Yemin 126. Bölüm 127. Bölüm Özeti 25 Kasım 26 Kasım

Yemin 127 bölüm Özeti

Emir bundan sonra yemekleri hep beraber yiyeceğiz der. Cavidan’da Reyhan’ı fazla zorlama laf söz olur diye çekiniyor der. Emir’de laf edene gereken cevabı ben veririm der. Reyhan babasına baktığı hem de ücret almadığı için bu evde hak ettiği saygıyı görecek der. Reyhan’da Cavidan’ın inadına sofraya oturur. Emir’de Reyhan’a sen bu evde misafir değilsin der.

Bu duruma çıldıran Cavidan bu evde kursağından geçen her lokmanın parasını ben veriyorum der ve  aklınca Hikmetin parasıyla Reyhan’ı ezmek ister.

Kampa giden Kemal ve Narin’den Masal’ın öğretmeninden övgüler alırlar; çünkü Narin çadırı hızlıca kurar. Kemal’e ne kadar becerikli eşiniz var diyen öğretmen daha sonra çocuklarla bir oyun hazırladık anneler babalar ormanda hazine bulacaklar der ve Kemal’le Narin baş başa ormanda hazine aramaya başlar ve aralarında bir yakınlaşma olur. Kemal ve Narin arasında ki yakınlaşma sonrasında Emir Narin’den kendisi ile ilgili gerçekleri anlatmasını ister. Kemal Narin’in ailesi ile ilgili gerçekleri bilmek ister. Yemin 127 bölüm resimleri

Süheyla ise Cemre’nin artık konağa gitmesine izin vermeyecektir. Cemre ise annesine “yoluma taş koymana asla izin vermeyeceğim der ve Emir konusunda ne kadar ısrarcı olduğunu gösterir. Peki Süheyla Cemre’yi durdura bilecek mi?

Reyhan ise Emir’in arabasından inerken dikkatsiz şekilde kapıyı açar ve yan taraftan gelen motor Reyhan’ın kapısına çarpacak hem Reyhan hemde motorcu yaralanacaktır. Emir bir refleks ile Reyhan’ı tutar ve inmesine izin vermez. Emir’in bir anda REyhan’ın kolundan tutması Reyhan’ı etkiler ve acaba Emir ne diyecek der ama Reyhan her şeyi yanlış anlamıştır.

Yemin 127. Bölüm Fragmanı

Yemin 126 bölüm Detaylı Özeti

Geçmişi unutup önümüze bakmanın zamanı geldi ikimizin de bir birinin hayatında yeri yok sana artık hiç bir sorun çıkarmayacağım sen artık benim için sadece Hikmet Tarhun’un yeğenisin diyen Emir’e Reyhan’ın artık söyleyeceği hiç bir şey yoktur şimdilik sadece sulh imzalayan iki âşık Emir’in gitmesiyle ayrılır.

Reyhan’ın ise kafasında tek bir düşünce vardır ya Cavidan gelirse ya dayıma olanları gerçekten yengem yaptıysa ya hala dayım katiliyle bir evde yaşıyorsa.

Narin’in kollarında Masal’ın uyuduğunu gören Kemal Narin’e sana ev tuttum artık geceleri orda kalacaksın diyemez. Narin bir ev anahtarı bulur bu ne diye sorar ama Kemal yine bir şey söylemez.

Cavidan’sa çok endişelidir gelen mesajda görüşmenin iptal olduğunu öğrenen Cavidan hemen eve dönüp buluşmanın neden iptal olduğunu düşünür. Cavidan kimin bu kadar sinsi ola bileceğini düşünüyor.

Nigar’sa her zamanki gibi dinlemededir Görüşmeyi de zaten Reyhan’ın aldığı hattı bularak Nigar iptal etmiştir Reyhan’sa hala dışarıda Cavidan’ı beklemektedir evde olanlardan habersiz.

Emir ise yolda gördüğü birini Reyhan’a benzetip Reyhan’ı beklemektedir ancak Reyhan’ın bu görüşmeden haberi dahi yoktur.

Cavidan’sa kimin olduğunu bulmak için evdeki herkesi gözden geçiriyordur Cavidan kendince Nigar’ı da yoklar ancak daha sonra Nigar’ın olamayacağına karar verir Cavidan evde sadece Reyhan’dan şüphelenmemiştir.

Masal kampa gitmek isteyince Kemal işlerini yoğun olduğu için vaktinin olmadığını söylüyor Narin’de Kemal’den bana o kampa gitmemek için tek bir sebep söyle der. Kemal’se sen Masal’ın annesi değilsin öyleymiş gibi davranma diyerek Narin’in kalbini bu sefer çok derinden yaralamıştır.

Hikmet’in odasına gelen Cavidan Hikmet’e içten içe seviniyorsun değil mi ancak sevincin kursağında kalacak derken aklına Reyhan geliyor ancak onu da eleyince tek seçenek Cemre kalıyor. Cavidan ise Cemre’den şüphelendiği için Cemre’yi arayıp eyer şantajcı oysa bile elinde tutmak istiyor ancak daha sonra onunda olmadığına karar veriyor ancak aklına başka biri geliyor bu kişi Süheyla mı yoksa?

Kemal’de hem Narin’in kalbini kırdıktan hem de kızının gözyaşlarını gördükten sonra kampa gitmeye karar verir ancak bu sefer Narin’e kendini af ettirmesi zor olacak.

Yonca ise Talaz’ı arayıp buluşma teklif ediyor buluşan ikiliden Talaz Yonca’ya sen Kemal’e âşıksın deyip birde kıyak yapıp Kemal’le Narin’in evliliğinin sahte olduğunu ancak ateşle barut misali her an gerçeğe döne bileceğini söyleyip Yonca’ya ortaklık teklif ediyor. Teklifi kabul eden Yonca’da zafer kazandığını düşünüyor ancak sevdiği adamın başına geleceklerden habersizdir Yonca.

Kapıda Nigar’a çarpan Cavidan tabakların kırılmasına sebep oluyor ancak hemen üste çıkan Cavidan Nigar’ı kovuyor Nigar’sa beni kovamaz düşüncesi ile Cavidan’ı beni kovamazsınız Hikmet beye yaptıklarınızı biliyorum deyip tehdit ediyor

Masal’ın boynu bükük gitmesine yüreği dayanmayan Narin’de eşyalarını toplayıp onlarla gitmeye karar veriyor bu durumda Şehriye’ye ablanın da payı büyük tabiki de.

Emir’se Reyhan’a bundan sonra yemekleri hep beraber yiyeceğiz diye Nigar’a sofraya bir tabak daha koyuyor Cavidan’sa şok oluyor tabi ki de ancak Cavidan daha çok şoka olacak

Yemin 126. Bölüm Resmi Özeti

Emir Cavidan’ı şok edecek bir konuşma yapar. Emir’in yaptığı konuşma tüm konağı etkilerken, Cavidan ise beklemediği bir gerçekle yüz yüze kalır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacağını anlayan Cavidan köşeye sıkışır. Kemal ise ev tuttuğunu Narin’e açıklamak için yol ararken, Talaz ise Kemal’in planlarını bozmak için yeni bir plan yaparak harekete geçer

Yemin 126. Bölüm Özeti

Hikmet Tarhun Reyhan’ın gelişi ile günden güne iyileşmeye başlamaktadır; artık yemekleri de ailesi ile yemeye başlar; bu durum Cavidan’ı rahatsız etse de kafasında artık hızlıca önce Reyhan’dan sonra da Hikmet’ten kurtulmak vardır.

Diğer taraftan Emir Reyhan’dan uzak kalmaya çalıştıkça ona daha fazla bağlanmaktadır. Reyhan’ı her gördüğünde kalbi bi başka atmaktadır. Cavidan ise Nigar’ı evden göndermenin bir çaresini arar. Nigar ile çarpışan Cavidan Nigar’ı beceriksizlik ile suçlar ve işten kovar; ancak Nigar’ın eli güçlüdür. Reyhan’ın planından habersiz olan Nigar Cavidan’ın karşısına çıkar ve sen beni gönderemezsin der. Nigar’ın cesareti karşısında şok olan Cavidan kendisini de tehdit edenin Nigar olduğunu anlar. Artık Cavidan’ın öncelikli düşmanı Nigar’dır. Nigar Cavidan’a açık açık Hikmet Beye yaptıklarınızı biliyorum der ve elinde ki kartı ortaya koyar.

Yemin 25 kasım resimleri

Kemal ise Narin’in çekiminden kurtulmak için ona kötü davranmaya devam eder. Masal kampa gitmek isteyince Kemal işlerini bahane göstererek kampa gidemeyeceklerini anlatır; ancak Narin işin ailenin önüne geçmesin diyerek kampa gitmek konusunda Masal’ı destekler. Kemal tamir edilemeyecek şekilde Narin’in kalbini kırmaya devam eder ve Masal’ın annesi değilsin annesiymiş gibi davranma der. Narin bir kez daha yıkılır ve haddini bilmesi gerektiğini düşünür. Talaz ise Yanca’ya Narin ile Kemal’in evliliğinin gerçek olmadığını söyler. Yonca ise artık Narin’i nasıl bitireceğini öğrenmiştir.

 

 Yemin 126. Bölüm Fragmanı

Yemin’de 26. Hafta Başlıyor

Yemin de çok güzel 3 hafta izleyicileri bekliyor. Tüm bu yanlış anlaşılmalar; tüm bu oyunlardan sonra Emir ve Reyhan’ın hayatı yeniden düzene giriyor; suçlular artık cezasız kalmıyor. Yemin dizisinin yeni haftasında Emir babasına yapılanları artık tüm gerçekliği ile öğreniyor. Reyhan sonunda Emir’in gerçekleri öğrenmesini sağlıyor.

Annesi Cavidan’ın babasına eziyet ettiğini Reyhan’ın yardımı ile fark eden Emir eski karısı Reyhan’a minnettar. Emir Reyhan’a söylediği her bir cümle için şimdiden çok pişman ve Reyhan’ın gönlünü nasıl alacağının planını yapmaya başlayacak bile yeni haftada.

Diğer taraftan Kemal artık Narin’den uzak kalamayacağını anlamıştır. Bunun için Narin’i karşısına alacak ve ona duygularından bahsedecektir; ancak bu kadar ciddi bir karar vermeden önce Narin ile ilgili gerçekleri; geçmişini öğrenmelidir.

Yemin 126. Bölüm resimleri

Yemin’de Bu Hafta Neler Oldu

Kemal’in Narin’e verdiği sert tepkiden sonra Narin bir daha yanına yaklaşmam bunu hastalığına veriyorum der. Kemal ise sert davrandığının farkındadır ancak Narin ona yaklaştıkça Kemal sevgisini saklamakta zorluk çekiyor

Kemal aramızda mesafe olsun diye sert çıktım tabi ancak mesafe koyayım derken abarttım diye düşünür. Narin sadece yardım etmeye çalıştı der. Narin ise yine ilacını içmeden uyudu diye düşünüyordur her ne kadar Kemal canını yaksa da.

Geç saate Eve dönen Reyhan çok üzgün ve üşümüştür kapıyı Reyhan’a açan Melike’ye hemen sarılır. Emir de Reyhan’a bu saate kadar neredeydin diye sorar.  Susan Reyhan’a en büyük silahın suskunluğun değil mi? Ancak artık ben seni umursamıyorum bu saate kadar nerede olduğun umurumda bile değil ancak bu evde yaşayan hiç kimse haber vermeden bu saate kadar dışarıda kalamaz bu sana son ikazım haberin olsun der.

Dışarıda Miyavlayan kedi Reyhan’ın dikkatini çeker. Kedinin önce karnını doyuran sonra onunla sohbet etmeye başlayan Reyhan sende benim gibi yalnızsın ancak sen sadece dışarıda üşüyorsun ben her yerde üşüyorum der. O kadar şey yaşadım hiç biri onun bu bakışları kadar canımı yakmadı onun o bakışları her seferinde iğne gibi batsa hiç bir yere gidemem dayımın bana ihtiyacı var onu bu hale getireni bulmak zorundayım der. Reyhan’ın söylediklerini duyan Emir’de en az Reyhan kadar acı çekiyordur.

Cemre ve Cavidan dün olanları Emir’in Reyhan’a yaptıklarını düşünüp mutlu oluyor. Cemre’de Cavidan’ın planlarından şüphe ettiği için Cemre’den özür diliyor Cavidan ise Cemre’ye Emir ile daha fazla ilgilen onu mutlu et der.  Sabah Zeynep’e yemek hazırlayan Reyhan Melike’ye dün çantamı evde unuttuğum için eve geç döndüm der. Melike abla dün seninle konuşmamız yarım kalmıştı o gün dayım nasıldı diye sorar.

Melikle Hikmet bey o gün eve geldiğinde iyi değildi Hikmet beyin tansiyonu yüksekti  yere düşecek gibi oldu ama o gün Cavidan hanımlarda tartışmıştı der. Reyhan yavaş-yavaş çözüyor gerçekleri. Cavidan’ın telefon görüşmesini duyan Reyhan Hikmet’in hisselerini de kendi adına geçirmek istediğini anlar. Lütfen sen yapma dayıma bunu sen yapma diye içinden geçiriyor.

Şirkete gelen Narin Kemal’in ilaçlarını getirmiştir tam gidecekken Kemal ayağa kalmak ister ve bacağı ağrır. Narin’de ayağını yukarı koy yoksa daha fazla acır der. bu sırada Kemal lavaboya gider ve Kemal’in telefonuna Talaz’dan “çık karşıma” yazan bir mesaj gelir; ancak mesajı Narin okur ve siler.

Emir Reyhan’a babasına baktığı için para veriyor emeğinin karşılığı der. Bunları da gören Cemre Reyhan’ı hizmetçi yerine koyuyor. Reyhan’sa Emir’in yaptığı karşısında sinirlense de dayısı için dayanmak zorundasın. Emir’in verdiği parayı odasına girmeden kapının altından içeri atıyor.

Cemre Emir’e dışarı çıkalım diyor ancak Emir işlerim çok yoğun der ve şirkete kaçar; ancak Cemre bu kadar kolay Emir’in peşini bırakmaz. Cemre’nin davetiyle eve gelen arkadaşları Cemre’ye Reyhan’ı sorunca Cemre’de Emir’in eski karısı der. Cavidan ise Reyhan’a hizmetçi muamelesi yapar.

Talaz ise bir mesaj daha göndermiştir. Kemal hemen Taci’den arabanın anahtarını alıp gider. Kemal’in gitiğini fark eden eden Narin’de hemen Kemal’i arar ancak Kemal açmaz telefonu. Masal’da eve durmaktan sıkılmıştır ve babasını özlüyordur Narin de işi bitince gelecek der ancak Masal’da babamın işi hiç bitmiyor der. Artık Kemal için endişelen  Narin tam polise gidecekken Eve gelen Kemal Narin’i sevindirir.

Reyhan’a kahve boşlarını al diyen Cavidan’a Reyhan şimdilik katlanır ama bu sessizlik fırtına öncesi sessizliktir. Emir’in arkadaşı Reyhan için güzel kız Emir nasıl bıraktı deyince Cemre çıldırıyor. Masadakini döken Cemre Reyhan’a topla diyor kızda toplamaya çalışınca bırak bırak Reyhan toplar diyor.  Bu arada Emir Reyhan’ın içeri attığı zarfı görüyor alacaksın madem boşanmaya bu kadar meraklıydın alacaksın bu parayı der ve zarfı alıp çıkar. Reyhan temizlik yaparken salona gelen Emir ne oluyor burada diyor.  Reyhan’a bırak bu saçmalığı lütfen der ve  elini Reyhan’a uzatıyor. Reyhan’da bu defa Emir’in elini tutuyor. Emir Cemre’ye o buranın hizmetçisi değil sizin emir edebileceğiniz önünüzde diz çökecek biri asla değil der.

Yemin 126. Bölüm Fragmanı

Yemin 126. Bölüm Fragmanı şuanda yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında sayfamıza eklenecek.