Yemin 211. Bölüm 212. Bölüm Özeti 23 Mart 24 Mart

Yemin 212. Bölüm Özeti 24 Mart

Hastanede ki labarantın hata yaptığını öğrenen Emir gerçek sonuçları öğrenmek ve ortada şüphe bırakmamak için Reyhan’dan ve Gülsüm’den saç örnekleri alarak Dna testini yeniler. Emir DNA testi sonuçlarını çok merak etmektedir; ancak sonuçları açmadan Gülsüm ve Reyhan’ın birlikte ne kadar mutlu olduğunu görür.

Testi açan Emir Gülsüm ile Reyhan’ın kardeş değil akraba bile olmadığını öğrenir; ancak Reyhan’ın Gülsüm’ü kardeşi gibi gördüğünü gören Emir Gülsüm’ün de ve Reyhan’ın iyiliği için bu test sonuçlarını ikisinden de gizler. Gülsüm’ün hamilelik sürecinde Reyhan’a ne kadar yardımcı olduğunu gören Emir Reyhan’ın da gerçekleri öğrenip üzülmesini istemez.

Cavidan’ın planı ise bir kez daha boşa çıkmıştır. Talaz’dan Gülsüm’ü başından almasını isteyen Cavidan Talaz’ın bunu bile başaramadığını görünce çılgına döner. Diğer taraftan Gülsüm’ün zehirlediği Cavidan’ın yüzünde ki izlerde giderek artmaktadır.Yemin 212. Bölüm resimleri

Mahkemeye iki gün kala ortaya çıkan yeni şahit işlerin karışmasına neden olur. Kemal yeni şahidin kim olduğunu merak ederken Oya Narin’in karşısına geçer ve ya bu evden sen git ya da ben şahit olurum bu evden Masal gider der. Oya Narin’in Masal’ı çok sevdiğinin ve onun gitmesine izin vermeyeceğinin farkındadır.

Kemal ise evliliğimiz ile ilgili şahit kim olursa olsun. Eğer evliliğimiz gerçek olursa bu şahidin hiç bir önemi olmaz der. Narin’in ise kafası karışmıştır. Peki Narin neye karar verecektir. Narin Kemal’e gerçekleri anlatacak mıdır?

Yemin 212. Bölüm Fragmanı

 

Yemin 210. Bölüm Özeti

Bayılan Reyhan hemen hastaneye kaldırılır. Bebeklerine ve sevdiği kadına bir şey olmasından korkan Kemal çok telaşlıdır ancak Kemal’in telaş etmesine gerek yoktur. Bayılmak hamilelik döneminde yaşanabilecek olağan durumlardandır ve Reyhan’ın durumu çok iyidir. Peki ya Cavidan’ın Reyhan’ın bebeğini düşürmek için verdiği ilaç ortaya çıkacak mıdır? Cavidan’ın planını bozan bir kez daha Gülsüm olmuştur. Ablasını koruyan Gülsüm ilacı döküp yerine su koymuştur ve Cavidan’ın planı boşa gitmiştir.

Yemin 211. Bölüm resimleri

Cavidan tam beslemenin karnındakinden kurtuldum derken başına büyük bir bela aldığının farkında değildir. Gülsüm artık hiç bir şeyden korkmamaktadır ve karşısına geçip bir kez daha böyle bir şeye kalkışırsan bildiğim her şeyi anlatırım hapse düşersin diye Cavidan’ı tehdit eder.

Narin ise bir karar vermek zorundadır ya Oya’yı karşısına alacak ve Kemal’e evet diyecektir ya da Oya’yı üzmemek için Kemal’e hayır diyecektir. Narin bir kez daha Kemal’in karşısından kaçmayı tercih edecektir. Narin’in kaçtığını fark eden Kemal ise bu sefer pes etmeyecek ve Narin’e itirafını evde de olsa yapacaktır. Narin’in ise artık kaçacak yeri kalmaz ve Kemal’e evet demek zorunda kalır.

Yemin 210. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinde beklenen oldu ve Reyhan’ın bebeği büyük bir tehlike atlattı. Cavidan konakta bebeği ile hüküm sürmeye devam edecek olan Reyhan’ı durdurmak istedi ama Allah Reyhan’ı da bebeğini de korudu; ancak Reyhan Cavidan’ın elinde ki ilacı suya kattığını görmesine rağmen hiç bir şeyi kötüye yormayacak ve bir kez daha bebeğini Cavidan’ın insafına bırakacak.

Yemin 23 mart Özeti Tahmini Başlıyor

Cavidan bir kez daha oynadığı oyunla başarısız olacak ancak yakalanmadığı için oyunlarına devam edecek. Cavidan’ın oynadığı oyunları göremeyen Emir ise bu sürecin asli suçlularından olacak ve kendini affedemeyecek. Cavidan Reyhan ile bebeğinin baş belası olmaya devam ederken Cavidan’ı durduracak olan ise Gülsüm olacak. Gülsüm gerçekten teyze olmayacağını bildiği halde Reyhan’ın bebeğinin doğmasını çok isteyecek ve Cavidan’ın bu bebeğe zarar verme ihtimalini düşünerek Emir ile Reyhan’ı uyaracak. Aslında Reyhan’ın zamanında Gülsüm’e yaptığı iyiliklerin hiç birinin boşa gitmeyeceği işte burada ortaya çıkacak.

Yemin 212. Bölüm Özeti Tahmini Devam Ediyor

Cemre ise Cavidan’ın başına bela olmaya, Cavidan’a küçük küçük oyunlar oynamaya devam edecek. Cavidan’ın annesinin ölümüne neden olduğunu bilen Cemre ise Cavidan’ın canını bir anda olmak yerine onu böyle korkutarak Cavidan’a hayatı dar etmeye devam edecek; tabi Cavidan kendisine bu oyunları oynayanın Cemre olduğunun farkına da varacak. Yemin 210. Bölüm resimleri cavidan

Kemal ve Narin cephesinde ise her şey çok iyi gidecek derken Oya Kemal’in itiraf sürprizini bozacak. Kemal ile gerçek bir evliliğe ilk adımı atmayı bekleyen Narin Oya’nın tehdidi ile bir şok daha yaşayacak. Oya Kemal’in aşkını itiraf etmesine engel olacak. Kemal Narin’in söyleyeceklerini tahmin edip reddedeceği için oradan kaçtığını ve itirafı engellediğini düşünecek ve çok üzülecek. İzleyicinin daha önce çok sevdiği Oya artık kimse tarafından sevilen bir karakter olmayacak zira senarist artık Oya’yı bizlere hep kötü gösterecek.

Oya Erhan ile kendileri nasıl mutlu olamadılarsa Narin’inde abisi ile mutlu olmasına asla izin vermeyecek. Oya’nın yaptığı şeytani plan ise hem Kemal hemde Narin cephesinde büyük infial yaratacak. Oya Narin Azerbeycan’a dönene kadar asla durmayacak.Yemin 23 mart resimleri oya

Yemin 210. Bölüm Fragmanı

Yemin 210. Bölüm fragmanı yayınlanmadı ancak Yemin 23 mart pazartesi fragmanını ilk olarak diziseti.tv sitesinde bulabilirsiniz.

 

Yemin 211. Bölüm 212. Bölüm Özeti 23 Mart 24 Mart (1 Yorum)

  1. Ya artık narin ve kemal evlensinler artık ya oya diziden gitsin artık kemal ve narin gerçek evlilik yapsınlar artık narin oyayı dinlemesin artık kemal oyayı görsün artık kemal narini bırakmasın cavidan hapse girsin artık