Yeni Bir Ben Alışverişleri Nerelerden Yapılıyor?

Kanal D ekranlarında 10 Eylül günü heyecanla başlayan, ekranların yeni moda programı oldukça ilgi çekti.  Raşit Bağzıbağlı, Tuvana Büyükçınar, Şebnem Dönmez gibi isimlerin jüri koltuğunda oturduğu yarışma programında yarışmacıların alışveriş yaptıkları yerler de izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Yeni Bir Ben Nerede çekiliyor? Alışverişler nerelerden yapılıyor?

Özellikle de hayat hikayeleri ilgi çeken, hem ruhsal hem bedensel değişim yaşamak isteyen, dış görünüşüne önem veren yarışmacıların kıyasıya rekabet ettiği yarışmada toplam 5 yarışmacı bulunuyor. Öncelikle ruhen yıpranmış yarışmacılara psikolojik desteğin verildiği, daha sonra da uzman doktorlarla estetikleri tamamlanan yarışmacılar son olarak kıyafetlerini yeniliyorlar.

Yarışmacıların alışveriş yaptıkları yerlere gelecek olursak genellikle Bakırköy civarlarındaki alışveriş merkezlerinden alışverişlerini yapıyorlar. Bunlardan birisi de Bakırköy Cıty Alışveriş Merkezi. Bakırköy Cıty Alışveriş Merkezinde şuanda 130 esnaf var. Özellikle de oraları merak edenler, yarışmacıları görmek ve çekimlere katılmak isteyenler Bakırköy civarında gezebilirler. Ancak şunu da belirtelim zaman zaman bu alışveriş yerlerinde değişikliklerde olabilir.

Hafta iç hergün yayınlanacak olan ” Yeni Bir Ben” yarışması farklı tarzıyla yarışmacıları adeta yeniden dünyaya getiriyor. Umarız acı hayat hikayelerinden sonra istedikleri ruhsal ve fiziksel değişimi yaşarlar. Yeni Bir Ben yarışması hafta içi hergün 15.30’da.