Yemin 141. Bölüm 142. Bölüm Özeti 16 Aralık 17 Aralık Fragmanı

Yemin 142. Bölüm Resmi Özeti

Reyhan ve Emir yeniden mutlu günlerine döner. Aralarında yeniden büyük bir bağ kurulur. Fakat onları kötü bir sürpriz beklemektedir: Cemre kaza geçirir. Bu durum mutluluklarına gölge düşürecektir. Öte yandan, Narin ve Kemal’in evinde kalan Yonca’nın ise gizli bir planı vardır.

Yemin 142. Bölüm Fragmanı

Yemin 141. Bölüm Resmi Özeti

Emir Reyhan’ı kurtarır, Cemre ise kendisini bekleyen sona doğru hızla yaklaşmaktadır. Masal ise nihayet evine döner. Masal’ın eve gelmesine çok sevinen Kemal, Narin’e kendisini affettirmeye çalışır.

Yemin 16 Aralık Özeti

Cemre ve Reyhan’ı son anda kurtaran Emir artık Cemre’nin arkadaşı değil en büyük düşmanıdır. Cemre’yi polislere teslim eden Emir artık en yakın arkadaşından davacıdır. Cemre’yi polisler alır nezarethaneye atar. Artık Cemre belasını bulmuştur ama Emir Cemre’yi şimdilik dinlemez. Cemre bir kaç kez her şeye Cavidan yaptı dese de Emir inanmak istediğine inanır. Çektiği tüm acıların tek sorumlusunun Cemre olduğunu düşünen Emir hiç bir zaman Cemre’yi affetmeyecektir. Yufka yürekli Reyhan ise Cemre’yi affetmesi için Emir ile konuşmaya karar verir. Sizin anlayacağınız Cemre hapsi boylamayacaktır.

Oya ise Yonca’nın Kemal’e olan aşkından artık emindir. Yonca’nın Kemal’e aşkını artık Narin’de duymuştur. Narin Kemal’i Yonca’dan kıskanır ne yapacağını bilemez ama sonunda susması gerektiğini fark eder; çünkü Kemal ile olan evlilikleri sadece bir formalitedir. Yonca’nın saçını başını yolmak isteyen Narin bunu Kemal’e nasıl açıklayacağını bilemez. yemin 16 aralık

Artık sevdiği kadın ile aralarında hiç bir engel kalmayan Emir sadece aşk konuşmak istemektedir. Emir konduramasa da annesi Cavidan’ın da Cemre’nin suç ortağı olduğunu bilmektedir ve artık tüm konak başta olmak üzere Cavidan’ı da yakın takibe alacaktır.

Yemin 141. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinde izleyicinin beklediği Emir ve Reyhan’ın ikinci kere nikah masasına oturacağı 29. hafta başlıyor. Yemin dizisinde entrikalara kısa bir mola verecek olan senarist izleyiciye iki hafta boyunca doyasıya bir tatmin ve mutluluk yaşatacak. Bilindiği üzere Cemre Talaz ile oynadığı oyunu Cemre’ye bir bir anlatmıştı; diğer taraftan Emir de Reyan’ın telefonundan meşhur videoyu izlemiş ve kendilerine oynanan bu çirkef oyunu görmüştü. Şimdi sıra suçlulara cezalarını vermekteydi; ancak bu hiç de kolay olmayacaktı; çünkü Emir’in dur dediği Reyhan bir kez daha söz dinlemeyecek ve Cemre’yi kurtarmak için kendini feda edecekti.

Mantıkla izah edilebilecek davranışlar sergilemeyen Reyhan Talaz’ın karşısına çıkacak ve Cemre’yi Talaz’ın elinden almaya çalışacak ancak başarılı olmayacaktı. Zaten Cemre’nin çok şey bildiği için ölmesi gerektiğini düşünen Talaz şimdi Cemre’den işledikleri cinayetleri öğrenen Reyhan için de infaz kararı verecektir.

Yemin 141. Bölüm Özeti

Reyhan’ı kurtarmak için geldiğinde depoda kendisini tutsak alan adamlardan birini gören Emir ise hemen adamın peşine düşecek ve adamı yakalayacaktır. Talaz’ın adamını yakalayan Emir bu adamdan Talaz’ın yerini öğrenecektir; ancak Talaz çoktan yer değiştirmiştir bile. Talaz Reyhan’ın peşinden de Emir’in geleceğini bildiği için çabucak Cemre ve Reyhan’dan kurtulmak ister bunun içinde bir düzenek hazırlar. Yere su döken talaz odaya da elektrik vererek Cemre ve Reyhan’ı elektrik çarptırarak öldürmek ister; ancak Emir bata çıka Talaz’ın kızları tuttuğu yere gelir ve hem Cemre’yi hemde Reyhan’ı kurtarır; artık Cemre’nin kaçacak yeri açıklama yapacak durumu kalmamıştır. Yemin 141. Bölüm resimleri

Cemre’nin konuşması hem kendisini hemde Cavidan’ı yakacaktır. Zaten Cemre yanmıştır kendisi yanarken annesinin katili Cavidan’ı da götürmek ister. Bakalım Cavidan Emir ve Cemre’nin hışmından kendini kurtarabilecek mi?

Yemin 16 Aralık Özeti Devam Ediyor

Yemin dizisinde artık ilk sezonun ilk kısmı bitiyor ve ikinci kısım başlıyor. Emir kendilerini ayıran Cemre ve Cavidan’dan intikam aldıktan sonra Reyhan’a bir kez daha evlilik teklif edecek ve Reyhan da bu evlilik teklifini kabul edecek. Reyhan başına gelenlerden hiç ders çıkarmasa da Emir’i ile özgürce yaşamanın tadına varmak isteyecek. Şimdi Emir ile Reyhan’ı harika bir balayı tatili bekliyor. Romatizm ve aşk dolu sahnelerin çekildiği tatil Yemin izleyicinin en çok seveceği sahneler olacak ve izleyiciyi büyüleyecek.

Kemal’in kendisini görmeye bile tahammül edemediğini ve her şeyin suçlusu olarak kendisini gördüğünü düşünen Narin ise ani bir karar alır ve zaten Masal’ın gitmesi ile iyice yalnızlaşan Kemal’i kendi başına bırakmak için bira konaktan uzaklaşmak ister; ancak Masal’sız kalan Kemal  Narin’siz de kalmak istememektedir. Peki Narin’in kararı ne olacaktır?

Yemin 141. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinin 16 aralık pazartesi yayınlanacak 141. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmamıştır. Yemin 141. Bölüm fragmanı 13 aralık cuma 21:14 de yayınlandığında sayfamızda olacaktır.