Bıçak Sırtı 118. Bölüm Özeti 12 Şubat Ragini Lakşi’nin Öldüğünü Öğrendi

Bıçak Sırtı dizisinde Swara ve Ragini düğün planlayıcısı olarak Durga’nın evini dekore ederler. Sanskar ve Swara arasındaki tartışmalar devam ediyordur. Swara aslında Sanskar’ı sevdiğini söylüyor ancak Sanskar’ın gururu buna engel oluyor. Swara evden ayrılarak bana göre çok büyük bir yanlış yaptı. Lakşi’nin kaybolmasını Sanskar’a mal eden Swara bence hayatının hatasını yaptı. Bıçak Sırtı 12 Şubat Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 118. Bölüm Özeti

Gayatri ve kocası düzenlemeleri görmek için Durga’nın evine gelirler. Herkes damatı sorar. Ancak Gayatri damadın uçuşunun uzun sürdüğünü ve yakında geleceğini söyler. Sansakr Swara’yı tenhada sıkıştırır ve onu uyarır. Nikhil aralarına girmeye çalışınca Sanskar küstahlaşır ve isterlerse onları evlendireceğini söyler. Sansakr Swara’nın elini tutarken Gayatri görür.

Gayatri Sanskar’ı çağırır ve ondan gelmesini ister. Swara’dan da müzik işlerini halletmesini ister. Ragini biriyle çarpışır ve ondan özür diler. Ragini kadının kolundaki dövmeyi fark eder ve onu takibe başlar. Ancak bulamaz. Gayatri’nin oğlu Cirağ görünür. Sujata onu görünce çok sevinir. Annesi Cirag’ı aile üyelerine tanıtır. Nişan işlevi için dans gösterileri başlar. Ragini Swara’ya dövmeli kadının burada olduğunu söyler. Dansçı kızların içinde biri düşer. Herkes onlara bakarken dövmeli kadın olduğu ortaya çıkar.

Swara ve Ragini kadını takip ederek yakalar. Swara kadına Lakşi’yi sorar. Kadın Lakşi’yi yolun kenarında gördüğünü ve nefesini kontrol ettiğinde yaşadığını öğrendiğini,bu sırada hastaneyi aradığını, Lakşi’nin kendine gelerek ayağa kalktığını ancak bu sırada bir arabanın ona çarptığını, aynı araba tarafından hastaneye götürüldüğünü söyler. Ragini onun götürüldüğü hastaneyi arar ancak Lakşi diye bir kayda rastlanmadığı söylenir.

Swara Nikhil ile Ragini’nin aynı hastaneye gidip Lakşi’nin resimlerini göstermesini ister. Onlar hastaneye giderken Gayatri dans eden kadınların durdurulmasından dolayı Swara’ya ateş püskürüyordur. Bu durumu Sujata’ya şikayet ederken Swara gelir ve dansın devam ettiğini söyleyerek kendisi dans eder. Sanskar ve Mahes ailesi bu durumdan rahatsız olsalar da Gayatri Swara’nın dansını çok beğenir.

Swara’nın organizatör yerine dansçı olması gerektiğini övgüyle anlatırken Sanskar şok olmuş onları dinliyordur. Swara odasına gider ve ağlamaya başlar. Durga ve Anapurna yanına gelirler ve dans ederek adlarını lekelendirdiğini söylerler. Swara buna mecbur olduğunu, dansçı kızlardan birinin Lakşi’yi hastaneye götürdüğünü, bu yüzden kontrol için Ragini ile Nikhil’i hastaneye gönderdiğini söyler. blank

Ragini ve Nikhil hastaneye gelir ve Lakşi’yi sorgularlar. Doktorlardan biri onun hastaneye geldiğini doğrular. Ragini hemen Swara’yı arar ve müjdeli haber için kendisini beklemesini ister. Ragini Lakşi’yi görmek için sabırsızlanırken doktor Lakşi’nin 3 gün önce öldüğünü ve ayinlerinin bile yapıldığını söyler. Nikhil  bunun nasıl mümkün olduğunu sorar. Doktor her şeyi yasal olarak yaptıklarını belirtir ve onlara haber yapılan gazeteyi gösterir. Ragini şok olmuş vaziyette.

Swara Nikhil’i arar ve Lakşi’yi sorar. Nikhil Lakşi’nin ölüm haberini vermek üzereyken Ragini Swara’nın sözlerini düşünerek telefonu alır ve Lakşi’nin hastaneden ayrıldığını söyler. Ardından deli gibi ağlamaya başlar. Swara da ağlıyordur. Sansakr ona gelir ve neden üzgün olduğunu sorar. Utara’nın düğününe kadar sabretmesini ardından Nikhil ile vakit geçirebileceğini söyler. Swara daha fazla üzülür ve hayatına müdahale edilmemesini ister. blank

Nikhil Ragini’ye neden yalan söylediğini sorar. Ragini Durga ve Anapurna’nın Lakşi’nin yaşadığı umuduyla hayatlarını devam ettirdiklerini, Swara’nın da Lakşi’nin ölümüyle Sanskar’dan sonsuza dek ayrılacağını, bu yüzden yalan söylediğini belirtir.  Nikhil’den bu gerçeği kimseye söylememesini ister. Bu arada başka bir yerde bir kız babasına sarılırken gösterilir. Sarıldığı kişi Lakşi’dir ya da benzeri.

Sujata Gayatri’ye çeyiz parası olarak 50 lak para verir. Swara buna engel olmak için odalarına giderken Sanskar tarafından durdurulur. Yine tartışma yaşanır. Sanskar ve Swara yatağın üzerine düşerler. Birbirlerine bakarlarken Gayatri ve Sujata gelir. Gayatri Swara’ya senin gibi kızları bilirim, önce dans ederler ardından ucuz numaralarla erkeği ele geçirmeye çalışırlar diye ağır hakaretlerde bulununca Sanskar daha fazla dayanamaz ve Swara’nın karısı olduğunu söyler. Şok olma sırası Gayatri’de..blank

Ragini Durga’nın evine girer ve Lakşi’nin hastaneden başka bir yere gittiğini söyler. Umudu azalan Anapurna ağlamasına engel olamaz. Bu sırada Gayatri gelir ve nişanı kırdıklarını söyler. Bıçak Sırtı 12 Şubat Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 118. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 118. Bölüm Özeti 12 Şubat Ragini Lakşi’nin Öldüğünü Öğrendi (1 Yorum)