Zemheri İçin Her An Final Kararı Gelebilir

Zemheri 18 Mart 2020 de 10. Bölümü İle Final Yapacak?

Zemheri dizisi için kulislerde konuşulan final haberleri doğru çıktı. Zemheri dizisi yapımcısından final haberi geldi. Zemheri dizisi sözleşmesi biter bitmez final yaparak ekranlara veda edecek. Bu durumda Zemheri dizisinin 18 Mart 2020 de 10. bölümü ile final yapacağı kesinleşmiş oldu. zemheri final 18 mart

Zemheri dizisinde senaristlere senaryonun hızlandırılması yönünde talimatlar gitti. Zemheri dizisi senaristleri 6. bölümde bir çok sırrı ortaya çıkardı ancak ne yazık ki reytingler artmadı. Show Tv yetkilileri Zemheri dizisinin 7. bölüm reytinglerine de bakacak ve sonrasında final kararı veya devam kararı verecek. Bu durumda Zemheri dizisi için en kritik bölüm 7. bölüm olacak.  Tahminlerimize göre Zemheri dizisi için final 10. bölüm olacak. zemheri final 9. bölüm

Daha önce Şahin Tepesi, 8. Gün ve Çarpışma gibi dizilerinde başarıya ulaşamayan Ay Yapım ne yazık ki büyük ümitler ile yayına aldığı Zemheri dizisinde de adeta çuvalladı. Başrollerini Ayça Ayşin Turan Alperen Duymaz Caner Cindoruk ve Hazal Filiz Küçükköse gibi çok deneyimli isimlerin paylaştığı Zemheri dizisinde Ay Yapım sadece reytinglerde değil aynı zaman da senaryoda da çuvalladı.

Daha önce bir çok izleyici Ay Yapım’ın dram ve aşk dizilerini standart olarak nitelemiş ve Zemheri’nin de başarısız olacağını belirtmişti; bu kehanetler doğru çıktı. Ne yazık ki daha 4. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan ve her yeni bölümde hem sıralama hemde izleyici kaybeden Zemheri dizisi için kulislerde final haberleri konuşulmaya başlandı. Zemheri dizisi yapımcısı Ay Yapım’ın Show Tv ile en az 8 bölüm sözleşmesi olduğunu tahmin ediyoruz zira  Zemheri  dizisi çekimleri aktif olarak devam ediyor ve Zemheri dizisi set ekibi dizinin 7. bölüm çekimlerine geçmiş durumda. Bu durumda daha Zemheri dizisi yapım ekibine herhangi bir final kararı şuanda duyurulmuş durumda değil.

Zemheri’nin Sözleşmesi Uzatılmayacak

Show TV Zemheri dizisinden ney azık ki şuanda zarar ediyor. Özellikle Zemheri  dizisinin 5 Şubat 2020 Çarşamba günü ekranlara gelen 4. bölüm reytingleri Show TV’nin zararının derecesini de net olarak gösterdi. Dizi sıralama da 15. sırada kadar düştü. Bu da Show TV’nin çarşamba akşamları dağıtılan reklam parasından neredeyse hiç pay alamaması anlamına gelir ki bu Show TV için veya başka bir özel işletme için kabul edilemez bir durum; ancak Ay Yapım işini sağlam yapan bir yapım firması bu nedenle de hiç izlenmese de belli bölüme kadar dizinin yayınlanmasını zorunlu tutuyor ve daha çekmeden bölümlerin parasını kanallardan alıyor.

Zemheri Mart Ayında Ekranlara Veda Edebilir

Zemheri dizisi eğer bu kadar kötü sonuçlar almaya devam ederse muhtemelen mart ayında ekranlara veda edecektir 10. bölümü ile; ancak Zemheri dizisi reytingleri daha da düşer ve 2 reytinglere inerse bu durumda Show TV parasını ödediği bölümü bile yayınlamadan Zemheri dizisi için erken final kararı alabilir.

Zemheri dizisinin 6. ve 7. bölüm Reyting sonuçları bekleniyor

Show Tv yetkilileri zannımca bir kaç bölüm daha Zemheri dizisine şans vermek istedi ve dizinin nasıl bir gidişatla gideceğini görmek istedi; zira bir dizi için final kararı almak o dizinin var olan izleyicisini de final yapana kadar kaybetmesi anlamına geliyor; eğer şuanda Show Tv yetkilileri final kararı verdiler ancak bunu işler daha da kötüye gitmesin zarar daha da artmasın diye kararı açıklamayıp bekletiyor bile olabilirler.

Zemheri Dizisi Senaryosu Çekici ve Sürükleyici Bulunmadı

Zemheri dizisinde genel sorunlar hep senaryodan kaynaklanıyor izleyici bir türlü Zemheri dizisini sürükleyici bulamadı; bu da dizinin tavsiye edilmemesine neden oldu. Zemheriye Kara Haber

Etiketler