Yeni Hayat neden yayınlanmıyor? Ne zaman başlayacak

Yeni Hayat pandemi döneminde verilen aradan sonra yeniden sete çıktı. 24 temmuz 2020 cuma günü yeniden sete çıkacak set ekibinin oldukça mutlu olduğu görüldü.Yeni Hayat ne zaman başlayacak

Daha önce Yeni Hayat dizisi yapımcısı Karga Seven Pictures başrollerini Serkan Çayoğlu, Nilperi Şahinkaya, Melisa Aslı Pamuk ve Tayanç Ayaydın’ın paylaşacağı yeni dizileri Yeni Hayat’ın 26 Mart Perşembe akşamı yayın hayatına başlayacağını açıklamıştı. 

Yeni Hayat dizisi yapımcısı Karga Seven Pictures Yalı Hayat dizisinin ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı ve dizisini ne zaman yayınlanacağının belli olmadığını duyurdu. Bu açıklama ile Yeni Hayat  dizisinin yayın tarihi belirsiz olduğu anlaşıldı. 

Yeni Hayat Ne Zaman Başlayacak?

Yeni Hayat dizisi için bizim kulağımıza gelen bilgilere göre yayın tarihinin iki hafta ertelendiği söyleniyor. Yani eğer ülke de bulunan Corona Virüs sorunu tahmin edildiği gibi nisan ayının ortasında biter ve Yeni Hayat dizisi oyuncuları tekrar sete çıkmaya ikna olurlarsa Yeni Hayat dizisi 9 nisan 2020 perşembe akşamı ilk bölümü ile yayın hayatına başlayacaktır. Eğer Yeni Hayat dizisinin yayın tarihini kesinleştiren bir açıklama gelirse siz değerli ziyaretçilerimize buradan bilgi vereceğiz.

Yeni Hayat dizisinin yayın tarihinin resmileştirildiği Yeni Hayat 1. bölüm 2. fragmanı da sosyal medya hesaplarından kaldırıldı ve yakında ibaresi yer alan fragman paylaşıldı. yeni hayat neden başlamadı

Yeni Hayat neden yayınlanmıyor?

Yeni Hayat dizisinin yayınlanmama sebebi dizinin çekimlerinin tamamlanmaması. Yeni Hayat dizisi oyuncuları sete çıkmak istemedi virüs korkusu ile. Böyle olunca elinde sadece 2 bölüm stok bulunan yapımcı dizi başladıktan sonra ara vermek zorunda kalacakları için yayına girmek istemedi; eğer Yeni Hayat dizisi biraz daha erken sete çıksaydı ve ellerinde 5 bölüm stok olsaydı Yeni Hayat dizisi de Baraj dizisi gibi yayına girerdi. Ayrıca Yeni Hayat dizisi sete çıkmazken 20 mart 2020 itibari ile Baraj dizinde çekimler Corono Virüs korkusu olmadan devam ediyor.

Yeni Hayat Ne Zaman Başlayacak?