meriç’in önemi ekran deneyimlerinden biri de Savaşçı dizisinde hayat verdiği Bektaş karakteridir. Erkan Meriç 194 cm boyun ve 83 kg’dır. Erkan Meriç sevgilisi Hazal Subaşı’ndan 2020 de ayrılmıştır Erkan Meriç şuanda bekardır. Adını Sen Koy isimli günlük dizi ile en büyük çıkışını yaşayan; ancak daha sonra yer aldığı Gülümse Kaderine dizisinde beklediğini bulamayan Erkan Meriç Yazgı oyuncusu oldu.erkan Meriç Yazgı oyuncusu olacak dizi de erkek başrol oyuncusu olacak

Yağmur Öztürk (Dünya)

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin Leyla’sı Yağmur Öztürk Dünya karakteri ile Yazgı oyuncu kadrosunda yer alacak. Yağmur Öztürk model ve oyuncudur. 1999 Ankara doğumlu olan Yağmur Öztürk 23 yaşındadır. Başkent İletişim Fakültesi mezunu olan Yağmur Öztürk 1.74 metre boyunda, 57 kilodur. İlk olarak Beni Affet dizisinde yer alan daha sonra da Sevdim Seni Bir Kere, Acemi Anneler ve Son Nefesime Kadar dizilerinde yer alan Yağmur Öztürk Yazgı dizisinde ilk kez başrolde yer alacak.

Yağmur Öztürk yazgı dizisinde dünya karakteri ile yer alacak

Yazgı yeni gelen oyuncular oldukça sayfamıza eklenecektir. Ayrıca kulislerden aldığımız bilgilere göre Yazgı dizisinin ismine de hala kesin olarak karar verilmemiş.

Senaryosunu Yaşar Aksu ile ekibinin kaleme aldığı, yönetmen koltuğuna Hakan Şahin’in oturacağı ve başrolünde Erkan Meriç’in  yer alacağı dizinin kadın başrol oyuncusu Yağmur Öztürk (Dünya) oldu. Yazgı, yakında TV8’de!