Yeni Bir Ben 14 Eylül Kim Elendi? Kim Birinci Oldu

Yeni Bir Ben yarışmasında 14 eylül cuma günü haftanın finali yapıldı. Yeni Bir Ben  yarışmasında 14 eylül cuma günü zaten yarışmanın da ilk finaliydi. Yeni Bir Ben yarışmasında 5 kadın bir hafta boyunca farklı konseptlerde yarıştılar ve stillerini sergilediler; bu beş değişime ihtiyaç duyan yarışmacıdan bir tanesi haftanın kazananı olarak büyük ödülü alırken bir tanesi de sadece değişimle yetinmek zorunda kalacak.

Yeni Bir Ben yarışmasında yapım ekibinin yarışmadan elenerek ayrılan yarışmacılara desteği sürekli devam edecek zira gerçekten bu kadınlar çok zor zamanlar geçirmişler ve bu güzel değişimden sonra da sağlam bir psikolojide kalabilmek için psikolojik desteğe ihtiyaçları var.

Ayrıca Yeni Bir Ben ekibi elenen yarışmacılara sadece psikolojik destek vermeyecek aynı zamanda güzellik uzmanlarından da faydalanmaya devam edecek.

Yeni Bir Ben 14 Eylül Kim Elendi? Yeni Bir Ben 14 Eylül  Kim Gitti?

Yeni Bir Ben yarışmasına ilk veda eden yarışmacı Sesil oldu. Sesil en az puanı toplayan yarışmacı oldu ve haftanın 5. si oldu. Diğer taraftan elenmekten son anda kurtulan isim ise Nesrin oldu. Nesrin sadece 44 puan alabildi ve dördüncü oldu. Elenen Sesil ise çok üzüldü. 

Yeni Bir Ben 14 Eylül Kim Kazandı? Yeni Bir Ben 14 Eylül  Kim Birinci oldu?

Azra ise Yeni Bir Ben de hafta boyunca en iyi değişimi sağlayan isim oldu. Azra oldu ve Azra 5 cesur kadın arasından en yüksek puanı alan yarışmacı oldu ve ödülü kazandı.

47 puanla üçüncü olan Tuğçe oldu. Tuğçe eleneceğim sanmış ve çok korkarak ağlamıştı.

Selma ise 51 puanla Yeni Bir Ben’in 14 eylül haftasında 2. oldu.

Yeni Bir Ben’i 14 Eylül de haftanın birinci olan Azra ise 53 puan aldı. Azra gerçekten değişim ve dönüşüm anlamında çığır aşmıştı. 

Yeni Bir Ben’e 17 eylül pazartesi günü yeni bir yarışmacı daha dahil olacak ve 17 eylül pazartesi günü Yeni Bir Ben yarışması kadrosunda dahil olacak; yeni gelen yarışmacı da önce fiziksel sonra da psikolojik değişime uğrayacak ve yarışmaya dahil edilecek