Yeni Gelin Bella Ölecek mi? Jessica May Yeni Gelin’den Ayrılacak mı? 2018 2019 Sezonu

Yeni Gelin 54. bölümü ile muhtemelen 15 eylül perşembe günü yeni sezonuna başlayacak. Yeni Gelin dizisi 3. sezon 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni Gelin’in yeni sezon tanıtımı adeta izleyiciyi hüzne boğdu. Yeni Gelin’den daha izleyiciyi mutlu edecek bir yeni sezon tanıtımı beklerdik ama sanki asker dizisi gibi bir yeni sezon tanıtımı geldi.

Yeni Gelin’de bilindiği üzere sezon finalinde Hazar askere gitmişti ve Bella konakta yalız kalmıştı. Kalender Ağa ise Helga’nın bir ajan olduğunu ve sevdiklerini zarar verebileceğini son anda fark etmişti. Yeni Gelin’in yeni sezonunda Asiye ve Bella’nı ağır şekilde  komada olduğunu görüyoruz. Bella’nın elinin yüzünün temiz olması olayın bir kaza veya yangın olmadığını anlıyoruz. Bu durumda zehirlenme gibi bir durum söz konusu olabilir. Yeni Gelin Bella Ölecek mi

Bella’nın kalbi durduğu için doktorlar acil şekilde müdahale ediyorlar. Bella’nın başında dakikalarca masaj yapan doktorlar Bella’nın kalbini çalıştıramıyor son olarak şok cihazı ile Bella’yı hayata bağlamaya çalışıyor.

Diğer taraftan bir operasyon sırasında Hazar ve arkadaşı teröristlerin pususuna düşüyor ve Hazar bir arkadaşının da canını kurtararak kaçıyor; ancak Hazar’ın peşini teröristler bırakmaz; ancak Türk pilotları  son anda Hazar ve arkadaşını kurtarmak için olay yerine geliyor.

Peki Yeni Gelin’de Bella ölecek mi?

Yeni Gelin dizisinin kadın başrol oyuncusu olan Jessica May kesin olarak Yeni Gelin’den ayrılmayacak. Jessica May kesin olarak Yeni Gelin’de devam edecek; eğer 2. sezon sonunda bir ayrılık olsaydı bu kesin olarak bilinirdi; zira oyuncu yeni dönemde diğer diziler ile anlaşmak için bu ayrılığı doğrulardı. Aynı şekilde Jessica May ile birlikte Tolga Mendi’de Yeni Gelin’den ayrılmayacak kesin olarak. Diğer taraftan  Yeni Gelin dizisinde Dilan karakterine hayat veren Şilan Makal Yeni Gelin’den kesin olarak ayrıldı? Neden Ayrıldı?

Yeni Gelin’de diğer taraftan Bella’nın da hamilelik durumu vardı. Bella zaten 2. sezon öncesi hamile olduğunu açıklamıştı. Bella’nın bebeğini kayıp edip etmeyeceği meselesi vardı. Aldığımız bilgilere göre Bella bebeğini kaybetmeyecek ancak bu tüyo kesin değil. Bella’nın çabuk iyileşeceği ancak Hazar’ın yaralandığı için kısa bir süre hastahanede ve sonrasında sakatlık durumu olacak gibi.Jessica May Yeni Gelin

Jessica May Yeni Gelin’den Ayrılacak mı?

Süreç Film’in Jessica May ile anlaşması var. Bu nedenle Jessica May Yeni Gelin’den kesin olarak ayrılmayacak.

Yeni Gelin Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı