Yemin 166 Bölüm 167. Bölüm Özeti 20 Ocak 21 Ocak Fragmanı

Yemin 21 Ocak Özeti

Yemin dizisinde Narin’in geçmişini öğrendik şimdi sıra geldi Reyhan’ın geçmişini öğrenmeye. Reyhan’ın bir kız kardeşi olduğunu bu kardeşini kaybettiğini biliyorduk; ancak yeni hafta da Reyhan’a kardeş gelecek; zira Reyhan kardeşinin öldüğünü bilse de kardeşi Gülsüm’ün yaşadığı ortaya çıkacak. Emir Reyhan’ın kardeşinin yaşadığı bir baldızının olduğu bilgisine ulaşacak ancak gerçekleri öğrenmeden Reyhan’a bu durumdan bahsetmeyecek. Yemin 167. bölüm

Diğer taraftan Narin geçmişini ilk olarak Reyhan’a anlatacak. Reyhan Narin’in Azerbeycan’da bir doktor olduğunu Oya’yı kurtaran Erhan’ında Narin’in eski nişanlısı olduğunu öğrenince şok olacak. Reyhan’a asıl şok eden ise Narin’in Azerbeycan’dan yaşamak için kaçması olacak. Reyhan’ın deneyimleri sonrası en doğru olanın Narinin her şeyi Kemal’e vakit kaybetmeden anlatması olduğunu söyleyecek; Narin ise Kemal ile bu konuyu konuşmaya çalışacak ancak başaramayacak.

Reyhan final sınavlarına çalışmaya odaklanırken Emir ise Reyhan’ın dikkatini kendine çekmeye çalışacak; ancak başaramayacak. Emir Reyhan’ı derslerinden bile kıskanacak.

Yemin 167. Bölüm Fragmanı

Yemin 166. Bölüm Özeti

Reyhan sonun da Emir’e onu kıskandığını itiraf eder; Emir ise zafere ulaşmış bir komutan gibidir; ancak Cavidan’ın yaptıkları bir kez daha Emir ile Reyhan’ın canını sıkacaktır. Cavidan Zeynep’i hırsızlıkla suçlar ve kaybolan yüzüğünü Zeynep’in çaldığını iddia eder. Cavidan’ın attığı iftira Zeynep’i çok üzer ve Zeynep sonunda Cavidan’ın yaptıklarını anlatır. Emir ise annesinin yaptıkları sonrası çılgına döner ve Cavidan’ı bir aylığına konaktan uzaklaştırmaya karar verir. Emir’in bu kararı sonrası durulmuş olan Cavidan yeniden patlamaya hazır bir volkan gibidir.Yemin 166. Bölüm resimleri

Oya’yı kurtararak hem şirkete hem de konağa girme hakkı kazanan Erhan ise Narin’in başına bela olmaya devam eder. Narin Erhan’dan gitmesini hayatını mahvetmemesini ister ama Erhan seni almadan bir yere gitmem senin gönlünü kazanana kadar buradayım der. Narin ise bir şekilde Erhan’dan kurtulmanın yollarına bakar. Kemal ise kardeşini kurtaran adama vefa borcunu ödemek için elinden geleni yapar ve Erhan’ı şirkete alır.

Yemin 166 Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinde beklenen doktor sonunda geldi; biz doktoru Emir ile Reyhan aşkına beklerken doktor Kemal ile Narin tarafından geldi. Narin’in eski sevgilisi hatta nişanlısı Erhan Oya’nın hayatını kurtararak Kemal ve Oya’nın hem hayatına girdi hemde gözüne.

Yemin 166 Bölüm de Neler Olacak Tahmini

Kemal Erhan denen doktorun son bir kaç haftadır hayatlarını alt üst eden erkek olduğunda habersiz Erhan’ın kardeşinin hayatını kurtarması sebebi ile onu yemeğe davet eder. Zaten kalbi bol olan Oya’da görür görmez hayatını kurtaran Erhan’a aşık olmuştur bile. Kendisine gelmeyen Narin’den intikam almak isteyen Erhan ise Oya’dan gelecek her türlü teklife açık. Erhan Oya üzerinden Tarhun konağına girmeyi başaracak. İzlemeyenler için hatırlatalım. Oya trafik kazası yapar ve dili boğazına kaçar. O anda oradan geçen yakışıklı bir doktor son anda müdahale eder ve Oya’yı kurtarır. İşte o doktor bizim Azeri Erhan’dır. Yemin dizis erhan

Narin aslında en başından Kemal’e Erhan’ı tanıtsa hiç bir olay çıkmayacak ama o zaman da dizi olmaz değil mi? Tabi ki Narin de Erhan da geçmişlerini gizli tutarak bir birlerinin gözlerine bakmak zorunda kalacak ancak bu Erhan belası ne yazık ki Narin’in daha canını çok sıkacak. Bakalım Kemal Erhan ve Narin arasında ki gerçekleri ne zaman öğrenecek bekleyip göreceğiz; ancak Erhan meselesi Kemal ve Narin’in ilişkisini ne yazık ki ayrılma boyutuna getirecek. Narin’in sakladığı geçmişi başına büyük dertler açacak. Kemal kimi sevdiğini daha yeni anlayacak.

Yemin 167. Bölüm Özeti Tahmini

Cavidan belasından uzak şimdilik üniversiteli gençler gibi aşklarını yaşayacak Emir ve Reyhan. Bu sahneler yeni haftada da içimizi ısıtacak; Emir’in karşısına geçip tamam seni kıskanıyorum diyen Reyhan tükürdüğünü yalayacak yalamasına ama Emir’in peşine üniversiteden Banu denen bir kız takılacak. Banu başta masum bir aşk beslese de Emir hocaya ilerleye bölümlerde Emir’in Banu’ya Reyhan’ı kıskandırmak için verdiği yüz başına bela olacak. Sizin anlayacağınız Emir ve Reyhan aşkı büyük bir sınavdan daha geçecek.

Cavidan şeytanı Emir ve Reyhan’a bulaşmasa da bu sefer de Suna ve Taci’nin peşini bırakmayacak. Suna her ne kadar Taci ile görüşmesinin kimse tarafından bilinmediğini düşünse de Cavidan’ın Taci gibi bir şoför parçasına kaptıracak kızı yoktur ve Taci’yi göndermek için harika bir planı vardır. yemin 166. bölüm özeti resimleri

Yemin 166 Bölüm Fragmanı

Yemin 166. bölüm 20 ocak fragmanı şuanda yayınlanmadı. Yemin 2o ocak fragmanı yayınlandığında sayfamıza ilk olarak ekleyeceğiz.