Zalim İstanbul’da Ceren Ölüyor. İşte Setten Sızan Bilgi

Zalim İstanbul dizisi senaryosu gibi zalim bir son ile izleyicisine veda edecek. Zalim İstanbul dizisinin 39. bölümü ile 22 haziran 2020 de final yaparak ekranlara veda edeceğinin kesinleşmesinden sonra Zalim İstanbul dizisinin finali de basına sızdı. Aldığımız bilgiye göre Zalim İstanbul’un finalinde iki büyük şok ölüm yaşanacak ve ortalık toz duman olacakmış.

Zalim İstanbul dizisi yapımcısı Avşar Film belki dizi devam eder diye Fikret Kuşkan’ı ikna etmeye çok çalışmış ama Fikret Kuşkan’ın Zalim İstanbul’dan hiç ümidi kalmamış ki 3 bölüm daha Agah Karaçay’a katlanamadı. Zalim İstanbul’un final yapacağı kesinleşince ve senaristlerinde pandemi nedeniyle düşünmeye  çok vakti olunca unutulmaz bir final ile Zalim İstanbul 22 haziran da ekranlarda olacak.

Zalim İstanbul’da Ceren Ölüyor

Zalim İstanbul’da iki büyük ayrılık yaşanacak dedik ayrılıklardan ilki Bahar Şahin’in hayat vereceği Ceren karakterinde olacak. Ceren Agah’ın da ölmesi ile konağa tekrar dönmeyi başarmış ve işleri de istediği gibi yoluna koymuştu ancak bu dünya Agah Karaçay’a kalmadığı gibi Ceren’e de kalmayacak.

Zalim İstanbul’da Ceren Nasıl Ölecek?

Ceren konuşmaktan bile aciz olan Şeniz’e eziyet etmeye ve ondan intikamını almaya devam ederken Ceren ile birlikte Şeniz için de yolun sonu görünecek. Zalim İstanbul’un sezon finalinde Şeniz ve Ceren birlikte ölecek. Benim tahminime göre Ceren Şeniz’i de alarak intihar edecek. Peki Ceren’i intihara sürükleyen süreç nasıl işleyecek. Zalim İstanbul dizisinin nasıl biteceğini öğrendik ancak bu sizi diziden soğutmasın zira Zalim İstanbul’da finale giden 3 bölüm olacak ki ciddi derece de izlemeye değer olacak. Özellikle Ceren Cemre, Cenk ve Nedim arasında yaşananlara akıl sır ermeyecek. Ayrıca Ceren’in için de ki katil de ortaya sonunda çıkacak.

Bahar Şahin Zalim İstanbul’dan Neden Ayrıldı?

Aslında Bahar Şahin Zalim İstanbul’dan ayrılmadı Zalim İstanbul dizi projesi bitti; sadece finalde Bahar Şahin’in hayat verdiği Ceren karakteri ölmüş oldu. Bahar Şahin Zalim İstanbul dizisi ile yıldız bir oyuncu oldu. Zalim İstanbul’un finalinde kötüler öldü diyebiliriz.

Zalim İstanbul Nasıl Bitecek?

Tabi ki bunu bilmek imkansız ama Zalim İstanbul’un finalinde bence Cemre ile de Cenk evlenecek ve mutlu olacaklar bu durum karşısında da Cemre intihar edecek. Tabi bu bir tahmin

 

Zalim İstanbul’da Ceren Ölüyor. İşte Setten Sızan Bilgi (1 Yorum)