Yılmaz KUNT Kimdir? Afilli Aşk Berk

Afilli Aşk Berk Kimdir?

Yakışıklı oyuncu Yılmaz KUNT Afilli Aşk dizisinde yardımcı başrol Berk karakterine hayat verecek. Afilli Aşk dizisinde Berk karakterinin Ayşe’ye aşık olan yakışıklı ama korkak bir gen.tir. Berk aslında Ayşe’yi çok sever ama iki abisi Ayşe’yi Berk’e değil mahallenin zengin olan çocuğu Sabri’ye vermek ister ve Berk’i kardeşlerinin yanında görmek istemez. Berk ise Ayşe’den gelen benimle evlen yoksa abilerim beni Sabri’ye verecek sözü üzerine Ayşe ile evlenmeyi değil mahalleden kaçmayı düşünür. İleri ki bölümlerde Berk’in Kerem ile rekabet edeceğini düşünüyoruz. Berk yakışıklı bir gençtir ve yakışıklılığı ile popüler olacaktır. Afilli Aşk Berk kimdir

Yılmaz KUNT Kimdir?

Yılmaz Kunt ilk olarak 2015 yılında Best Of Turkey ve World yarışmalarında birinci olunca model olarak sektöre girmiştir. Sonrasında asıl yıldız olması ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Gülümse Yeter dizisinde oynadığı başrolle yıldız olmayı başarmıştır. Yılmaz Kunt aslen Adanalı olsa da Ankara’da doğup büyümüştür.  Atılım Üniversitesi’nde Uluslar Arası İlişkiler Bölümünde eğitim almıştır. Gülümse Yeter dizisinde Sarp karakterine hayat vererek aldığı oyunculuk eğitimlerinin hakkını verdiğini göstermiştir.Afilli Aşk Berk

Bahtiyar Ölmez dizisinde Ömer karakteri yardımcı başrol olarak dizimize girmektedir Yılmaz KUNT’un hayat verdiği Ömer karakteri yakışıklılığı ile genç kızların dikkatini üzerine toplayarak Bahtiyar Ölmez dizisinin de reytinglerine katkı sağlamıştır.

Yılmaz Kunt 2018 Fotoğraf Galerisi

 

Bahtiyar Ölmez Dizisi cumartesi akşamları izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Aldığı reytingler ile oldukça sınırda yer alan Bahtiyar Ölmez dizisine destek geldi. Bahtiyar Ölmez Dizisi oyuncu kadrosu Yılmaz KUNT’un da dahil olması ile adeta  yıldız doldu. Yetkin Dikinciler ve Hande Subaşı’nın başrollerinde yer aldığı Bahtiyar Ölmez Dizisinde Yılmaz Kunt Ömer karakteri ile dahil olacak.

Bahtiyar Ölmez dizi ne yazık ki sağlam adımlarla ilerleyemiyor bu durumu fark eden Bahtiyar Ölmez dizisi yapımcısı Nehir Yapım Yılmaz Kunt’u da dahil ederek Bahtiyar Ölmez’in çok daha uzun ömürlü olmasının peşinde olacak. Peki Bahtiyar Ölmez dizisine yeni gelen Ömer kimdir?