Zümrüdü Anka Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Pastel Film’den Cemal Şan’ın yönetmenliğini üstlendiği Zümrüdü Anka dizisi cumartesi akşamlarının en çok sevilen dizilerinden biri olmaya devam ediyor. Zümrüdü Anka dizisi dinamik hikayesi olan bir dizi bu nedenle de dizinin kadrosuna bir çok yeni oyuncu giriyor ve kadrodan oyuncular ayrılıyor. Baş rollerini Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Miray Akay, Ayten Uncuoğlu, Simge Selçuk, Selim Bayraktar ve Sebahat Kumaş’ın paylaştığı Zümrüdü Anka  dizisi kadrosuna son olarak Itır Esen Nisa Özgüç karakteri ile Doğukan Güngör ise Hamit karakteri ile dahil olmuştu. İşte Zümrüdü Anka dizisine yeni gelen tüm oyuncular.

Zümrüdü Anka Yeni Gelen Oyuncular

Zümrüdü Anka Kudret

Kudret Tolgahan’ın annesidir. Tolgahan ise Suhandan’ın erkek arkadaşıydı. Kudret oğlunu kaybedince intikamını Abbas’tan ve Suhandan’dan alacak.

Zümrüdü Anka dizisinde Kudret karakterine hayat veren oyuncuyu araştırıyoruz.

Doğukan Güngör (Hamit Özgüç)

Hamit Suhandan’ın yeni eşidir. Abbas Demirkan Tolgahan’ı öldürtmüş sonra da kızının hamile kaldığını öğrenince namusunu kurtarmak için zaten evli olan Hamit ile kızı Suhandan’ı evlendirmeye karar vermiştir. Hamit ise Suhandan ile evlenmeyi kabul etse de Suhandan’a hayatı dar edecektir. 

Itır Esen (Nisa Özgüç)

Zümrüdü Anka dizisinde Nisa Hamit’in annesidir. Nisa hiç bir zaman Suhandan’ı kabul etmeyecektir.

Ahmet Kaynak (Avukat Ejder)

Ejder boşanmak isteyen Nevcihan’ın avukatıdır. Nevcihan Abbas’dan boşanırken yalnız kalır. Ejder ise Zümrüt’ün tanıdığı bir avukattır. Ejder ise Abbas’tan korkmaz ve Nevcihan’ın boşanma davasını alır.

Simge Selçuk (Nezaket)

Nezaket Rüstem’i kafalamak isteyen bir kadındır. Rüstem’in mahallesine yeni taşınmış gibi görünerek Rüstem’in dikkatini çekmeye çalışacak.

Zümrüdü Anka Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Zümrüdü Anka Tolgahan

Zümrüdü Anka dizisinde Tolgahan ile kızı Suhandan’ın videosunun çıkması sonrası Abbas dayanamaz ve Tolgahan’ı öldürür.

Zümrüdü Anka dizisinde Tolgahan karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adını bulamadık.

Nazlı Pınar Kaya (Oya Arsoy)

Oya Saniye’nin kız kardeşidir. Abbas ile bir yasak aşk yaşamış bunun sonunda da  Abbas’tan beklediğini bulamayınca intihar ederek hayatına son vermiştir.