Yemin 50. Bölüm ve 51. Bölüm Özeti 3 Mayıs 6 Mayıs Fragmanı

Yemin 51 bölüm Özeti

Emir Reyhan’a kaba davrandığı ve haksızlık ettiği için ondan özür diler. Emir aileye Zeyneb‘in evde kalacağını söyler. Hikmet memnun olur. Cavidan sinirlenir. Leyla Talaz’a açıklama yaparken Talaz yeter yarın hemen evine dönüyorsun der. Kemal her oyun biter diye düşünerek alyansları avucunda tutar. Emir arabada Reyhan‘la düğün fotoğrafına bakıp gülümser. Reyhan Emir‘i işe yolcu eder ve hayır dua eder. Emir bundan memnundur.

Cavidan Reyhan‘a konuklarım geldi bu kılıkla ortalıkta dolanma der. Hizmetçiler bile senden daha özenli der. Reyhan odadan çıkmazken Emir elini tutup onu da konukların yanına götürür.

Benim tahminime göre Cavidan eve dernekten arkadaşlarını çağırmıştır. Nedret gerçeği öğrenmeden Kemal ve Leyla durumu ele almıştır. Talaz’ı susturmuşlardır.

Yemin 6 Mayıs Resmi Özeti

Emir, Reyhan’a karşı yaptıklarından dolayı pişmandır. Zeynep’i kurtaran Emir, Reyhan’dan özür diler ve Zeynep’i evlat edinir. Bu durum Cavidan dışındaki tüm ev halkını mutlu eder. Reyhan’ın Emir’e karşı tatlı dilli yaklaşımı, Emir’i mutlu eder. Cavidan ise gelini Reyhan’ı aşağılamayı sürdürür.

Öte yandan Leyla, babasının baskıları sonucu Kemal ve Masal’ı terk etme noktasına sürüklenir. Kemal ise biten evcilik oyununun üzüntüsü içerisindedir. Peki, Leyla, evi terk edecek midir?

Yemin 6 Mayıs Fragmanı

Yemin 50 bölüm detaylı özeti

Emir adamı alt eder ve Reyhan‘ı kurtarır. Reyhan ona sarılır. Adam uyanır ve kapıyı kilitleyip kaçar. Zeynebi zorla ormana götürür. Emir kapıyı kırar ve Reyhan‘la peşlerinden giderler. Cemre oraya gelir ve kapıyı açık görünce içeri girer. Kapı üzerine kilitlenir. Emir Zafer‘i arayıp bilgi verir. adamı görür ve kavga ederler. Emir onu döver. Reyhan ve Zeynep sarılırlar. Emir de mutludur. Nedret Leyla‘ya düğün hediyesi olarak kolye hediye eder. Kemal kolyeyi takar. Nedret ve Masal onların dans etmesini sağlarlar. Emir Kemal‘i arar ve Zeynebi bulduk der. Kemal‘i eve çağırır. Leyla Zeyneb‘in bulunmasına sevinir. Emir‘ler eve gelince Cavidan sinirlenir. Geri kalanı mutludur. Hikmet Zeyneb‘i çok sever. Emir onu birlikte bulduk der.

Cavidan gerilir. Emir mutludur. Hikmet bunu fark eder. Cemre kapıyı açamaz. Telefon da çekmiyordur. Kemal Hikmet‘lere gidecektir. Nedret Leyla‘yı da götür der. Kemal yıllardır oraya gitmemiştir. Reyhan bornozla banyodan çıkarken Emir onu görür. Reyhan utanır. Emir bilerek gitmez. Reyhan arkanı dön der ve odasına gider. Cavidan Cemre‘ye ulaşamaz. Üvey anneyi arar ve ağzını arar. Sonra Zeynepten kurtulmak için plan yaparlar. Leyla Hikmet‘lere gitmek istemez. Kemal Nedret duyarsa ne olacak der. Kemal ve Leyla Hikmet‘lere gelir. Cavidan sinir olur. Geri kalanı mutludur. Leyla Cavidan‘la tanışır. Cavidan Masal burada yok kime bakıyorsun diye laf sokar. Leyla ve Reyhan sarılırlar. Cavidan odasına gider. Gúzel bir sohbetin ardından Kemal ve Leyla eve dönerken Leyla Kemal‘in yüzüğü çıkarmadığını görünce biri gördü diye gerilir.

Leyla Cavidan ve Kemal‘in arasındaki gerilimi fark etmiştir. Leyla da Cavidan‘ı sevmemiştir. Reyhan Zeynep‘le ilgilenirken Emir onları izler. Zeynep korktuğunu söyleyince Reyhan onu teselli eder. Emir de Reyhan‘a katılır. Burası artık Zeynebin de evi der. Polis gelir ve üvey anne Zeyneb‘i almak ister. Reyhan ve Emir vermek istemezler. Velayet üvey annede olduğu için mecbur kalırlar. Polisler Zeynebi zorla götürürken Reyhan engel olamaz ve ağlar. Zeynep de Reyhan abla bırakma beni diye ağlar. Reyhan yıkılır. Herşey Cavidan‘ın planıdır. Cemre üşüyordur. Fareleri de görünce iyice korkar. Nolur biri beni kurtarsın diye ağlar. Bide ayağını burkar. Reyhan Emir‘e üvey amnenin kötülüklerini anlatır. Emir bir yolunu bulup Zeynebi sana getireceğim der ve gider. Leyla son geceyi odasında kalmsk ister ama Kemal sabret der. Yer yatağını kimin yapacağını tartışırlar.

Sabah, Kemal yerde uyanır ve Leyla‘yı odada göremez. Cemre hala yardım için bağırıyor ve ayağı da acıyordur. Kemal kahvaltıyı Leyla ve Masal‘ın hazırladığını görünce etkilenir. Leyla Kemal‘in en sevdiği böreği de yapmıştır. Yonca ofiste Leyla‘yı düşünüp kıskanır. Leyla diye Talaz‘ı arar ve Kemal‘le Leyla‘nın evlendiğini söyler. Talaz sinirlenir. Süheyla Cavidan‘ı arayıp Cemre‘yi sorar. Cavidan bilmiyorum der. Süheyla Cemre‘yi boşuna umutlandırmayın der. Üvey anne Cemre bulunan yere sakladığı parayı almaya gelir. Cemre ses çıkarınca kadın kapıyı açar. Cemre ona sarılıp teşekkür eder. Nedret huysuzluklarına devam eder. Kemal‘e Leyla‘nın kıymetini bil der. Kemal de Masal onun sayesinde konuştu der. O sırada Talaz öfkeyle kapıyı çalar ve eve gelir. Leyla ve Kemal şok olur. Nedret Talaz‘a dünürüm der. Reyhan Zeyneb‘i düşünüp üzülür. Emir‘i arar ama ulaşamaz. Reyhan çok tedirgindir. O anda Emir gelir ve Reyhan endişeyle neredeydin diye onu sorgular. Emir bu endişeyi fark eder. Emir Zeynebi getirmiştir. Reyhan çok sevinir.

Reyhan ve Emir Zeynep’i ararlar. Adam Zeynep’i zorla götürürken Emir yetişir ve adamı alt eder. Zeynep’i eve götürürler. Hikmet Zeynep’i çok sever. Cavidan sinir olur. Reyhan bornozla Emir‘e görünmek istemez ama Emir bunun farkındadır. Kendi kendine Reyhan yakalandın şimdi ne yapacaksın diye düşünür. Kemal ve Leyla onları ziyarete gelir. Emir sevinir.Yemin 50. Bölüm resimleri

Leyla Masal‘ın bakıcısı olduğunu söyler. Cavidan Masal nerde diye sorar. Leyla‘yı ezikler. Cemre kendi kazdığı kuyuya düşmüştür. Adam Zeynep yerine onu iple bağlamıştır. Cemre ne olur biri gelip beni kurtarsın diye ağlar. Polis Zeynep’i götürürken Cavidan sevinir. Zeynep ise Reyhan abla beni bırakma diye ağlar. Polisler onu götürür.

Yemin 3 Mayıs Resmi Özeti

Emir ve Reyhan’ın Zeynep’e yardım etme mücadeleleri, Cavidan engeline takılır. Cavidan uygulayacağı hain planla Reyhan’ı üzerken, Emir’in yapacağı büyük sürpriz Reyhan’ı şaşırtacaktır. Diğer taraftan Leyla ve Kemal’in Nedret’e karşı oynadıkları evcilik oyunu Nedret’in gidişiyle son bulsa da, Talaz’ın ortaya çıkması her şeyi karıştırır.

Yemin 50. Bölüm Fragmanı

Yemin 49 bölüm detaylı özeti

Emir silah sesinden sonra Reyhan‘ın sesini duyar. Adam Zeynep’i vurmak isterken Reyhan onu savunur. Adam Reyhan‘a vurur ve ona silah doğrultur. Zafer Emir‘i arar ve Reyhan yok der. Emir yeri öğrenir ve oraya gider. Cavidan engel olmaya çalışır ama Emir gider. Cavidan gerilir. Reyhan adama polis geliyor der ama adam yemez. Reyhan Zeynep’i bırak diye para da teklif eder.

Adam sinirlenir ve tehdit eder. Nedret ameliyat olmuştur ve huysuzdur. Leyla ona iyi bakar. Nedret Leyla ile Kemal‘in ellerini birleştirir ve gözüm arkada kalmayacak der. Mutluluklar diler. Cavidan Reyhan‘a bilenir. Emir için endişelidir. Durumu Hikmet‘ten saklar. Kemal Leyla‘nın Nedretle ilgilenmesinden etkilenir. Nedret Masal‘a baban evlendiği için mutlu musun der. Masal mutlu olduğunu söyler. Emir yoğun trafikte Reyhan‘ı düşünür ve tedirgin olur. Nedret Kemal ile Leyla‘ya bir sürpriz sipariş etmiştir. Yarın akşam da gidecektir. Masal‘a hep beraber bize gelin der. Leyla‘ya sipariş ettiği bir elbiseyi verir. Kemal‘e de şık olmasını söyler. Reyhan Zeynep’i teselli eder.

Reyhan bir bidon mazot bulur ve fare deliğine döker. Zeynep Emir‘le konuştuğunu söyler. Adam telefonun kaybolduğunu fark eder. Reyhan tam Emir‘i arar ve ama yerini söyleyemeden adam telefonu alır. Adam Zeynep’e kızar ve onu dövmeye götürürken Reyhan‘a da vurur. Zeynep’i zorla götürür. Nedret Leyla ile Masal‘ın yaptığı pastayı över. Telefonu çalınca Nedret gider ve Yonca evrak bahanesiyle gelir. Kemal ona Leyla‘nın sigortasını yaptırmasını söyler. Kemal pasta yemesini söyler. Yonca Leyla‘nın yaptığını öğrenince yemez. Nedret Leyla‘ya gelinim deyince Yonca şok olur. Masal da Leyla‘ya anne der.

Leyla Yonca‘ya durumu anlatır. Yonca sevinir. Suna kendini suçlar. Zafer onu teselli eder. Emir gelir ve siz eve gidin ben Reyhan‘ı bulurum der. Leyla Yonca‘nın sevincini kıskanır. Yonca sinir olur. Cavidan Emir‘e ulaşamayınca gerilir. Cemre‘yi arar ve durumu anlatır. Cemre Emir Reyhan için gitti diye sinirlenir. Cemre üvey anneye ulaşamaz ama Zeynep’in yerini biliyordur. Emir‘den önce gidip Reyhan‘ı kurtararak kahraman olmayı planlar. Leyla Kemal‘in duştan çıplak çıktığını düşünerek gözlerini kapatır. Ayağı kayar ve Kemal‘in kucağına düşer. Sonra giyinip çıktığını görünce kaçar. Nedret Yonca‘ya Kemal‘in Leyla‘yı çok sevdiğini söyler. Yonca Leyla‘nın kimliğini Nedrete gösterir ama Nedret bekar olduğunu öğrenmeden Leyla yetişir. Yonca sinir olur ve gider. Cavidan Reyhan‘ın arkasından konuşur.

Hikmet gelince ona durumu belli etmezler. Kemal ile Leyla çok güzel olmuştur. Kemal etkilenir. Nedret hırsızlık olayından bahsedince herkes gerilir. Sonra Nedret alyans hırsızı der ve sürpriz yaparak ikisine de alyans takar. Elini öptürür ve mutluluklar diler. Şehriye Kemal ile Leyla‘yı yakıştırır. Reyhanın elleri ve ağzı bağlıdır. Adam onu tehdit eder. Emir oraya gelir ve kapıyı çalar. Adam açar ve burada kimseyi görmedim der. Emir Reyhanın resmini gösterir. Emir giderken Reyhan debelenir ve sandalyeyi devirir. Emir sesi duyar ve o ses neydi der. Adam kedi diye geçiştirir. Emir arabaya binip gider. Adam kızar ve Reyhan‘ı öldürmek için silahını doğrultur.

O sırada Emir girer ve adamla dövüşür. Reyhan‘ı ipten çözer. Adam silahı alıp Reyhan‘a doğrultur. Emir önüne geçer. Emir silaha tekme atar ve ateş edemeden adamı alt eder. Emir Reyhan‘a sarılır.

Yemin 50. Bölüm ve 51. bölüm tahmini

Yemin dizisinde Reyhan ve Emir Zeyneb‘in peşindedir. Zeynep ise kaçarken uçurumdan kaymıştı. Bütün aile onun öldüğünü düşünürken Reyhan çok emin bir şekilde Zeynep ölmedi der. Bu arada Kemal‘in dadısı gelmiş ve Leyla ile Kemal onun yanında karı koca rolü oynamaktadır. Reyhan Zeynebi ararken adama yakalandı.

Benim tahminime göre Reyhan o kargaşada vurulmayacak. Silah boşa sıkılmıştır. Reyhan hayattadır. Adam Zeyneb‘i zorla Reyhan‘dan ayıracak. Reyhan‘ı dövecek.

Emir ise Reyhan‘ı vuruldu sanacak ve hemen onu aramaya başlayacak. Emir telefon numarasından sinyal takibi yapacak ve Reyhan‘ı bulmaya çalışacak. Emir en sonunda yeri tek başına bulacak ve Reyhan‘ın içerde olduğunu anlayacak. Onu kurtarmaya çalışacak. Adam onları tehdit edecek ve Emir‘e silah doğrultacak.

Reyhan Emir‘in önüne atlayacak ve vurulacak. Emir adamı alt edecek ve Reyhan ile Zeyneb‘i hastaneye götürecek. Hastanede Reyhan‘ın hamile olduğu anlaşılacak. Reyhan dahil tüm aile şoka girecek. Cemre sinirden kuduracak. Cavidan ise torununun Reyhan‘dan olmasını hazmedemeyecek.
Bu olaya en çok Reyhan Hikmet ve Suna sevinecek. Emir ise Reyhan‘ın kendini onun için siper etmesinden etkilenecek. Belki de bu çocuk bizi birbirmize yakınlaştıracak diye düşünecek ve Reyhan‘a iyi davranacaktır.

Zeynep ifade verecek ve Reyhan‘ın suçsuzluğu ıspatlanacak. Zeynep bir kaç gün Tarhun ailesiyle kalacak. Cavidan onu da ezecek. En sonunda Zeynep devletin kız yetiştirme yurduna verilecektir.Yemin 30 Nisanr resimleri