Yemin 52. Bölüm ve 53. Bölüm Özeti 7 Mayıs 8 Mayıs Fragmanı

Yemin 53 bölüm özeti

Reyhan ve Suna çiçekleri çok beğenirler. Emir çok kıskanır. Cavidan Reyhan’a dernekten çiçek geldiğini öğrenir ve sinir olur. Emir Zafer’e İsmet’i sorar. Reyhan Emir’e İsmet’i över. Emir İsmet’in zampara bir herif olduğunu düşünür. Çiçekleri atmak isterken Reyhan gelir. Cavidan aile yadigarı broşu tefeciye verir.

Tefeci parayı alacakken onu durdurur. Emir Reyhan’a attığın adımlara dikkat et her ne kadar gerçek olmasa da benim soyadımı taşıdığını ve evli bir kadın olduğunu unutma der. Reyhan çok şaşırır ve ne dediğini anlayamaz.Yemin 8 Mayıs resimleri

Yemin 8 Mayıs Resmi Özeti

Reyhan ve Emir’in hayatlarının tam ortasına düşen İsmet kıskançlığı, Emir’in duygularının netleşmesine mi sebep olacak, yoksa hiç beklenmedik bir noktaya mı evirilecektir?

Cavidan, dernek üyeliği için yüklü miktarda bağış yapmayı başarıp, nasıl bir belaya bulaştığından habersiz mutludur. Hikmet ise Cavidan’ın tefeciye verdiği aile yadigârı broşu kasada bulamaz.Öte yandan Masal ve Şehriye, Leyla’yı göndermemek için plan yapar.

Yemin 53 bölüm Fragmanı

Yemin 52. Bölüm Detaylı Özeti

Emir odasında Reyhan‘ı düşünür. Talaz Kemal‘e Leyla‘nın dünyaya gelişini kastettim der. Leyla çalışamaz diye kestirip atar. Kemal gider. Talaz Leyla‘yı arar ve Kemal‘i sen mi gönderdin diye kızar. Leyla ben onunla konuşurum derken Talaz izin vermez. Emir Reyhan‘ın evliliğimiz gerçek olmayabilir sözlerini hatırlar ve gergindir. Cavidan Reyhan‘ın dernek toplantısına katılmasını kıskanır. Arkadaşından yardım için borç ister ama alamaz. Emir Reyhan‘ı İsmet Burak isimli birini sorduğunu duyar. Reyhan Süheyla ile konuşuyordum der. Emir‘e desteği için teşekkür eder. Hevesle Emir‘e iş ortağı İsmet Burak’ı sorar. Emir tanımıyorum der.

Emir kıskanır. Cemre o pis yerde yaşadıklarını hatırlar ve gergindir. Süheyla onun da derneğe gelmesini ister. Reyhan‘ın yaptıklarını över. Cemre onu tersler. Leyla Kemal‘e babama neden gittin diye sitem eder. Kemal kaçmak ister ama Leyla bırakmaz. Kemal bana namus diyor ama kızının daha önceki mesleğine ses etmiyordu der. Leyla çok kırılır ve gider. Şehriye Kemal‘e etme eyleme derken Kemal sen karışma der. Şehriye de kırılır. Emir internette İsmet Burak’ı araştırır ve kıskanır. Cavidan Emiri Reyhan‘a destek olmaktan vazgeçirmeye çalışır ama Emir vazgeçmez. Cavidan çok gergindir. Cemre onu arar ve beni niye aramıyorsun diye sitem eder.

Cavidan‘dan Emir‘in Reyhan‘ı desteklediğini öğrenir ve kapatır. Emir Reyhan‘a elbise seçiminde yardım eder. Reyhan çok heyecanlıdır. Emir onu İsmet’ten kıskanır ve gerilir. Suna bunu fark eder. Suna odaya girince Emir‘in yatağını ayrı görünce küsler diye düşünür. Sabah, Reyhan işe hazırlanır. Emir onu motive eder ve birlikte gidelim der. Reyhan İsmet Burak gelecek der. Kemal Talaz‘ın söylediklerinden şüphelenir ve Leyla‘nın geçmişini araştırmaya başlar. Reyhan İsmet’le giderken Emir pencereden izler ama İsmet’i göremez. Suna bunu fark eder. Emir Reyhan İsmet’le gitti der. Suna kıskandığını anlar. İsmet aslında kadındır. Reyhan çok memnundur. Cavidan Nigar‘ı Zeynep’e süt götürürken görünce geri gönderir. Zeynep’i evde çalıştır der. Şehriye Kemal‘e tavırlıdır. Emir kafasında kurup durur ve bahaneyle Reyhan‘ı arar. Arkada bir adam İsmet’e iltifat eder.

Emir Reyhan‘a söyledi zanneder ve kıskanır. Reyhan yardım kabul etmeyen yaşlı bir teyzeyi yardım almaya ikna eder. Yarın kadının evine boya badana yapacaklar. Şehriye Kemal‘in söylediklerine üzülmüştür. Melike Cavidan‘ın Zeynep’i çalıştırdığını öğrenir ve Zeynep’i durdurur. Ona aldığı elbiseyi verir. Suna Zafer‘le Emir ve Reyhan‘ın sorununu konuşur. Aralarını düzeltmeye karar verirler. Cavidan hiç bir yerden para bulamaz. Emir Reyhan‘ı arar ve İsmet’le eve geleceğini öğrenir. Cavidan bir broşu tefeciye rehin bırakmayı düşünür. O sırada Hikmet gelir. Cavidan bahane uydurup gider. Emir çok gergindir. Leyla Kemal‘le Şehriye hakkında konuşur. Ona kendini affettirmeye çalış der. Zafer Suna Reyhan ve Emir oturup sohbet ederler. Reyhan ilk iş gününü anlatır. Zeynep de gelir. Hep beraber sesli sinema oynarlar. Kemal Şehriye‘den usulca özür dilemeye çalışır. Şehriye affeder. Kemal bir pot kırar ve Şehriye yine alınır.

Evden gider. Talaz Leyla‘yı arar ama Leyla açmaz. Reyhan Suna‘nın önerisiyle Emir‘e Seni seviyorum filmini anlatır. Emir zor bulur ve ona seni seviyorum der. Reyhan‘a İsmet’ten çiçek gelir. Emir kıskanır.

Yemin 7 Mayıs Özeti

Reyhan Emir‘e iş konusunda yardımı için teşekkür eder. Emir‘e mesai arkadaşım İsmet Burak’ı tanıyor musun diye sorar. Emir bilgisayarda adamı araştırır ve kıskanır. Reyhan elbise seçerken Emir ona yardım eder. Emir Reyhan‘ı işe götürmek ister ama Reyhan İsmet Bey gelecek der. Emir sinir olur. Suna Reyhan nerede diye sorunca Emir sinirle İsmet’le gitti der. Cavidan mücevherini rehin bırakmaya götürürken Hikmet ona seslenir. Cavidan şok olur. Emir Reyhan‘a seni seviyorum der.Yemin 7 Mayıs resimleri

Yemin 52. Bölüm Resmi Özeti

Emir’in kıskançlığı…Reyhan’ın dostluk teklifiyle yıkılan Emir, Reyhan’ın yeni iş arkadaşı İsmet’e olan kıskançlığını gizleyemez.Diğer yandan Cavidan ise derneğe girme hırsıyla gözünü karartıp, çok tehlikeli bir karar verir.Bir taraftan da Kemal, Leyla’nın evden ayrılmaması için elinden geleni yapar. Leyla’yı kazanmak isterken Şehriye’yi kıran Kemal, işleri daha da zora sokar.

Yemin 52. Bölüm Fragmanı

Yemin 51. Bölüm Detaylı Özeti

Yemin 51 bölüm detaylı özeti. Emir Reyhana Zeynep’i teslim eder ve bizimle kalacak der. Reyhan mutludur. Üvey anne Zeynep’i döverken Emir yetişmiş ve onu polise ihbar etmekle tehdit etmiştir. Reyhan Emir‘e çok içten teşekkür eder. Nedret Talaz ile tanışır. Şehriye fenalaşma numarası yaparak dikkatleri dağıtır. Emir ailesine Zeynep bizimle kalacak der. Cavidan şok olur. Diğerleri memnundur. Beraber kahvaltı ederler. Hikmet Emir ve Reyhan‘ı takdir eder. Zeynep’e oda ayarlatır. Cavidan sinirlenir. Şehriye usulca Talaz‘a Nedretin durumunu anlatır. Bugün gidiyor der. Nedret Leyla‘yı över. Talaz ve Leyla bahçeye gider. Emir kasada miras belgesini görünce Reyhan‘a yaptığı yanlışı hatırlar. Emir pişmandır. Bu işin içinde bir iş var der. Zeynep Reyhan‘a Emir‘in onu nasıl kurtardığını anlatır. Leyla Talaz‘a neden yalan söylediklerini anlatır ama Talaz namusum söz konusu diye ona bağırır.

Hemen eve dönüyorsun der. Kemal onu izler ve üzülür. Emir Reyhan‘dan özür dileme provası yapar. Düğün resimlerine bakar. Sonra Reyhan‘dan özür dilemeye çalışır ama sonraya erteler. Emir Zeynep’le ona dondurma alacaktır. Emir işe giderken Reyhan ona hayır dua ederek yolcu eder. Bu Emir‘in hoşuna gider. Leyla çok üzgündür. Nedret onlarla vedalaşır ve hayır dua eder. Nedret gider. Talaz sinirle Leyla‘yı arabada bekler. Leyla‘ya bide duygu sömürüsü mesajı atar.

Süheyla Cavidan‘a gelip Cemre‘yi sorar. Cavidan bilmiyorum der. Cemre annesini arar ve iyiyim arkadaşımda kaldım der. Leyla Şehriye ile Talaz hakkında konuşur. Yonca Kemal‘e yine dosya getirir. Süheyla Cavidan‘dan özür diler. Cavidan Süheyla‘nın derneğine bağış yaparak üye olmayı düşünür. Parayı nerden bulacağını düşünür. Zeynep’i mutfakta yemek yerken görünce sinirlenir. Yemeği atar ve Zeynep’i bunu birine anlatırsan seni mahıv ederim diye tehdit eder.

Leyla Kemal‘e Talaz‘ın dediklerini anlatır. Kemal Talaz‘la konuşmak ister ama Leyla izin vermez. Alyansı Kemal‘e verir. Cavidan Süheyla‘nın arkadaşlarına parti verecektir. Bağış parası için muhasebeciyi arar. Ama günü gelmeden para alamaz. Adam ziynet eşyanızı rehin bırakıp para alın derken Cavidan ona bağırıp çağırır. Zeynep sürekli kaşınınca Cavidan bit var der. Zeynep’in saçını kesecekken Reyhan yetişir. Reyhan ona izin vermeyince Cavidan irrite olur. Kemal alyanslara bakıp üzülürken Hikmet gelir. Zeynep Cavidan‘ın azarlamasına üzülmüştür. Reyhan onu teselli eder. Cavidan bile seni sevecek der. Hikmet Kemal‘in Leyla‘yla yüzük takıp ayrıldığını zannederken Kemal öyle değil der.

Cavidan Reyhan‘a misafirlerimin önünde bu halde çıkma diye kızar. Reyhan üzülür. Suna her şeyi duyar. Emir gelince Suna ona bunu anlatır. Emir Reyhan‘ın elini tutup misafirlerin yanına götürür. Cavidan misafirlerle konuşurken Emir Reyhan‘la gelir. Reyhan‘ı onlarla tanıştırır. Cavidan biz dernekten konuşuyorduk derken Emir derneğe faydalı bir hikâyemiz var der. Zeynep’i onlarla tanıştırır. Dernek üyeleri memnundur. Süheyla Reyhan‘ı derneğe davet eder. Cavidan sinir olur.

Emir düğün fotoğrafını çerçeveletip odaya koyar. Kemal Talaz‘a gelir ve Leyla‘yı ben mecbur ettim der. Talaz namus tantanasına devam eder. Bağırıp çağırırken Leyla bana geldiğinden beri ona ben baktım der. Kemal şok olur. Reyhan Emir‘e onu misafirlere onu tanıştırdığı için teşekkür eder. Evliliğimiz gerçek olmasa da senle iyi dost olabiliriz der. Emir şok olur. Emir ondan yaptığı haksızlık için özür diler.

Yemin 52. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinde geçtiğimiz bölümlerde Reyhan ve Emir‘in arası Zeynep sayesinde iyidir. Zeynep’in konağa girmesi bir çok yeni olaylardı da beraberinde getirecek. Zeynep artık Emir’in mirasçılarından biri olacak mıdır? Emir Zeynep’i üvey anneden kurtarmış ve Reyhan çok mutlu olmuştu. Talaz ise Leyla ve Kemal‘in evlilik oyununu öğrenmiş ve evi basmıştı.

Benim tahminime göre bu bölümlerde Emir ve Reyhan‘ın arası iyi gitmeye devam edecek. Reyhan‘ın baş dönme ve mide bulantıları olacak. Cavidan bu durumda şüphelenecek ve Cemre‘yle konuşacak. Cemre sinir krizine girecek.

Cavidan bir şekilde Reyhan‘ın hamile olduğunu öğrenecek. Cemre türlü yollarla Reyhan‘ın bebeğini düşürmeye çalışacak. Ancak bunu başaramayacak. Reyhan hamile olduğunu anlayacak.Yemin 52. Bölüm resimleri

Talaz Nedret‘e Leyla‘nın Kemal‘le evli olmadığını söylemeye çalışacak ancak Leyla bir şekilde buna engel olacak. Talaz kesin şekilde Leyla‘ya işten ayrılmasını söyleyecek. Yoksa Nedret‘e söylerim der. Leyla mecbur kabul edecek. Leyla evden ayrılırken Kemal çok üzülecek.

Masal Leyla‘nın gitmemesi için ağlayacak. Daha sonra Talaz‘a gidip Leyla geri gelsin diye ağlaya bilir. Leyla çok üzülecektir. Talaz ise iyi baba imajını kaybetmemek için izin vermiş gibi yapacak. Daha sonra arkasından iş çevirerek Leyla‘nın kovulması için çalışacak.

Yemin 53. Bölüm Fragmanı

Yemin 53. bölüm özeti ve 7 mayıs fragmanı şuanda yayınlanmamıştır. Resmi özetler yayınlanır yayınlanmaz sayfamıza eklenecektir.