Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Ölecek mi? Melike İpek Yalova Ayrılacak mı?

Melike İpek Yalova Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılacağını açıkladı. Peki Bir Zamanlar Çukurova  dizisinde Müjgan karakterine hayat veren Melike İpek Yalova  neden diziden ayrılıyor?

Bir Zamanlar Çukurova’dan Melike İpek Yalova’nın Ayrılı Kesinleşti

Melike İpek Yalova Bir Zamanlar Çukurova dizisinden 2021 mayıs ayında ayrılacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisi setinden aldığımız bilgiye göre bir çok oyuncu ile yeni sezon sözleşmesi imzalanmasına rağmen  dizi de doktor Müjgan karakteri ile yer alan Melike İpek Yalova  ile sözleşme imzalanmadı ve dizi de ki Müjgan karakterinin sezon sonunda senaryodan çıkarılacağı açıklandı.

melike ipek yalova ayriliyor

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2021 2022 sezonunda ekranlara gelecek yeni sezonunda Müjgan karakteri de Melike İpek Yalova da olmayacak ancak Müjgan’ın ölerek mi yoksa İstanbul’a giderek mi diziden ayrılacağı şuanda belli değil.

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan İntihar Ediyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 19 mart perşembe akşamı ekranlara gelen 60. bölümünde bir çok gelişme yaşandı. Bir Zamanlar Çukurova  dizisinin son bölümünde en çok dikkat çeken olay ise dizi de Müjgan’ın bileklerini keserek intihar etmesi oldu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan karakterine hayat veren Melike İpek Yalova durumu izleyicinin merak ettiği konu oldu. Peki Bir Zamanlar Çukurova’dan Melike İpek Yalova ayrılacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz asla Müjgan’ı affetmeyeceğini defalarca söyledi; zira Müjgan bir yanlış anlama ile Züleyha’ya iftira atmış ve Züleyha bu iftira yüzünden çocuklarından ayrı kalmak ve Demir’i vurmak zorunda kalmıştı. Tüm bu olayların tek sorumlusu olarak Yılmaz Müjgan’ı görmekteydi. Aradan bir aydan fazla zaman geçmesine rağmen Yılmaz Müjgan’ı affetmedi. Müjgan da Yılmaz’a olan aşkını kalbine gömemedi ve olanlar oldu. Yılmaz’a kendini affettiremeyen Müjgan Yılmaz’sız yaşayamayacağını düşündüğü için önce evde ki halası Behice’yi ve oğlunu gönderdi sonra da banyo küvetine suyu doldurdu ve iki bileğini de damarlarından keserek intihar etti. Peki Müjgan ölecek mi?

Bize gelen bilgilerde Bir Zamanlar Çukurova dizisi setinde önemli bir ayrılı yaşanmadı. Corono Virüs sebebi ile sete zaten girmek ve bilgi almak mümkün değil bu aralar ancak zaten Bir Zamanlar Çukurova dizisi bir çok dizi sete ara verirken sete ara vermedi hemde elinde 3’ten fazla stok bölüm var. Biz Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bir cenaze görmedik son zamanlarda. Bu durumda Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 61. bölümünde intihar eden Müjgan kurtarılacak.

Diğer taraftan Demir Yaman Yılmaz ve Züleyha’yı hapishane görüşünde el ele gördü ve yanlış anlaşılma olmadığına Yılmaz ve Züleyha’nın aşk yaşadıklarına emin oldu; ancak Züleyha çok uzun kalmadan hapisten çıkacak; bizce Müjgan da sağ salim kurtarılacak. Benim tahminimce konağa gelen Yılmaz Müjgan’ın o halini görecek ve Müjgan’ı ölmeden kurtaracak.Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Ölecek mi

Melike İpek Yalova Bir Zamanlar Çukurova’dan Ayrılacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncu kadrosuna son olarak dahil olan oyuncu Nazan Kesal olacak ve hayat vereceği karakter Sevda Çağlayan olacak. Bunun haricinde son dönemde yeni oyuncu sete girmedi. Diğer taraftan setten aldığımız bilgilere göre de dizi de Hatip Ağa karakteri ile yer alan Mehmet Polat da ilerleyen haftalarda diziden ayrılacak. Bilindiği üzere Hatip ağa da Şermin ile yasak aşk yaşıyordu ve Şermin artık Hatip ağayı kendine bağlayınca karısından boşanmasını istedi; ancak Hatip ağa karısından kolaylıkla boşanmayacak ve Hatip Ağanın Şermin aşkı başına büyük belalar alacak. 

Dediğim gibi setten bilgiler bu kadar bu bilgiler arasında da Melike İpek Yalova Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılacağı yönünde veya cenaze olacağı yönünde bir bilgi yok. Bu durumda Melike İpek Yalova Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılmayacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılan oyuncu listesi ve yeni gelen oyuncular için tıklayınız Ayrılan Oyuncularmelike ipek yalova bir zamanlar çukurovadan ayrılacak mı