Zemheri Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Zemheri’nin Final Tarihi Belli Oldu

Zemheri dizisi düşüp giden reytingleri sonrası 18 mart 2020 çarşamba akşamı kesin olarak final yaparak ekranlara veda edecek. Zemheri dizisinde final haftası çekimleri bu hafta tamamlanacak ve oyuncular vedalaşarak veda yemeği ile zemheri dizisi çekimleri de noktalanmış olacak. Daha önce Zemheri dizisi için kulislerde konuşulan final haberini paylaşmıştık. Son gelen resmi açıklamaya göre daha önce ki final söylentilerinin de doğru olduğu anlaşılıyor. zemheri final 10. bölüm

Zemheri’den Her An Final Kararı Gelebilir

Zemheri dizisinden kötü haberler gelmeye devam ediyor. Zemheri dizisi 6. bölümü ile sadece 3 milyon kişi tarafından izlendi ve sadece 3.38 reyting alarak yapımcısını üzdü. Çok kısa süre içinde Zemheri dizisi için final haberi gelebilir. Zemheri dizisinde senaristler senaryolarını oldukça hızlandırdı ve bir çok gerçek ortaya çıktı. Zemheri dizisinin 7. bölüm reytingleri de düşük gelirse Show Tv yetkilileri final kararı vereceklerini el altından basınla paylaştı. Zemheri dizisinde final 10. bölüm diye konuşuluyor.

zemheri dizisi final yapacak

Zemheri dizisinden üzücü haber geldi. Zemheri dizisi 22 ocak çarşamba akşamı ekranlara gelen 2. bölümünde çok büyük bir reyting kaybına uğradı. Zemheri dizisi 2. bölümde 3.85 reyting aldı ve 13. sıraya geriledi. Show Tv yönetimi 6 bölüm garanti verdi Ay Yapım’a diye tahmin ediyoruz. Bu durumda Zemheri dizisi 4. bölüme kadar reytinglerini 4’ün üzerine çıkarıp ilk 10’a giremezse Zemheri dizisi için tahmini olarak 10. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir. 

Zemheri Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Ay Yapım ile Show Tv arasında 10 bölümlük ilk yayın hakları anlaşması vardır; zira Show Tv bu tarz Ay Yapım hikayelerinden ağzı yandığı için uzun süre bir kesin satın alım vermemişti. Bu da eğer Zemheri dizisi ilk dört bölümde kendini göstermez ve reytingleri 3’ün altına düşerse Zemheri dizisi için 10. bölümde final demek. Eğer Zemheri dizisi 4’ün üzerinde reyting almaya devam ederse o zaman Show Tv 10 bölümlük yeni bir sözleşme ile 20 bölüme çıkarabilir.

Zemheri Ne Zaman Final Yapacak?

Şuan Zemheri dizisi için alınmış kesin bir final kararı var. Zemheri 10. bölümü ile 18 mart 2020 çarşamba akşamı ekranlara veda edecek.

Zemheri İlk Bölümü ile İyi Başlayamadı

15 ocak akşamı izleyicisi karşısına çıkan Ay Yapım’ın yeni dizisi Zemheri güzel bir başlangıç da yaptı. Oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan Alperen Duymaz Hazal Filiz Küçükköse ve Caner Cindoruk gibi isimler bulunan Zemheri dizisi ilk bölümünde 4.37 reyting alarak kendisine Afili Aşk’ın hemen altında 11. sırada yer buldu. Show TV Zemheri dizisinin yaptığı başlangıcı beğenmedi ve sosyal medyada izleyicilerin diziye yönelik binlerce eleştiri yapması moralleri de tamamen bozdu.

Zemheri Klasik Hikaye

Bir çok izleyici Zemheri dizisi için canı yanan kızın intikam hikayesi olarak baktı. Bir yandan da haklılar son dönemde bir çok kez benzer hikayeyi izledik; Zemheri dizisi bir Yeşilçam klasiği olan Alev Alev filmine de çok benzemekte. Hatta o kadar ki ustabaşının adının Yaşar olması bile aynı. O filmde de iki zengin psikopat kardeş vardı yine bir iş kazası vardı ve yine aşık ama eli mahkum bir genç vardı. İzleyici artık Bir Zamanlar Çukurova veya Mucize Doktor gibi ciddi derece farklı kurgular izlemek istiyor; ancak Ay Yapım neredeyse her dizisinde inatla aynı kurguyu izleyicisi karşısına çıkarıyor; ancak asansör kazasına bağlamaları çok iyi olmuş bu kaza izleyiciye dizinin sanki gerçek hikayeden alındığı hissini verdi. Zemheri Ne Zaman Final Yapacak

İlk Bölüm Çok Hızlı Aktı

Zemheri dizisi senaristi Sema Ergenekon’a ilk bölüm çok beğenilsin dizinin tutması için çok önemli demişler o da ilk bölüme ne bulduysa koymuş. İlk bölüm gerçekten bu klasik senaryoya göre çok hızlı geçti ama inşallah senaryo buradan sonra yavaşlayıp klasik Türk dizisine dönmez. Yönetmen Hilal Saral’ın Kara Sevda dizisi bu açıdan çok iyiydi. İnşallah Zemheri dizisinde de bir Kara Sevda hikayesi izleyebiliriz.

Alperen ve Ayça çok yakışmışlar

Son dönemde izleyicinin bir birine bu kadar yakıştırdığı bir çift görmedim. Gerçekten çok iyi seçimler olmuş. Keşke senaryo biraz daha yavaş aksaydı da Ayaz ile Firuze’nin heyecan dolu aşklarını tanışmalarını uzun uzun izleyip diziye bağlanabilseydik. Hikaye çok hızlı aktı izleyici Ayaz ve Firuze aşkına inanmadan Ayaz ile Firuze’nin acısına inandırılmaya kalkıldı. Geçişler de çok hızlı olunca bir çok izleyici dizi de neler olup bittiğini ciddi derece de anlamadı.Zemheri final

Kuruluş Osman dizisinin gelmesi ile Zemheri dizisi reytingleri biraz düşebilir. Zemheri dizisinin reytinglerini arttırması lazım bırakın düşürmesini; ancak Zemheri ile ilgili çok ümit var tahminlerde bulunamayacağım. Bence Zemheri dizisi birinci virajı geçse bile 2. virajda devrilecek ve nisan ayında 10 – 13. bölüm arasında final yaparak ekranlara veda edecektir.

Zemheri Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (2 Yorum)

  1. Bu dizi şahane efsane final olmasını hiç istemiyorum umarız final olmaz her çarşamba akşamı arkadaşlarımla toplanıp bu diziyi izliyoruz final olursa çok üzülürüz