Yeni Bir Mafya Dizisi Daha Geliyor “Barış Dizisi”

Tims&B Yapım’da Show Tv ekranları için yeni bir dizi daha geliyor. 2018 2019 sezonunda Söz ‘Bir Zamanlar Çukurova ve Gülperi dizisi ile ekranlarda fırtına gibi esen Tims B yapım yeni dizisi Barış için Show Tv ile sözleşme imzaladı.

Bu sezon her gün için kaliteli bir dizi parolası ile yola çıkan Show Tv sezona en çok yeni dizi ile giren kanal oldu. Yeni dizilere harcadığı milyonlarca dolar ile dikkat çeken kanal bakalım Barış dizisinden ve diğer yeni dizilerden bu krizde yaptığı yatırımın karşılığını alabilecek mi?

Tims B Yapım daha önce de Leke ve Sevene Kadar Aşk dizilerini hazırlamış ancak cast çalışmaları da yürütülmesine rağmen kanalların ekonomik politikaları nedeniyle bir türlü sete çıkamamıştı; ancak Barı dizisi bu sezon Show TV’nin Çukur’dan sonra ikinci mafya dizisi olacak

Barış dizisinin senaryosunu daha önce Kurtlar Vadisi Pusu ve Adını Kalbime Yazdım dizilerinin de senaristliğini üstlenen Şebnem Aksoy Açıkalın’ın yazacağı açıklandı.

Barış dizisinde gösterişli yaşamı ile dikkat çeken zengin bir mafya ailesi ile hayatı kesişen borsacı yakışıklı ve korkusuz bir adamın hikayesi anlatılacak.

Barış dizisi Show Tv’nin yedek dizilerinden yanı; 2018 eylül ekim aylarında değil 2019 ocak şubat aylarında erken final kararı alınan dizilerin yerine ekranlara gelecek