EDHO Ne Zaman Final Yapacak? (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Final Tarihi)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Nisan 2020’de Sezon Finali Yapacak

28 Nisan 2020 salı akşamı yayında olacak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 165. bölüm 2020 2021 sezonun da sonu olmuş olacak.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi diğer dizilerin aksine çekimlere ara vermemiş ve virüs tehlikesine rağmen çekimlere çıkmaya devam etmişti. Çekimleri daha fazla devam ettiremeyeceğini gören Eşkıya dizisi yapımcısı Fark Film ara vermek yerine sezon finali yapmaya karar verdi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Sezon Onayını Aldı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için 6. sezon onayı verildi. Atv yetkilileri bu zor süreçte bile çekimlere devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için 6. sezon onayını vermiş; zaten Eşkıya dizisi 5. sezonunda salı akşamları liderliği hiç bir diziye kaptırmayarak efsane olduğunu bir kez daha ispatlamıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bölüm başı maliyetinin 1.5 milyona yakın olması Atv yetkililerini düşündürüyordu; ancak her şeye rağmen Raci Şaşmaz’ın dizisi  6. sezonu için de onay almış oldu.

Böylelikle Eşkıya 2020 2021 yeni sezonunda da salı akşamları çok önemli bir sorun olmazsa yayın hayatına devam edecek. eşkıya 6. sezonda devam edecek mi

Eşkıya 5. Sezon Onayını Aldı

Güncelleme 28 Mart 2019 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi 2018 2019 sezonunda gösterdiği yüksek performans ile Atv’den 2019 2020 yeni sezonu için onayı aldı. Bilindiği üzere Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi 2019 da Fark Filimden alınarak Turkuaz Medyaya deverdilmişti.

Aslında Atv kendi yapımcısı olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için yeni sezon onayı vermiş oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi 4 sezon olarak planlandığı için sezon sonu final yapacak söylentileri de biraz boşa çıkmış oldu. Eğer Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi 5. sezon senaryosu hazırlanır ve yeteri kadar destek görürse ki görür bu durumda EDHO 5. sezonu ile de Atv’de olacak.

Türkiye’de tutan dizinin canını çıkarana kadar yayında tutma hastalığı var; oysa ki her şey tadında bırakılmalı bence Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 28 Mayıs 2019 salı akşamı final yaparak ekranlara veda etmeli. Efsane efsane kalmalı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final

 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Turkuaz Medya’ya Devredildi

Güncelleme 15 Şubat 2019 Bilindiği üzere EDHO dizisi 4 sezon planlanan bir dizi. 2019 haziran ayı itibari ile Eşkıya dizisi için planlanan 4. sezonun da sonuna gelinecek.

 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son dönemlerin en pahalı oyuncu maliyeti olan dizilerinden biri. İşte  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 4 sezon yapımcılığını üstlenen Fark Film Eşkıya dizisi 7 – 8 gibi reytingler almasına rağmen  diziden zarar etti ve diziyi devam ettiremedi.

Fark Filmin sahibi Raci Şaşmaz Edho dizisinin yapımcılığını bıraktı. Edho dizisi devam edebilmek ve oyunculara ödeme yapılabilmesi için Turkuaz Medya’nın sahibi olduğu Atv İç Yapımlar tarafından çekilecek. Atv İç Yapımlar da Eşkıya dizisini bence 4. sezon sonunda yani  Mayıs 2019 da  final yaptıracaktır. Atv İç Yapımlar ise sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili devam yada final konusunda son kararın mart ayı sonunda verecekmiş.

edho final 2019 filmleri

EDHO 3. sezon sezon finali tarihi belli oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 107.Bölümüyle 12 Haziran Salı günü sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. sezona 108. bölümü ile başlayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2018 2019 yeni sezonunda da yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam edecek. 

Atv ekranlarının 3 sezondur salı akşamlarını rezerve ettiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 4. sezonu ile de Atv ekranlarında olmaya hazırlandığı oyuncu sözleşmelerinin bu yönde yenilenmeye çalışıldığı bilgisi kulağımıza geldi. 8 Eylül 2015 Salı günü ilk yayın hayatına başlayan EDHO dizisi o günden bu güne 87 bölüm yayınlandı ve her bölümde aldığı yüksek reytingleri korumayı başardı.

Her ne kadar bazı izleyiciler EDHO dizisi için artık sıktı Kurtlar Vadisi gibi 10 yıl mı devam edecek gibi eleştiriler yapsalar da EDHO dizisi yapımcısı Raci ŞAŞMAZ Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 4. sezonu ile 2018 2019 sezonunda da ekranlarda olacağı bilgisini paylaştı.

Her ne kadar bazı kaynakla Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 4. sezon sonunda final yaparak ekranlara veda edeceğini söyleseler de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi bu reytingleri aldıktan sonra final yapması için hiç bir neden yok. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi son bölümü ile zaten hem Ufak Tefek Cinayetleri hemde Kadın dizisini geçmiş bulunmakta.

gyyyy

EDHO dizisine senarist desteği şart gibi görünüyor; zira izleyici eskisi kadar diziye bağlanamıyor; çoğu zaman bir alışkanlık olduğu için yada daha önce ki güzel bölümlerin hatırına EDHO dizisini takip ediyor. Bu nedenle de senarist grubu yenilenerek diziye farklı bir renk katılabilir yada dizinin ana konusu biraz daha farklılaşığ yeni çerçevelere oturtulabilir böylece dizi izleyenler için sıkıcı halden akıcı hale getirilebilir.

EDHO 4. Sezon Olacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 4. sezon anlaşmaları için bir çok isimle yeni sözleşme imzalandı; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine zaten kadroda var olan ve devam edecek yıldızların yanında yeni yıldızların da ekleneceği ve daha iyi bir kadro ile geleceğe daha sağlam adımlar atılmasını ümit ediyoruz. ssdd

EDHO Ne Zaman Final Yapacak? (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Final Tarihi) (32 Yorum)

 1. Yeter artık bu kadar zırvalık salı günlerinden nefret ediyorum.
  Aptal müziğiyle kafamız kazan gibi oluyor.
  Nedendir bilmeyiz bazı pısırık erkekler kendi olamadıklarını tvden seyrederek olmaya çalışmaktadır.
  Bir aile bireyi olarak bunun bitmesini canı gönülden İSTİYORUM.Yeterrrrrrrrrrrrrr???????

 2. bitsin tadina birakmak efsane olarak kapatmak en iyisi yoksa iyrenc kurtlar vadisi gibi rezalet olacak bitsin en iyisi

 3. Cok iğrenç bir film hiç güzel değil inşallah hemen final yaparda kurtuluruz bu filmde sadece erkek var ve hep erkekler bir araya gelip toplantı yapmaları filimi berbat ediyor bir an önce gec e final olmalı bu dizi

 4. hayir tanishamazsin her yoluna chikanla boyle tanishiyorsan gor Sen kimsin?

  ad:omer

 5. Filiz senden nefret ediyorum ve tiksiniyorum allah seni bildiği gibi yapsın herkes ne ekiyorsa onu biçsin tamam mı anladın mı beni engelli arkadaşım özürlü sipastik mal

  • hey ozgee emin ol filizde senden nefret ediyor engelli ozge
   he ben kimmiyim?
   seni ilgilendirmez.

 6. ıııyyyyyyyyyy neee nefretle izlemem asla cok sacma izleyenlere yuuuuuh demekle kalmam izlemem olsemde

 7. Sizden rica ediyoruz biz seyirciler dizinizin hayranıyız
  lütfen yeni sezonda Gürkan Uygun kadroya alınsın
  Gürkan Uygun bu dizide oynasa reyting rekor kıracak
  Edho ekibi lütfen Mematiyi kadroya alın

  Hızır Reisin sağ kolu olsun

  Eski günlere dönelim ya

 8. Sakin ama sakinn eskiya dunyaya hukumdar olmaza final yapmayinnnnn bir 10 sene daha seyrede biliriz alparslan ilyas cok karizmalilar yaa

   • Yorumlara bak amk.
    Güldrmisin aglarmisin.
    Ulan ülke elden gidiyor elden ,sizler böyle edho , kurtlar vadisi , kurtuluş vs.. gibi dizilerle uyumaya devam edin. Sonra facebookta Rambo’culuk oynarsiniz . Bilgisayar arkasinda keser bicersiniz. Geri zekalilar sizi. Dizi lan bu dizi dizi.. gercek hayat degil.

    • haklisin dushuncene katiliyorum:))
     bu uzun sachma dizilerin butcesiyle neler yaparsin neler…